Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

ING Bank Kredi Başvurusu

ING Bank Kredi Başvurusu

ING Bank İhtiyaç Kredisi

Ülkemizde yeni açılan ve son 3 yıldır ciddi şekilde kendine müşteri çekmeyi başaran ING Bank, sürekli kampanyalar düzenliyor ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına çok ciddi uğraşlar veriyor. Kredi çekmek isteyen kişilerin mutlak suret ile baktığı bankalardan birisi olan ING Bank, düzenli ödeme sözü veren tüm müşterilerine çok ama çok düşük faiz oranları ile kredi veriyor. Tek istediklerinin düzenli ödeme olduğunu vurgulayan ING Bank, her müşteri için farklı faiz oranları uygulamaktadır. Eğer bankanın müşterisi iseniz ve düzenli ödemeler yapıyorsanız, sizlere ayrıcalık tanıyor ve çok düşük faiz oranları ile sizlere daha özel kredi seçenekleri sunuyor. Sizler ING Bank kredi seçeneklerinden faydalanmak istiyor musunuz?

ING Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank’a başvurmak isteyenler telefon, SMS ve web ile kredi başvurusunu gerçekleştirebilirler. Başvuru yaptığınızda bankanın ön onayından geçmeniz gerekir. Ön onayı alamazsanız eğer Gelir Belgesi ile giderek kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunurken her bankada olduğu gibi ING Bank’ın da gerekli gördüğü belgeler vardır. Başvuru için gerekli evraklar:

  • Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti),
  • Sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş),
  • Gelir Belgesi (Gelir belgesi ön onay alınamaması durumunda gerekli)

Telefon İle Kredi Başvurusu

ING Bank’a kredi başvurusunu telefon aracılığı ile yapmak isteyenler, 0850 222 0 600 numaralı hattı arayabilir ve başvuru işlemlerini buradan gerçekleştirebilirler. Ancak bu hat üzerinden sadece kampanyada olan krediler için başvuru yapabilirsiniz. Özel istediğiniz krediler için şubeyi ziyaret etmeniz gerekecektir.

SMS İle Kredi Başvurusu

SMS yolu ile kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için oluşturulmuş olan hatta kısa mesaj atmaları yeterli olacaktır. Bunun için yapılması gereken KREDİ boşluk T.C Numaralarını 2205e mesaj olarak göndermektir. Sonrasında onay SMS alınacak ve kredi başvuru sahibi şubeye davet edilecektir.

Web İle Kredi Başvurusu

Web yani internet aracılığı ile de ING Bank’a başvurmak oldukça kolaydır. Hemen başvurarak bir ön onay alabilir ve kredinizi hazır hale getirebilirsiniz. Böylece kredinizin daha erken çıkmasını ve işlemlerinizin kısalmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıda örnek olarak Kredi Başvuru Formu verilmiştir. Yine aşağıda verilen bağlantıya tıklayarak bu ekrana ulaşabilirsiniz. Bu ekranda görüldüğü gibi girmeniz gereken bilgiler; T.C. Kimlik No, Doğum Tarihi, Cep Telefonu ve size özel çıkacak olan Doğrulama Kodu şeklindedir.

ING bank kredi basvuru formu

Bu ekrana ulaşmak için buraya tıklayın ve ING Bank’ın sitesine ulaşarak kredi başvuru formunu doldurun. Sonrasında banka yetkilileri sizinle iletişim kuracaktır.

ING Bank Kredi Faiz Oranları

Aşağıda 10 bin TL kredi için İNG kredi hesaplama aracı ile hesaplanan kredi faiz oranları ve alınan masraflar şu şekilde:

Kredi Tutarı
Kredi Vadesi
Faiz Oranı
Yıllık Faiz Oranı
Taksit Tutarı
Tahsis Ücreti
Aylık Maliyet Oranı
30.000 TL
36
%1,54
%18,08
1148,8 TL
150 TL
%1,6311

Ön onay alamıyor ve gelir belgesine sahip değilseniz, Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.