Kredilog.com

ING Bank 72 Ay Yapılandırma 2018

ING Bank 72 Ay Yapılandırma

Turuncu rengiyle özdeşleşen ve günümüzde, yurtdışı merkezli özel bankacılık hizmetlerinden bir tanesi olan ING Bank; Türkiye’de başarılı hizmetleri bulunan bir kuruluş ve kredi, kredi kartı ürünlerini uygun koşullarda müşterilerine sunabiliyor. Ancak müşterilerin hem kredileri hem de kredi kartlarını bilinçsiz kullanmaları sonucunda, hiç şüphesiz birtakım istenmeyen olaylar yaşanabiliyor.

Bu olayların yaşanmaması adına, kredi ve kredi kartı borçları için yapılandırma hizmeti veren ING Bank’ta kredi yapılandırma ve kredi kartı yapılandırmanın nasıl yapılabileceğini, bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Siz de kredi kartı borcunuzu yahut kredi borcunuzu yapılandırmak istiyorsanız, ING Bank’tan bunu nasıl yapabileceğinizi konumuzu okuyarak öğrenebilirsiniz.

ING Bank 72 Ay Yapılandırma

ING Bank 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

Çok büyük bir kredi kartı borcunuz varsa ve bunu asgari düzeyde bile ödeme şansınız yoksa, günümüzde en kesin yollardan bir tanesi; bu kredi kartını kapatmaktır, ancak bu kredi kartını kapatmak için borcu bir biçimde yapılandırmak gerekir.

90 Gün içerisinde ödenmeyen her borcun avukata gideceğini göz önüne aldığımızda, 90 gün geçmeden, ING Bank şubelerinden herhangi birine giderek, kredi kartı borcunuzu yapılandırmak istediğiniz belirtebilirsiniz. Eğer, borcunuzun tutarı çok büyükse ING Bank 72 ay kredi kartı yapılandırma yapabilmektedir. Ancak bu bağlamda, yeni faiz oranı ve komisyonlar da total borcunuzun artmasında etken olacaklardır.

ING Bank 72 Ay Kredi Yapılandırma

Kredi tipiniz fark etmeksizin, ING Bank içerisinde kredi yapılandırma hizmeti verilebilmektedir. İhtiyaç, taşıt yahut konut kredisi sahibiyseniz ancak son dönemde ödeme kısmında problem yaşıyorsanız; ING Bank 72 ay kredi yapılandırma hizmeti sunabiliyor ve kredi borçlarınızı bu bağlamda daha rahat ödeme planı çizdirerek ödeyebiliyorsunuz. ING Bank’ın konut kredisinde kredi yapılandırma ücreti komisyonunu tarafınıza her banka gibi yansıttığını ve bu komisyonun, kalan borcunuzun %2’si oranında olduğunu belirtelim.

ING Bank 72 Ay Yapılandırma Nasıl Yapılır?

ING Bank’tan kredinizi yahut kredi kartı borcunuzu 72 ay yapılandırmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey; nüfus cüzdanınız ile birlikte bir ING Bank şubesine uğramak ve müşteri temsilcisinden randevu alarak meramınızı anlatmaktır.

Müşteri temsilcisi, tarafınıza bir ödeme planı çıkarmaya ve borç yapılandırması yapmaya yükümlüdür. Ancak ikinci kez bir yapılandırma işleminin yapılamayacağını da bildirelim, bu sebepten yapılandırmayı gerçekleştirirken ödeyebileceğiniz kadar aylık taksiti kabul etmenizde fayda var.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.