Kredilog.com

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu 2018

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmesi amacı ile kullandırılan ve uygun faiz oranlarıyla desteklenen ihtiyaç kredileri, finansal kurumların sunmakta olduğu kredi ürünleri içerisinden en çok tercih edilen üründür. Bu kredi türü için ödeme erteleme seçeneği de eklenince, tüketiciler ödeme kolaylığından dolayı ihtiyaç kredilerini daha fazla tercih etmeye başladı.

Ayrıca Bkz: Ertelemeli Kredi Nedir?

Ödeme erteleme deyince akla ilk gelen bankalardan biri ING Bank oluyor. ING Bank ihtiyaç kredisi ürünü ile müşterilerine 3 ay ödemesiz bir dönem sunuyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyen kişiler için 3 ay ertelemeli kredinin özelliklerini, başvuru kanallarını, hesaplama ve faiz oranı ayrıntılarını yazımız içerisinde detaylandırarak anlattık…

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

ING Bank için 3 ay ertelemeli kredi konusunda son derece deneyimli bir banka diyebiliriz. Bu konuda müşterilerinin uygun ödeme koşullarından yararlanarak, ihtiyaçları doğrultusunda en yararlı krediyi kullanabilmesi için kaliteli hizmet veren bir banka.

Özellikle düşük faiz oranlarıyla 3 ay ödemesiz dönem sunulması, nakit ihtiyaçları için tüketici kredisi kullanmayı hedefleyen kişiler tarafından büyük ilgi görüyor. Aşağıdaki konu başlıklarından kredinin faiz oranlarını ve koşullarını inceleyerek, bu ürünün sizin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığından emin olabilirsiniz.

Ayrıca Bkz: 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Özellikleri

İhtiyacı Olana Mola sloganı ile ertelemeli kredi ürününü tanıtan ING Bank, şimdi kredi alan müşterilerine 3 ay sonra ödemeye başlama imkanı sunmaktadır. Nakit ihtiyaçlarınız için 3 ay ertelemeli kredi çekmek istiyorsanız, maksimum 100 bin liraya kadar finansman başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında oluşturulan alt limit ise 3 bin TL’dir. Bu limitler aralığında kullanılan krediler 36 aya kadar taksitlendirilebiliyor. ING Bank ertelemeli kredi başvurusu için belgelenebilir aylık geliriniz olması gerekmektedir. Bu nedenle özellikle yüksek kredi notu olan müşterilerden bu kredide avantajını fazlasıyla kullanacaktırlar.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

100.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için ING Bank 3 ay ertelemeli kredi avantajından yararlanabilirsiniz. Bankanın bu kredi türü için belirlediği faiz oranı yüzde 1,39’dur. Maksimum yapılabilen vade sayısı ise 36’dır. Banka kredi tahsis ücreti olarak binde 5 oranını ile hesaplama yapmaktadır. Bu bilgilere göre 10 bin TL 36 vadeli ihtiyaç kredisi çeken bir bireyin örnek ödeme planı şu şekilde olacaktır:

  • Kredi miktarı: 10.000
  • Aylık faiz oranı: % 1,39
  • Kredi kullanım vadesi: 36 ay
  • Kredi tahsis ücreti: 50 TL
  • Senelik sigorta masrafı: 323 TL
  • Yıllık maliyet oranı: %22,23
  • İlk taksitin miktarı: 667 TL
  • Sonraki aylarda taksit miktarı: 405 TL

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank kredi hizmetlerinden en dikkat çekici ürünü olan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi için online olarak anında başvuru yapabilirsiniz. Bunun için bankanın resmi web sitesi www.ingbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz. İlgili adreste başvurunuzu gönderebileceğiniz iki sayfa yer alıyor.

Bunlardan ilki direkt olarak ihtiyaç kredisi başvuru formu sayfasıdır. Diğer ise bankanın İhtiyacı Olana Mola kampanyası sayfasında bulunan “Başvur” butonudur. Her iki sayfa da başvurunuzu iletebileceğiniz alana yönlendirmektedir. Bu alanda gerekli bölümlere TC kimlik numarası, cep telefonu ve doğum tarihi bilgileri yazılarak başvuru yapılabilmektedir.

İnternet erişimi olmayan ya da şahsen başvuruda bulunmak isteyenler ise ING Bank şubeleri aracığı ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi talebinde bulunabilirler. Başvuru için bankanın herhangi bir şubesini tercih edebilirsiniz.

Ayrıca Bkz: Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır?

Şubeye giderken ING Bank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu için gerekli belgeleri yanınıza alırsanız, bu kredi başvuru sürecinizin hızlanmasını sağlayacaktır. Başvurunuz incelendikten sonra uygun görülmesi halinde kredinizi anında çekebilecek ve ilk ödemenizi 3 ay sonra yapma şansına sahip olacaksınız. Daha kapsamlı bilgi almak için şubelere uğrayabilir ya da telefon bankacılığı aracılığıyla müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz…

Ayrıca Bakınız: ING Bank Kredi Başvurusu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.