Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

INGBank Gelir Belgesiz Kredi

INGBank Gelir Belgesiz Kredi nasıl çekilir?

INGBank Gelir Belgesiz Kredi

INGBank’ın yeni ihtiyaç kredi kolaylığı ile tüm ihtiyaçlarınız için gerekli desteği sağlayan e-Kredi kampanyası, 36 aya varan vade ve 3 ay erteleme kolaylığı ile her bütçeye uygun cazip kredi seçenekleri sunmaktadır. İsterseniz INGBank Gelir Belgesiz Kredi ödeme planınızı siz de belirleyebilirsiniz.

e-Kredi kampanyasında 3 ile 36 ay arasında değişen vadeler için geçerli! Gelir belgesiz kredi çekmek için ödeyeceğiniz dosya masrafı ise kredi tutarının yalnızca binde beşi kadar. Çekeceğiniz kredinin aylık faiz oranı, ödeme performansınıza göre %1,35 ile %2,59 arasında değişiyor. Bu kampanyaya eğer INGBank müşterisi iseniz, https://www.ing.com.tr/tr/ihtiyac-kredisi adresinde “Hemen Başvur” bölümünden, ING internet bankacılığı veya mobil şubelerden başvurabilirsiniz. Eğer INGBank müşterisi değilseniz, aynı şekilde internet bankacılığı veya mobil şube üzerinden başvuru yapabilirsiniz ve kredinizin onaylanmasının ardından şubeye gitmenize gerek kalmadan evraklarınızı kurye aracılığıyla bankaya gönderebilirsiniz. e-Kredi kampanyasında yer alan 3 ay erteleme seçeneği 5.000-50.000 TL arasındaki tutarlar için 36 ay vadeye kadar uygulanıyor. Faiz oranlarını detaylı olarak görebilmek ve e-Kredi maliyet tablosu örnek hesaplamaları için TIKLAYABİLİRSİNİZ!

INGBank’ta gelir belgesiz kredinizin onaylanabilmesi için kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Kredi notu bireysel kredi ve kredi kartı ödeme alışkanlıkları, mevcut hesap ve borç durumu, yeni kredi açılışları, kredi kullanım yoğunluğu ve bankanın belirlediği diğer unsurlara göre hesaplanır. Daha önce kredi veya kredi kartı kullanmamışsanız kredi notunuz olmayabilir veya sıfır olabilir. Bunun için kredi kartı veya kredili ürünler kullanmaya başlayarak kredi notunuzun oluşmasını sağlayabilirsiniz. e-Kredi için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere INGBank müşteri hizmetleri ve internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.