Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

Dürüstlük, özen ve sorumluluk temalı üç argümanı ile yola çıkıp hem uluslar arası düzeyde, hem de yerel düzeyde Türkiye’de adından söz ettiren bankalardan biri olan ING Bank, sunduğu avantajlı mevduat hesapları ve kredi ürünleriyle olduğu kadar kredi kartları ile de ün yapmış bir kuruluş. Özellikle ING Bonus Card ürünü ile pek çok kişinin alışverişlerinde daha avantajlı konuma geçmesine yardımcı olan banka, portföyünü dar tutsa da kampanyalarını güncel ve geniş tutmayı iyi biliyor. Bu yazımızda, ING Bank kredi kartı başvurusu sürecinin kaç şekilde oluşturulabileceğini ve en avantajlı ING Bank kredi kartı ürünlerini sizler için inceledik. Hazırladığımız bu yazımızın yardımcı olması dileğiyle.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ING Bank Kredi Kartları

ING Bank, Bonus markası altında sunduğu pek çok kredi kartını aynı zamanda ortak markalarla işbirliğine girerek de sunabiliyor. Pegasus ve daha pek çok marka ile işbirliği içerisinde olan bankanın, Bonus ve Pegasus Havayolları’nı birleştiren bir kartı dahi var.

  • ING Pegasus Plus Kart
  • ING Bonus Card
  • ING Nakit Kart

ING Bonus Card, hemen hemen tüm ING Bankası müşterilerinin kullanmak istediği ve özellikle uçuş, yolculuk, seyahat gibi eylemlerde size pek çok avantaj sunabilen kredi kartı ürünlerinden. Anlaşmalı mağazalarda sunulan taksitler ve bol bol bonus kredi kartı puanı da cabası. ING Bank kredi kartı başvurusu ise aşağıdaki başvuru kanallarına göre yapılabilir.

Başvuru Kanalları

ING Bank üzerinden herhangi bir kredi kartına sahip olmak isterseniz, aşağıdaki yollardan herhangi birini kullanmanız ve bir form aracılığı ile başvurunuzu yapabilmeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca ING Bank Kredi başvurusunda bulunmak için tıklayın.

Şubeler
Herhangi bir ING Bank şubesine giderek, hem mevduat hesabınızın hem de kredi kartınızın başvurusunu yapabilir; tek bir kart ile ikisini birden yönetebilirsiniz. Şubeler, genellikle sizler için formu oluşturabilir ve dakikalar içerisinde başvurunuz işleme alınır.
İnternet Sitesi
ING Bank resmi internet sitesi ingbank.com.tr üzerinden de, “hemen başvur” özelliği ile ING Bank kredi kartı başvurusu işlemlerinizi yönetebilmeniz mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey; başvuru bilgileri, ürün detayları, sözleşmeler ve ürün açılışı adımlarından oluşan; dört adımlı bir formu doldurmak. Maksimum on dakika içerisinde işlem yapılabiliyor.
İnternet Bankacılığı
Bir ING Bank müşterisi iseniz, internet bankacılığı üzerinden hesabınıza giriş yaparak; başvurular sekmesinden kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Herhangi bir form doldurmanıza yahut işlem yapmanıza internet bankacılığına kayıtlıysanız gerek yoktur; zira, hesap bilgileriniz zaten ING Bank’a kayıtlıdır ve tek tıkla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
ING Mobil
ING Mobil adı verilen ve 7/24 bankacılık sloganı ile karşımıza çıkan; akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz ING Bank’ın mobil uygulaması sayesinde de, kredi kartı başvurularınızı hem Android hem de iOS ortamından gerçekleştirebilirsiniz..
Telefon Bankacılığı
0850 222 0 600 numaralı telefondan ING Bank müşteri hizmetlerine ulaşarak telefon bankacılığı yöntemiyle kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkündür. Bu süreci uzaktan bir form doldurma yöntemi ile uygulayan ING Bank, 7/24 hızlı kredi kartı başvurularınızı alabiliyor.
SMS
ING Bank, pek çok bankanın yapmadığını yaparak tarafınıza SMS ile kredi kartına başvurma sistemini de sunuyor. ING Bonus Card ve ING Pegasus Plus Kart için verilen bu hizmetlerden aşağıdaki şekilde yararlanabilirsiniz.

ING Bonus Kart başvurusu yapmak için telefonunuzdan “KART” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı ekleyebilir ve SMS’i 2205’e gönderebilirsiniz.

ING Bank Pegasus Plus Kart başvurusu için ise “PGS” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı ekleyebilir ve SMS’i 2205’e gönderebilirsiniz.

En Popüler ING Bank Kredi Kartları ve Özellikleri

ING Bank, portföyünde şu an için sadece iki kredi kartı bulunduruyor ve bunların güncel kampanyaları ile tarafınıza avantajlı hizmetler vermeyi amaçlıyor.

ING Bonus Card

  • ING Bonus Card ile “Bonus” markası altındaki tüm anlaşmalı mağazalardan ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  • Her alışverişinize ve ödemelerinize ING Bonus kazanmanız da yine mümkün. Bu kredi kartı puanlarını, anlaşmalı mağazalarda harcayabilirsiniz.
  • IKEA mağazalarında ING Bonus’a özel 5 taksit fırsatı bulunabiliyor ve alışverişlerinizi komisyonsuz, vade farksız taksitlendirebiliyorsunuz.

ING Pegasus Plus Kart

  • Herhangi bir aidatı bulunmayan ING Plus Pegasus Kart ile yaptığınız her harcama size %0,5 oranında Uçuşpuan kazandırıyor.
  • Bu harcamaları Pegasus Havayolları için yapmanız halinde ise %2 Uçuşpuan kazanabiliyorsunuz.
  • ING Pegasus Plus Kart, uçuşlarınızda size ekstra avantaj sağlarken aynı zamanda Pegasus Plus üyelik sahibi de olabiliyorsunuz.

ING Bank Kredi Kartı Kampanyaları

Türkiye’nin köklü olmayan ancak yakın zamanda bankalar arasında yerini sağlamlaştıran kuruluşlarından ING Bank kredi kartı başvurusu için oldukça kolay yollar belirlerken; güncel olarak pek çok şirket ile anlaşma yapıyor ve hem bonus, hem de taksit avantajını gözler önüne seriyor. Pegasus Plus Kart ile kazandırdığı Uçuşpuan, bunlara örnek verilebilir ve hayli iyi bir puan kazanıldığı da rahatlıkla belirtilebilir.

Siz de, hemen başvuru kanalları aracılığı ile ING Bank kredi kartı başvurusu yapabilir; 1 ila 3 hafta içerisinde kredi kartınıza kavuşabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.