Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Devlet destekli krediler sunan ve Türkiye’de güvenilir bir banka olarak bilinen Halkbank’ta son dönemde yenilenen vizyon hasebiyle çok şeyin değiştiği söylenebilir. Özellikle kredi kartı ve kredi ürünleri ile dikkatleri üzerine çeken Halkbank, şu günlerde bahara hazırlık olarak 3 ay ertelemeli kredi sunuyor. Gelin bu imkanı beraber inceleyelim.

Müşterileri için ertelemeli ödeme seçeneğini sunan Halkbank’ta bu krediyi alarak 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyor, kendinize böylece rahat bir ödeme planı oluşturmuş olabiliyorsunuz. Bizler bugünkü yazıda sizin için Halkbank 3 ay ertelemeli kredi hakkında bilgi verecek, bu krediyi nasıl alabileceğinizi, başvuru koşullarını ve faiz oranlarını tarafınıza aktaracağız.

Türkiye’de ihtiyaç kredisi kategorisi altında 3 ay ertelemeli kredi sağlayan Halkbank’ta, bu krediyi her müşteri kullanabiliyor yahut müşteri olmayanlar Halkbank’a gerekli belgeleri getirerek direkt olarak başvuru yapabiliyorlar.

Bakıldığında, uygun faiz oranları ile bu krediyi tarafınıza tahsis eden Halkbank’ta 10.000 TL’ye kadar kredi verilirken bu krediye uygun pek çok avantaj ve sonradan yapılandırılabilme hakkı da mevcut.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Özellikleri

Halkbank’ın sunduğu 3 ay ertelemeli kredinin avantajları ve özellikleri aşağıdaki şekilde belirtilebilir.

  • Halkbank’ın ihtiyaç kredisi kategorisi altında sunduğu 3 ay ertelemeli bu krediyi, 48 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı ise 10.000 TL.
  • Eşya yenilemek, tadilat, ev bakımı, tatil ve benzeri her ihtiyacınız için değerlendirebileceğiniz bu kredinin verilmesinin akabinde bir de hayat sigortası tarafınıza tahsis edilmektedir.
  • Yıllık toplam maliyet oranı pek çok ihtiyaç kredisine göre daha azdır ve dosya masrafı bulunmamaktadır.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

Halkbank’ın sunduğu 3 ay ertelemeli krediyi, Halkbank müşterisi olan olmayan herkes alabiliyor. Bu krediden tarafınıza sunulan faiz oranı ise %1,20 ila %1,30 seçeneğinde değişkenlik gösteriyor. Bunun dışında tarafınıza aktarılan bazı masraf kalemleri mevcut.

  • BSMV Ek gideri.
  • Hayat sigortası ek gideri.
  • Kredi tahsis ücreti.

Yukarıdaki masraf kalemlerini faiz oranına endekslediğiniz kredi miktarına ekledikten hemen sonra, ana borcunuzu bulmuş oluyorsunuz. Bu bağlamda, talep ettiğiniz taksit miktarına da toplam borcunuzu bölerek aylık oluşturacağınız ödeme miktarını bulabilirsiniz.

Bunlarla uğraşmak istemezseniz, Halkbank kredi hesaplama motorunu da kullanarak taksit hesaplama yapabilmeniz mümkün; ancak burada bazı masraf kalemlerinin es geçildiğini belirtelim.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank’ın sunduğu 3 ay ertelemeli kredi ürününe aşağıdaki kanallardan başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

  • Şubeler: Herhangi bir Halkbank şubesinden, direkt olarak Halkbank kredi başvurusu gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bakıldığında, nüfus cüzdanınızla yapacağınız bu başvuruda yanınızda bir gelir belgesi yahut kredi notu belgesi götürmeniz de yararınıza olacaktır.
  • Telefon Şubesi: Halkbank Dialog, 0850 222 0 400 numaralı hatta sizi bekliyor. Hem uzaktan başvuru için hem de detaylı bilgi alabilmek için Halkbank Dialog ile iletişime geçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.