Kredilog.com

ICBC Bank Kredi Başvurusu 2018

ICBC Bank İhtiyaç Kredisi

Türkiye’ye Tekstilbank’ın büyük bir hissesini satın alarak giriş yapan Çin bankası ICBC Bank dünya devi olarak bilinmektedir. Türkiye’de çok fazla bilinmese de piyasa değerine göre dünyanın en büyük bankasıdır. Kredi konularında müşterilerine yardımcı olan ICBC Bank, geri ödeme planını müşterilerin kendi koşullarına göre ayarlaması istiyor.

Esnek ödeme seçenekleri müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel kredi seçenekleri sunmaktadır. Ev, araba, düğün ve ihtiyaç kredisi gibi birçok kredi seçeneği ile insanların karşına gelen ICBC Bank, özellikle müşterilerini geri çevirmemek için ciddi çaba sarf etmektedir.

Bugün birçok büyük bankanın vermekte olduğu özel hizmetleri vermektedir. ICBC Bank Türkiye’de yeni olsa da varlık bakımından dünya devi bir banka olduğu için Türkiye’ye özel çeşitli kampanyalar ile gündeme gelecektir. Kredilog.com üzerinden ICBC Bank ile ilgili tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

ICBC Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Telefon, SMS ve web ile kredi başvurularını kabul etmekte ve insanlara hem zaman hem de para kazandırmaktadır. Kredi işlemlerinin daha erken bitmesi için bu hizmetleri vermekte olan ICBC Bank tüm yollar ile kredi başvurularını almaktadır.

ICBC bank kredi basvurusu

Başvuru Sırasında Gerekli Belgeler;

 • Başvuru Sahibi ve Kefil için
  • Kimlik belgesi fotokopisi
  • Gelir belgesi:
   • Ücretli çalışanlar için son aya ait maaş bordrosunun fotokopisi,
   • Serbest meslek sahipleri için vergi levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi, diğer gelir belgeleri,
   • Gayrimenkul sahipleri için tapu/kira kontratı fotokopisi.

Telefon İle Kredi Başvurusu

Telefon ile kredi başvurunda bulunmak isteyen ICBC Bank müşterileri 444 0 050 numara hattı aramalı ve kredi başvurusunda bulunmak istediklerini belirtmelidirler. Böylece burada onlara bağlanacak olan operatör ile kredi başvurularını kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve gerekli olan evrakları da öğrenerek kısa zaman içerisinde şubelerini ziyaret edebilirler.

SMS İle Kredi Başvurusu

SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyenler ise telefonlarının kısa mesaj bölümüne girmeli ve KREDİ boşluk T.C Numaralarını boşluk Gelir Bilgilerini yazıp 0532 752 44 04‘e göndermelidir. ICBC Bank burada özel bir numara değil de, klasik bir numara ile hizmet vermektedir. Fakat bu hizmette diğer bankalar gibi aynı olup, 7/24 başvuru almaktadır.

Sms ile örnek kredi başvurusu “ KREDI 111222333444 5000

Web İle Kredi Başvurusu

Yerinizden kalkmadan internet üzerinden ICBC Bank kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Aşağıda örnek olarak verilen kredi başvuru formunu doldurarak başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Başvuru formuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ancak öncesinde yazılı olarak doldurmanız gereken bilgileri ve sürecin nasıl işlediğini anlatalım;

 1. Kişisel Bilgiler
  1. T.C. Kimlik Numarası,
  2. Doğum Tarihi,
  3. Cep Telefonu Numarası şeklindedir. Bu bilgileri girdikten sonra Devam butonuna tıklayınız. Cebinize gelen sms’i karşınıza çıkan kutucuğa girerek Devam butonuna tıklayın.
 2. Çalışma ve Gelir Bilgileri
  1. Çalışma Şekliniz ve Süreniz
  2. Aylık Gelir ve Gideriniz,
  3. Kredi Türü, Miktarı, Vadesi şeklindedir. Bilgileri eksiksiz girdikten sonra Devam butonuna tıklayın.
 3. Kredi Bilgileri
  1. Son olarak girmiş olduğunuz tüm bilgiler tek bir ekranda görüntülenerek onayınıza sunulmaktadır. Bilgileri onayladığınızı gösteren işaretlemesini yaparak Onay butonuna tıklayarak kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

ICBC Bank kredi basvuru formu

Başvuru formuna ulaşmak için buraya tıklayabilir ve direkt olarak ICBC Bank’ın sitesine bağlanabilir ve kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kolayca başvurularınızı yapmış olacak ve ertesi güne cebinizce kredi onayı ile uyanmış olacaksınız.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.