Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

ING Bank (Bonus) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

ING Bank (Bonus) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

ING Bank Kart Şifresi Alma

2007 Aralık ayında OYAK Grubu’ndan OYAK Bank’ın %100 hissesini alarak Türkiye pazarında giren ING Bank’ın müşterilerine sunmuş olduğu birçok kart tipi bulunmaktadır. Özellikle bankamatik kart tipleri ve kredi kartlar tipleri arasında hangisine sahip olursanız olun kartların şifresini almak için izlemeniz gereken yolları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

ING Bank kart şifresi alma işlemi için bankanın sunmuş olduğu seçenekler hakkında bilgi verelim.

ING Bank Kredi Kartı Şifre Alma

ING Bank Kredi Kartı Şifre Alma

ING Bank kredi kartına sahipseniz ve kartınızın şifresi yoksa kredi kartı şifresini almak için izlemeniz gereken yolları sizlere bu yazımızda açıklamak istiyoruz. ING Bank kredi kartı şifresi almak için bankanın telefon hizmetleri numarasından müşteri danışmanlarına bağlanarak kullanacağınız kredi kartının numarasını kolay yoldan alabilirsiniz.

Kredi kartınıza ait olan bazı bilgileri ve müşteri danışmanının sizlerden isteyeceği kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde belirtmeniz durumunda müşteri danışmanı sistem üzerinde kayıtlı olan cep telefonunuza SMS yoluyla göndereceği şifre sayesinde sizlerde ING Bank kredi kartınızın yeni şifresini alma fırsatını bulmuş olacaksınız.

Bunun dışında yeni almış olduğunuz kredi kartınızın şifresini almak için gelen zarf içerisinde bulunan tek kullanımlık şifreyi en yakın ING Bank ATM’sine giderek şifre değiştirme bölümü üzerinden de alabilirsiniz. Bankanın anında şifre hizmetlerinden de faydalanmak için en yakın ING Bank şubesine giderek sistem üzerinde bulunan telefon numaranızı güncelleyerek SMS ile anında şifre isteme fırsatını yakalamış olursunuz.

ING Bank Bankamatik Kartı Şifre Alma

ING Bank bankamatik kart şifresi alma isteyen müşteriler bankanın telefon bankacılık hizmetlerini, ATM’lerini ve online internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak şifre alacaklarını belirtmek istiyoruz. ING Bank telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak ING Bank kart şifresi almak için 0850 222 0 600 numaralı telefonu ayarak buradan ING Bank bankamatik kart şifresi alabilirsiniz.

Bunun dışında bankanın 7/24 hizmetinizde olan internet şubesine de giriş yaparak bankamatik kart şifresini alabilirsiniz. Ancak bunun için ING Bank internet bankacılığı şifrenizin bulunması gerekmektedir. Eğer internet bankacılığı şifreniz yoksa yapmanız gereken telefon bankacılığı hizmetini kullanarak şifrenizi almak olacaktır.

 

ING Bank Kart Şifremi Unuttum?

ING Bank kredi kartınızın veya ING Bank bankamatik kartınızın şifresini unutmanız durumunda bankanın en yakın şubesine giderek, telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak veya internet bankacılığı online hizmetler bölümü üzerinden yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken sizlerden istenecek olan bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde bilgilendirerek yeni şifre talep etmek olacaktır. ING Bankası şifre alma SMS yoluyla da yapılmaktadır. Bunun için 0850 222 0 600 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.