Kredilog.com

ING Bank Teknokredi Başvurusu 2018

ING Bank Teknokredi

ING Bank, Turuncu Hesap ve benzeri, avantajlı hizmetleriyle; eski bir bankayı satın alıp Türkiye’ye giriş yapmasından bu yana oldukça başarılı faaliyet gösteriyor diyebiliriz. Son dönemde özellikle EFT ve Havale masraflarını kısması, hatta bunları bazı hesaplarda deaktif etmesi; Bonus kredi kartı markasıyla anlaşması ve kampanyaları bol bol sunması, bunun yanında oldukça cazip kredi teklifleriyle gelmesi de, bu bankayı başarılı kılan etmenlerden sadece birkaçı. Teknokredi de bu kredi tekliflerinden bir tanesi örneğin.

Bildiğiniz gibi son iki yıldır teknoloji mağazalarında ve teknoloji ürünlerinde herhangi bir taksit seçeneğiniz bulunmuyor ve ING Bank bu olaya Teknokredi ile müdahale ediyor. Teknosa mağazaları üzerinde kullanılabilen bu kredi tipine başvurunun nasıl yapılacağı ise aşağıdaki maddelerimizde sizleri bekliyor.

ING Bank Teknokredi Başvurusu

Teknokredi Nedir?

Teknokredi, ING Bank’ın Teknosa mağazalarında sunduğu, müşteriye özel kredi tipidir. Yasalarca kesinleştirilen ve teknoloji ürünlerinde taksit yapılmama durumunun hemen ardından sunulan Teknokredi, kredi kartınızı kullanarak taksit ödemeniz yerine sizlere direkt kredi vererek taksit ödemenizi teklif ediyor.

Yani işlemi kredi kartınızla değil de, cüzi bir faizle kredi ödeyerek yapıyor; yine taksitle dilerseniz cep telefonunuzu, dilerseniz akıllı cihazlarınızı alabiliyorsunuz. 500 TL’den 15 Bin TL’ye kadar çıkabilen bu kredinin herhangi bir kesin koşulu yok. Ürününüzü Teknosa mağazalarında beğendikten hemen sonra, Teknokredi başvurusunu yapabiliyorsunuz.

ING Bank Teknokredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknokredi kullanabilmek için öncelikle Teknosa mağazalarında bir ürün beğenmeli ve bunun fiyatını unutmamalısınız, zira o tutar değerinde bir krediyi Teknosa mağazalarına yansıtacaksınız. Her Teknosa mağazasının içerisinde bir ING Bank temsilciliği bulunuyor ve siz dört adımda bu kredi başvurusunu halledebiliyorsunuz.

  1. Öncelikle, cep telefonunuzdan TEKNOSA yazıp boşluk bıraktıktan hemen sonra, T.C. Kimlik numaranızı girip, 2229’a SMS olarak göndermeniz gerekiyor. Kısa bir süre içerisinde tarafınıza bir mesaj gelecek ve krediniz muhtemelen ön onayı alacaktır.
  2. Ön onayı aldıktan hemen sonra yapacağınız işlem, Teknosa mağazalarında ING Bank temsilciliğine gidip “bana kredi çıktı, kullanmak istiyorum” demeniz olacaktır. Kimliğinizi burada doğrulatmanız ve kredi evraklarınızı Teknosa ile paylaşmalarına izin vermeniz gerekiyor.
  3. İzin vermeniz ve imzanız sonrasında, yapmanız gereken herhangi bir işlem kalmıyor. Artık, dilediğiniz ürünü alabilir ve Teknosa kasalarında ING Bank Teknokredi kullanacağınızı söyleyebilirsiniz. Bilgileriniz ve evraklarınız zaten Teknosa ile paylaşılmış olacak ve dakikalar içerisinde ürüne sahip olabileceksiniz.
  4. Kredinin geri ödemesini, dilediğiniz ING Bank ATM’sinden yahut şubelerinden gerçekleştirebilmeniz kolay, masrafsız olarak mümkündür.

Teknokredi Kampanya Koşulları

ING Bank Teknokredi’yi kullanmadan önce, bu krediyi hangi koşullarda aldığınızı da bilmeniz gerekiyor. Aşağıdaki yönergeleri okumadan, bu krediyi edinmemenizi ve kafanıza uymayan herhangi bir konuyu muhakkak soruşturmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde, hem ödeme hem de banka tarafında sorunlar yaşayabilirsiniz.

  • Öncelikle, bu kredi tarafınıza dakikalar içerisinde verilebiliyor ve imzanızdan sonra herhangi bir geri dönüşü yok. 500 TL’den 15 Bin TL’ye kadar kullanabilmeniz mümkün.
  • Kredinin herhangi bir masrafı mevcut değil, dolayısıyla kampanyadan “masrafsız kredi” alabilmeniz mümkün. Herhangi bir masraf istendiğinde bunu bildiriniz.
  • Teknosa mağazalarından alacağınız ürünün tutarı kadar kredi talep etmeniz gerekmektedir, eksiği varsa; ürününüz tarafınıza verilmez; fazlası varsa, ürünün yanında size ek para da sunulmayacaktır, unutmayın.
  • 2000 TL’ye kadar sorun olmasa da, 2000 TL ve üzeri tüm teknolojik ürünlerin kredi başvurusu için tavsiyemiz yanınızda bir de gelir belgesi bulundurmanız yönündedir, böylece kredinin onay sürecini yüksek meblağlarda olumlu hale getirebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.