Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu

ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu

2015 Yılında faaliyetlerine Türkiye’de yurtdışı ortaklarıyla başlayan ICBC Bank, günümüzde büyüyen ve etkinliklerini arttıran bankaların başında geliyor. Bakıldığında, pek çok yöntemle hem kredi hem de kredi kartları sunan bu banka, diğerlerinden ayrıksı olarak “kolay kredi verebilme” özelliğiyle insanlar tarafından övülse de bu durum hakkında kesin bir kanaat söz konusu değil.

Bu yazımızda, ICBC Bank kredi kartı başvurusuna değinecek, bu başvuruları nasıl gerçekleştireceğinizi sizlere anlatmaya çalışacak ve elbette ICBC Bank kredi kartları hakkında bilgi vermeye gayret edeceğiz. Siz de, bu bankanın kredi kartı başvuruları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, yazımıza devam edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız ICBC Bank kredi kartı başvurusu yazımızdan keyif almanız dileğimizle.

ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu

ICBC Bank Kredi Kartları

Normal şartlarda, pek çok “yeni” sayılabilen bankada kart markası bir yana, kredi kartı verilebildiğini bile görmeyiz ancak ICBC Bank bu bankalardan biraz daha ayrıksı faaliyet gösteriyor ve kendisi için “Bonus” kart markasıyla anlaşmış bile. ICBC Bank’ın tüm kredi kartı ürünleri ise aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • ICBC Turkey Bonus
 • ICBC Bonus Classic
 • ICBC Bonus Gold
 • ICBC Bonus Platinum
 • Tek Kart
 • Bonus Business

ICBC Bank’ın kredi kartlarına, aşağıdaki başvuru kanalları aracılığıyla başvurmanız mümkün.

ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu Kanalları

Yeni bir bankaya göre pek çok başvuru kanalı bulunan aşağıdaki yöntemlerle ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu yapmanızı kabul edebiliyor.

İnternet Sitesi

ICBC Bank resmi internet sitesi icbc.com.tr üzerinden kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür. Bir ICBC müşterisi olmadığınızı varsayarak sizi değerlendiren ICBC, ufak bir form doldurmanızın hemen sonrasında ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusunu işleme alabiliyor. Bu form için bireysel > kartlar > kredi kartı başvurusu yolunu takip etmeniz yeterli.

İnternet Bankacılığı

ICBC Bank müşterisi olduğunuzu varsayarsak, internet şubesindeki panelinizde muhakkak bir “başvurular” sekmesi mevcuttur ve burada form doldurmaksızın, direkt “başvur” butonuyla kolay bir şekilde ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

ICBC Bank çağrı merkezi yahut telefon şubesi adını verdiği hizmetiyle; 444 00 50 numaralı hatta 7/24 size destek olabiliyor ve ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu talebinizi alabiliyor. Herhangi bir operatörle görüşerek, uzaktan kredi kartı başvuru formu doldurabilir ve başvurunuzu işleme aldırabilirsiniz.

Şubeler

Şehrinizde olup olmadığı bir muamma durumu olarak belirse de; eğer konumunuza yakın bir ICBC bank şubesine gözünüz takılırsa, buradan da rahatlıkla ICBC Bank kredi kartı başvurusu yapabileceğinizi belirtelim. Yanınızda bulundurmanız gereken tek şey kimliğiniz olacaktır.

En Popüler ICBC Bank Kredi Kartları ve Özellikleri

Temelde sadece iki kredi kartı bulunan ve bunları avantajlar ve ödemeleriniz dahilinde yükseltebilen ICBC Bank kredi kartı ürünlerinin ikisine de aşağıda sizin için göz attık.

ICBC Turkey Bonus

Bonus titri altında tarafınıza kesintisiz kampanya ve hizmet sunan ICBC Turkey Bonus’un özellikleri aşağıdaki şekilde belirtilebilir.

 • Her alışverişinizde Bonus kredi kartı puanı kazanma şansı ve Bonus’un geçerli olduğu her yerde bu puanları özgürce harcayabilme durumu.
 • Bonus kart program ortakları olan her mağazada -ki bu 250 binden fazla mağazaya tekabül ediyor- taksitli alışveriş yapabilme imkanı.
 • Nakit avans çekebilme.
 • Ek kart çıkarabilme şansı.
 • 3D Secure ve Sanal Kart özellikleri ile güvenli alışveriş.

Tek Kart

ICBC Bank’ın bir diğer ürünü olan Tek Kart ise; popüler aidatsız kredi kartlarının ICBC Bank versiyonu diyebiliriz.

 • Herhangi bir yıllık kart ücreti bulunmayan Tek Kart ile yaptığınız her alışverişten bonus kazanabilirsiniz. Bu bonusları herhangi bir programa katılmaya lüzum olmadan, dilediğiniz anlaşmalı mağazalarda harcayabilmeniz de cabası.
 • Nakit avans çekebilmeniz mümkündür.
 • Tek Kart, 3D Secure ve Sanal Kart çıkarabilme durumunu destekler ve böylece alışverileri güvenle yapabilmenizi sağlar.

ICBC Kredi Kartı Kampanyaları

ICBC Bank, 2015 yılında henüz kurulan bir katılım bankası ve Çin menşeili ortaklarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Henüz belli başlı büyük kampanyaları olmasa da, Bonus markasının içerdiği bütün kart kampanyalarına katılabildiğinizi belirtmekte yarar var; hem de aidatsız kartınızla bile. Bu sayede avantajlı bir hale geçebilen ICBC’nin bunun dışında kişiye özel kredi tekliflerini de dönem dönem verdiğini belirtelim.

ICBC Kredi kartı başvurusu için başvuru kanallarını takip edebilmeniz mümkündür.

Bankanın Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için > TIKLAYIN

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.