Kredilog.com

HSBC Kredi Kartı Yapılandırma 2019

HSBC Kredi Kartı Yapılandırma

Tüketicilerin nakit olarak ihtiyaçlarına yetişmediklerinde en sık kullandıkları bankacılık ürünü kredi kartlarıdır. İhtiyaç halinde hizmet ya da ürün alışverişi için rahatlıkla kullanılabilen kredi kartlarında borçlar fazlasıyla biriktiğinde sorun haline gelebiliyor.

HSBC Bank bu tip durumlarda tüketicilerin yararlanabilmesi için kredi kartı yapılandırma fırsatını sunuyor. Aslında kredi kartı borçlarınızı kapatmanın bir diğer yolu da bireysel ihtiyaç kredisi çekmektir. Ancak kredi kullanarak borç kapatmayı tercih ettiğinizde maksimum 48 ay vade yapılabilmektedir. Bu nedenle daha uzun vadede tüm kart borçlarını kapatmak isteyenler için HSBC Derman Borç Eriten Taksit kampanyasına dair detayları yazımızda aktardık…

HSBC Bank kredi kartınızın borçları biriktiyse ve ödeyemeyecek durumdaysanız, bankanın bu tip durumlar için düzenlediği yapılandırma avantajından faydalanabilirsiniz. Derman Borç Eriten Taksit kampanyası adı altında duyurulan düzenleme, müşterilerin biriken borçlarını daha rahat ödemesine imkân tanıyor.

Üstelik bankalar arası kredi kartı borç aktarma işlemiyle, diğer finansal kurumlara olan kart borçlarınızı da HSBC yapılandırma ürünü sayesinde kolayca taksitlendirebilirsiniz. Taksitli borç transferi adı verilen bu hizmetten ya da HSBC kredi kartı yapılandırma hizmetinden yararlanmak için bazı hususlara dikkat ederek başvuru yapmanız gereklidir.

HSBC Kredi Kartı Yapılandırma

HSBC Kredi Kartı Yapılandırma Nasıl Yapılır?

HSBC Bank tarafından düzenlenen kampanya kapsamında, kredi kartı borçlarınızı yapılandırmak istediğinizde bunu birçok yöntemle yapabilirsiniz. Öncelikle bankanın mobil şubesinden ya da internet şubesinden kişisel bilgileriniz ile giriş yaparak, hızlı bir şekilde başvuru yapmanız mümkün.

Bunun için söz konusu bankacılık kanallarına girişinizi gerçekleştirdikten sonra Kartlarım menüsünden Avantajlı İşlemler sekmesine tıklayınız. Ardından menüde görünecek olan Derman Paket’e tıkladığınızda müracaatınızı yapmış olursunuz.

HSBC kredi kartı yapılandırma için kullanabileceğiniz diğer yöntemler; telefon bankacılığı, şubeler ve ATM’lerdir. Telefon bankacılığı ile işlem yapmak istiyorsanız, 0850 211 0 111 numarasını aramanız ve müşteri temsilcisine taksitlendirme yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. ATM’den, internet şubeden ya da diğer başvuru kanalları üzerinden yapacağınız müracaatlarda gerekli görülmesi halinde şubeden istenebilecek evraklar olabilir.

HSBC 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

Takibe girmemiş kredi kartı borçları için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun düzenlemesiyle birlikte 72 aya kadar yapılandırma vadesi uygulanabiliyor. Bu kanundan yararlanabilmek için HSBC Bank’a başvuru yapabilir ve tüm kredi kartı borçlarınızı tek bankada toplayarak taksitlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ancak HSBC 72 ay kredi kartı yapılandırma fırsatından yararlanmak için bankaya yapacağınız müracaatın onaylanmama durumu olduğunu unutmayınız. Özellikle ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirmiyor, bu sebeple yasal takip durumunuz varsa ya da kredi notunuz çok düşük ve borcunuza sadık olmadığınız kanaatine varılırsa yapılandırma başvurunuz kabul edilmeyebilir.

Ziraat Bankası Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile Kredi Yapılandırma

HSB’ye ait kredi kartınızın borçlarını Ziraat Bankası’nın kredi yapılandırma uygulaması ile taksitlendirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak konuyla alakalı detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ziraat Bankası kredisi ile kredi kartı borç yapılandırması hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.