Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

İş Bankası NakitNet Kredi Başvurusu

İş Bankası NakitNet Kredi Başvurusu

İş Bankası NakitNet Kredi

Beyaz eşya, televizyon, mutfak gereçleri ve daha pek çok teknolojik ürün bildiğiniz gibi artık herhangi bir teknoloji marketinden, kredi kartına taksitle edinilemiyor. Bu bağlamda düşünüldüğünde, alternatifler bulma yoluna giden pek çok teknoloji mağazası, bankalarla anlaşmalı olarak krediler sunabiliyorlar. Bu imkan sayesinde tüketiciler, ihtiyaçlarını kolayca giderebiliyor.

İş Bankası ve Bimeks teknoloji marketleri işbirliği ile sunulan NakitNet kredi de bunlardan bir tanesi örneğin. NakitNet kredi kullanarak, Bimeks mağazalarından çok düşük faiz oranları ve yüksek vade seçenekleri ile dilediğiniz ürünleri alabiliyor, sonrasında kredi ödemelerinizi direkt olarak bankaya yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda, NakitNet krediye dair hemen her şeyi bulacaksınız.

Ayrıca Bkz: Telefon Kredisi Veren Bankalar

İş Bankası NakitNet Kredi Özellikleri

İş Bankası tarafından sunulan NakitNet kredi başlıca aşağıdaki özellikleri tüm müşterileri için sunuyor.

  • İlerleyen dönemde artacak anlaşmalı mağazalar arasında şu anda sadece Bimeks mevcut ve bu krediyi Bimeks mağazalarının herhangi birinde kullanabilirsiniz.
  • İş Bankası NakitNet kredi, mağazada hızlı bir biçimde kullanılabilme özelliğine sahiptir, herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmaz.
  • NakitNet ile geniş ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları Bimeks mağazalarında geçerlidir.
  • Bu krediyle teknolojik aletleri taksitle satın alabilmeniz mümkündür.
  • 36 Aya varan taksit seçenekleri ile sunulan NakitNet kredi ürününde, sabit bir faiz oranı mevcuttur.

İş Bankası NakitNet Kredi Faiz Oranları ve Hesaplama

İş Bankası tarafından Bimeks mağazalarında kullanılabilen NakitNet kredi ürününün faiz oranı %1,15 olarak görüntüleniyor. Bu faiz oranı, diğer bankalara göre hayli iyiyken, tutar arttıkça faiz oranı da herhangi bir biçimde artmıyor. 36 Aya kadar kullanabileceğiniz bu kredi ürününde, aşağıdaki masraf kalemleri de kredi borcunuza eklenebiliyor.

  • BSMV ve KKDF giderleri.
  • Kredi tahsis ücreti.
  • Dosya masrafı.

Yukarıdaki masraf kalemleri de değerlendirildiğinde; faize endeksli ana borcunuza bu masraf kalemlerini ekleyerek, İş Bankası’na ödeyeceğiniz ana borcu bulabilmeniz mümkündür. İş Bankası NakitNet kredi ürünü sayesinde, maksimum 7500 TL’ye kadar teknolojik alet alışverişi yapabilir ve bunu 36 aya kadar ödeyebilirsiniz.

İş Bankası NakitNet Kredi Başvuru için Gerekli Belge ve Şartlar

Türkiye İş Bankası’ndan NakitNet kredisini kullanmak istiyorsanız, tarafınızdan talep edilen herhangi bir belge mevcut değil. Sadece nüfus cüzdanınızın mağazadayken yanınızda olması, sizden talep edilen kimlik bilgilerini girmeniz için gerekebilir.

Bunun dışında, gelir belgesi ve benzeri şeyleri tarafınızdan talep etmeyen banka, aynı zamanda şubeye gitmenize gerek kalmaksızın tarafınıza telefondan krediyi tahsis edebiliyor. Bu bağlamda, kredi notunuzun muhakkak önemli olduğunu hatırlatalım.

İş Bankası NakitNet Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası NakitNet kredi başvurusu, SMS ile ya da telefon üzerinden rahatlıkla yapılabilmektedir. Aşağıda, iki başvuru kanalını da ayrıntıları ile açıklamaya gayret ettik.

  • SMS ile Başvuru: Mağazadayken, “NAKIT” yazıp boşluk bıraktıktan hemen sonra T.C. kimlik numaranızı 4402’ye SMS atmanız halinde, tarafınıza 1 saat içerisinde cevap gelecektir. Bu 1 saatlik süre içerisinde kredinizin onaylanması halinde otomatik olarak Bimeks’te adınıza bir hesap açılır ve bakiye direkt olarak aktarılır.
  • Telefon ile Başvuru: Bimeks’e gitmeden önce de, 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetleri hattından NakitNet krediye başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi için tıklayın.

Ayrıca İş Bankası’nın tüm kredi ürünlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.