Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Devlet destekli katılım bankaları arasında uzun yıllardır var olan ancak eksenini son zamanlardaki vizyon değişiklikleri sonrasında, kredi kartı kullanan pek çok insana döndüren; bunun yanında “Paraf” markasını oluşturan Halkbank, günümüzde hem tanıtım çalışmaları hem de kampanyaları sayesinde adından sıkça söz ettiriyor. Halkbank kredi kartı olan Paraf, sizlere birçok avantaj sunmakta!

Murat Boz’u reklamlarında oynatmasıyla beraber, “ayrıcalıklar bu Paraf’ta” sloganının dillere pelesenk olmasını sağlayan bankanın kredi kartlarını bugünkü yazımızda inceleyecek ve Halkbank kredi kartı başvurusu adımlarını da ayrıntılı olarak açıklamaya gayret edeceğiz. Siz de, Paraf kart hakkında bilgi sahibi olmak istiyor ve başvuru kanallarını merak ediyorsanız; yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank Kredi Kartları

Aslında, Halkbank kredi kartı ürünlerini tamamıyla ayrıksı olarak değerlendirmemiz gerekiyor zira ayrı bir marka altında çalışmalar yürütülüyor. “Paraf” markası altında, Paraf ismiyle sunulan Halkbank kredi kartı ürünleri aşağıdaki gibi listelenebilir.

 • Paraf Kredi Kartı
 • Paraf Gold Kredi Kartı
 • Paraf Platinum Kredi Kartı
 • Paraf Business
 • Parafly
 • Parafly Platinum
 • Paraf Sanal
 • Ücretsiz Kredi Kartı

Hem aidatlı, hem da aidatsız kredi kartı seçenekleriyle Halkbank; aynı zamanda sık sık seyahat edenleri de düşünerek “Parafly” kredi kartı ürününü sunmayı ihmal etmemiş. Peki, Halkbank kredi kartı başvurusu hangi kanallar üzerinden yapılabiliyor?

Başvuru Kanalları

Halkbank yahut Paraf kredi kartı ürünlerine, aşağıdaki başvuru kanallarından; hızlı bir biçimde form doldurarak başvuru gerçekleştirebiliyor ve 1 ila 3 hafta içerisinde karta sahip olabiliyorsunuz.

Şubeler

Konumunuza yakın herhangi bir Halkbank şubesi mevcutsa; buradan danışmanlar aracılığıyla form doldurarak Halkbank kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilmeniz mümkün. Burada, ihtiyacınız dahilinde kendinize en uygun kredi kartını rahatlıkla bulabilme şansınız da, müşteri temsilcisiyle birebir görüştüğünüzden bulunmakta.

İnternet Bankacılığı

Halkbank İnternet Bankacılığı servisiyle, eğer bir Halkbank müşterisi iseniz hemen kredi kartı başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz ve zaten bilgileriniz Halkbank içerisinde bulunduğundan problem olmaksızın; tek tıkla kimlik bilgileri gerekmeksizin başvurunuz işleme alınıyor. Yapmanız gereken tek şey, internet bankacılığı sistemine giriş yaptıktan sonra başvurular > kredi kartı başvurusu yolunu izlemek. Henüz internet bankacılığı şifrenizi almadıysanız Halkbank İnternet Şifresi Nasıl Alınır? başlıklı yazımız üzerinden gerekli yönergeleri izleyerek şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Mobil Bankacılık

Hem iPhone hem de tüm Android telefonlara yükleyebileceğiniz Halkbank mobil bankacılık uygulaması sayesinde de, Halkbank kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkün. Panelinize giriş yaptıktan hemen sonra, başvurular kısmından seçeceğiniz kredi kartına “hemen başvur” butonunu kullanmanız yeterli olacaktır.

İnternet Sitesi

Paraf kredi kartı resmi web adresi parafcard.com.tr üzerinden; sağ üst köşede bulunan “hızlı başvuru” butonunu kullanarak; Halkbank kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi

Halkbank yahut Paraf kredi kartı çağrı merkezi numarası 0850 222 0 400 üzerinden kredi kartlarıyla ilgili detaylı bilgi alabildiğiniz gibi; müşterisi olsanız da olmasanız da Halkbank kredi kartı başvurusu yapabilmeniz mümkün. Size 7/24 yardımcı olabilecek operatörlerle konu hakkında görüşme sağlayabilirsiniz.

En Popüler Halkbank Kredi Kartları

Halkbank içerisinde kategorize edilmiş birkaç kredi kartı dışında; zaten pek de ürün bulunmuyor. Aşağıda, size önerebileceğimiz birkaç kartı dilediğiniz vakit başvuru kanalları üzerinden başvuru yaparak edinebilirsiniz.

Paraf Klasik

Halkbank kredi kartları portföyünde, en çok kullanılan kredi kartlarından bir tanesi Paraf Klasik’tir. Siz de, aşağıdaki özellikleriyle Paraf’ı ömür boyu kullanabilirsiniz.

 • Yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizde taksitli ve kampanyalı pek çok ödeme yöntemi.
 • Her alışverişinizde “Parafpara” kazanma şansı.
 • Nakit avans ve taksitli nakit avans çekebilmeniz sayesinde nakit ihtiyaçlarınıza anlık çözümler.
 • Taksit öteleme şansı ile zorlandığınız ödemeleri bölebilme yahut erteleyebilme özelliği.
 • Temassız kredi kartı kullanımı.
 • Borç taksitlendirme şansı.
 • Otomatik fatura ödeme talimatı verebilme özelliği.

Parafly

Parafly; sık sık seyahat edenler için tahsis edilmiş bir kredi kartı ürünü olarak karşımıza çıkıyor ve tarafınıza aşağıdaki özellikleri sunuyor.

 • Yaptığınız her alışverişten parafpara kazanma şansı.
 • Parafparaları, seyahat harcamalarınızda bol bol kullanabilme; Paraf ile anlaşmalı seyahat acentalarında ise bilet satın alabilme özelliği.
 • Avans parafpara ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz ülkede nakit ihtiyacınızı giderebilme.
 • Restoran’da yapacağınız her ödemenin 25 TL’si Parafly tarafından hediye edilebiliyor.
 • TAV Comfort Lounge’da içecek, ofis, shuttle hizmetleri.
 • Assistans hizmeti.
 • Maksimum 90 günlük yurtdışı ziyaretlerinizde yurtdışı seyahat sigortası tahsis edebilme.

Halkbank Kredi Kartı Kampanyaları

Hem aidatlı hem de aidatsız kredi kartları sunan ve bunları olabildiğince büyük avantajlarla sergileyen Halkbank; yaptığı büyük atılımla şüphesiz pek çok müşteriyi tarafına çekmeyi bildi. Özellikle seyahat acentalarında, yolculuklarınızda; sizlere eşlik edebilecek ve indirimli olarak pek çok ürünü satın alabileceğiniz Parafly Card; sık sık güncel kampanyalarıyla dinamik bir kart olma özelliği taşıyor.

Siz de Halkbank kredi kartı başvurusu için yukarıdaki başvuru kanalları kısmına göz atabilir ve dilediğiniz gibi, dakikalar içerisinde ufak bir form doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınıza göre bir kredi kartı bulamadıysanız, müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi alabilmeniz; tavsiye istemeniz de yine mümkündür.

Bankaların Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için > TIKLAYIN

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.