Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

İş Bankası Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır? ( Maximum Kredi Kartı Şifresi )

Maximum kredi kartı şifresi nasıl alınır? İş Bankası kredi kartı şifre alma işlemlerine dair tüm detayları anlatıyoruz.

İş Bankası Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır? ( Maximum Kredi Kartı Şifresi )

Maximum Kredi Kartı Şifre Alma

İş Bankası müşterilerine birçok kredi kartı sunmaktadır. Bu kartlardan en çok avantajı bulunan ve kişiler tarafından en çok tercih edilen kredi kartı ise Maximum’dur. Neredeyse tüm mağazalarda Maximum kredi kartı için ekstra avantajlar bulunmaktadır.

İş Bankası kredi kartı limitinizi yükseltmek için > TIKLAYIN

Henüz kredi kartı şifresini almamış olabilir ya da kredi kartı şifresini daha önceki süreçte almış ve unutmuş olabilirsiniz. Bankamatik kartı gibi kredi kartının şifresi üç defa yanlış girilirse kredi kartı şifre blokesi ile karşılaşılır. İşte bu gibi durumlarla karşılaşıldığında kredi kartı şifresini yeniden almanız gerekmektedir.

Kredilog.com olarak bu yazıda detaylı bir şekilde İş Bankası Maximum kredi kartı şifresi nasıl alınır sorusuna yanıt bulunacaktır. Sizin yapmanız gerekense yazıyı okumak ve anlatılanları sırasıyla uygulamaktır.

Ayrıca bkz: Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

İş Bankası kredi kartı şifre alma işlemini 4 farklı yolla yapabilmektesiniz. Bunlar; İşCep, SMS, İş Bankası Müşteri Hizmetleri ve İş Bankası İnternet Şubesi’dir. Maximum şifrenizi nasıl alacağınızı aşağıdaki başlıklardan öğrenebilirsiniz. Maximum şifre alma yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

İşCep ile Kredi Kartı Şifre Alma

Maximum kredi kartı şifrenizi unuttuysanız ya da bloke ettiyseniz İş Bankası İşCep uygulamasını indirip “Yeni Kart Şifresi Al” kısmına tıklayarak iş bankası kredi kartı şifrenizi kolayca alabilirsiniz. Eğer telefonunuzda İşCep uygulaması yok ise Android ve Apple cihazlar için kullanıma sunulan uygulamayı telefonunuza yüklemelisiniz.

SMS ile Kredi Kartı Şifre Alma

İş Bankası kredi kartı şifrenizi alabilmek için SMS yöntemi kullanılamamaktadır.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri ile Kredi Kartı Şifre Alma

Eğer cep telefonunuz akıllı değil ise İşCep uygulamasını ve internet şubesini kullanamayabilirsiniz. Hal böyle olunca Maximum şifresi alabilmek için tek yolunuz kalıyor. Bu yöntem ise  İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı şifre alma olarak tanımlanabilir.

İş Bankası müşteri hizmetleri ile kredi kartı şifrenizi almak için 0850 724 0724 ‘ü aradığınızda sesli yanıt sistemine “Kart şifresi almak istiyorum” demeniz yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından sesli yanıt sistemi sizi kredi kartı şifre alabilmeniz için gerekli menüye yönlendirecektir.

İş Bankası İnternet Şubesi ile Kredi Kartı Şifre Alma

İş bankası kredi kartı şifrenizi bilgisayardan ya da cep telefonunuzdan almak istiyorsanız İş bankası internet şubesine giriş yapabilirsiniz. İş bankası internet şubesinden kredi kartı şifresini almak için öncelikle İş Bankası İnternet Şube’sine giriş yapın, ardından kartlar sekmesine, sonra kart şifre işlemlerine tıklayınız. Bu bölümden kredi kartı şifrenizi belirleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.