Kredilog.com

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma 2019

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma

İş Bankası müşterilerinin yararlanmak istediği avantajlara göre özel kredi kartı ürünleri çıkararak, müşterilerinin her alanda ayrıcalıklı hissetmelerini hedeflemektedir. Buna bağlı olarak bankanın Privia, Maximum ve Maximiles gibi pek çok kredi kartı ürünü bulunmaktadır.

Banka, söz konusu olan kredi kartı ürünlerinden birini veya birkaçını satın alan müşterilerinin borçlarını ödeyemediklerinde yapılandırma işlemi yaparak yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Bir ya da iki dönem kredi kartı borcunu ödemeyen müşteriler bu işlem sayesinde borçlarını 72 aya kadar bölebilmekte ve eşit taksitler halinde kolay ödeme avantajına kavuşmaktadır.

İş Bankası kredi kartı yapılandırma işlemi ülkemiz vatandaşları tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir. Bu kadar rağbet olmasının ana sebebi İş Bankası’ndan maximum özellikli kredi kartı alan birçok vatandaşın, ekonominin kötüye gitmesinden etkilenerek borçlarını ödeyememeye başlamasıdır.

Müşterileri için daima akıllıcı çözümler üreten İş Bankası, söz konusu durumda olan müşterileri için borçlarını düzenli ödemeyebilmeleri adına bir fırsat sunuyor.

Siz de kredi kartı borçlarınızın birikmesi durumunda icralık olmamak için bu fırsattan yararlanabilir ve düşük bir faiz oranı borcunuzu yapılandırabilirsiniz. İşlemin nasıl yapıldığına dair detaylara aşağıdaki başlıkta yer verdik…

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma

İş Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Borçlarınızın taksitlendirmesine karar verdiyseniz, İş Bankası yetkilileriyle görüşme yaparak bu kararınızı iletmelisiniz. Öncelikle yetkililer yapılandırma ile ilgili bu sürecin nasıl işlediğine dair size bilgilendirme yapacaktır.

Bu aydınlatmadan sonra ise mevcut faiz oranlarını ve komisyonları kabul ederseniz başvuru formunuzu doldurarak, incelenmesi için yetkili bölüme ulaştırılacaktır.

Bu aşamada toplam kredi kartı borcunuz hesaplanarak, uygun bulunması halinde tüm kart borçlarınız üzerinden taksitlendirme işlemi yapılmaktadır. Bankaya tekrar borçlanmanıza engel bir durum yok ise İş Bankası kredi kartı yapılandırma işleminden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

İş Bankası 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi kartlarınızdan kaynaklı borç bakiyeniz giderek artıyor ve asgari ödemelerinizi bile yapamıyor durumdaysanız İş Bankası 72 ay kredi kartı yapılandırma hizmetinden yararlanmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

21 Eylül 2016 tarihinde yürürlüğe girmiş olan yönetmeliğin ilgili maddesi gereğince, kartlarınıza ait olan borçların 72 aya kadar taksitlendirilmesi mümkün. BDDK’nın özellikle vatandaşların icralık olma aşamasına girmemesi için bu şekilde bir yasa çıkarması, tüketicilerin daha kolay borçlarını ödeyebilmesini sağladı.

Bu nedenle kredi kartları nedeniyle borçlu olan kişiler, taksitlendirme kapsamında İş Bankası 72 ay kredi kartı yapılandırma yoluna başvuru yapabilirler. İş Bankası yapılan başvurulara uygun vade ve faiz seçenekleri sunarak, müşterilerine bu konuda yardımcı olmaya çalışıyor.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile Kredi Yapılandırma

İş Bankası’na ait kredi kartınızın borçlarını Ziraat Bankası’nın kredi yapılandırma uygulaması ile taksitlendirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak konuyla alakalı detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ziraat Bankası kredisi ile kredi kartı borç yapılandırması hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.