Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kredi verme imkanlarına büyük kolaylıklar getiren bankalar, gelir belgesiz kredi ile her kesime yönelik finansman desteği sağlıyorlar.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Nedir?

Acil nakit ihtiyacınız var ama çalışmıyor musunuz? Ev hanımısınız ve kredi çekmek mi istiyorsunuz? Çalışıyorsunuz ama belgeleyemediğiniz için kredi mi mi çekemiyorsunuz? Bu yazımız tam size göre. Gelir belgesiz kredi ile alakalı merak ettiğiniz her şey bu yazımızda! Pandeminin gelmesiyle birlikte özellikle bankacılık sektöründe ciddi bir şekilde değişim gözlenmektedir. Eskiden, kredi verme konusunda çok katı ve keskin kurallar sunan bankalar, bu konuda esneklik sağlamaya başlayarak, artık gelir belgeniz olmasa dahi kredi çekebilmenize imkan veriyor.  Özellikle kredi olanaklarında büyük kolaylıklar sağlayan bankalar, neredeyse her kesimin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik finansman desteği sağlamaya hızla devam etmektedir.

Gelir belgesiz kredi, maaş bordrosu olmayan kişilerin kullanabileceği kredi türüdür. Bu kredi türü kapsamında pek çok kişinin ihtiyaçları karşılanmakta olup neredeyse şubeye bile gitmeden internet bankacılığı üzerinden gelir belgeniz olmadan kredi çekmek mümkün. Özellikle kayıt dışı çalışanlar, sabit geliri olmayan çiftçiler ve ev hanımlarının başvurduğu bu kredi türü, bir çok kişi tarafından rağbet görmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Başvuru Şartları Nelerdir?

Gerek kamu gerek özel bankalar olsun pek çok banka gelir belgesiz kredi vermeye devam ediyor. Müşterileri için pek çok kolaylığı sunan bankalar arasından gelir belgesiz kredi veren bankalar, gelir belgeniz olmadan da kredi kullanmak için sizlerden istediği bazı şartlar mevcut. Bu şartlar;

 • Kredi notunun uygunluğu,
 • İpotek gösterebileceğiniz varlıklarınızın bilgilerini sunmak,
 • Kefil gösterilebilecek kişilerin bilgilerini sunmak,
 • Ek gelirlerinizi belgelemek,
 • Gerekli ise taahhüt verebilmek.

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için, size en yakın banka şubesine gitmeniz yeterli oluyor. Banka müşterisi olsanız da olmasanız da internet bankacılığı, telefon bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilir, müşteri temsilcilerinden her türlü bilgiyi edinebilirsiniz. Ayrıca T.C kimlik numaranız ile SMS yoluyla başvuruda bulunabilirsiniz. Bazı bankalar sadece mobil uygulamaları üzerinden başvuruları kabul etmektedir. Bazıları; AKBANK MOBİL, CEPTETEB, MOBİLDENİZ, İŞCEP, YAPI KREDİ MOBİL, ZİRAAT MOBİL…

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar listesi;

 • Akbank Direkt Kredi : 100.000TL
 • CEPTETEB : 50.000TL
 • Denizbank : 30.000TL
 • Türkiye İş Bankası : 100.000TL
 • Vakıfbank : 75.000TL
 • Yapı Kredi Bankası : 200.000TL
 • Ziraat Bankası : 30.000TL
 • Enpara : 75.000TL
 • Fibabanka : 100.000TL
 • Odeabank : 100.000TL
 • ING : 50.000TL
 • Aktifbank : 40.000TL

Akbank Direkt Kredi

Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için Akbank Direkt Kredi yanınızda. Üstelik şubeye gitmeden Akbank Mobil üzerinden başvurabilirsiniz. Sizde Akbank Direkt Kredi kullanmak istiyorsanız Akbank Mobil uygulamasına girip telefonunuzu sallayarak kullanabileceğiniz kredi tutarını öğrenebilirsiniz. Akbank İnternet Bankacılığı veya Akbank Mobil uygulamasından Akbank Direkt Kredi formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Kredi üst limiti 100.000TL olup detaylı bilgiye müşteri hizmetlerinden veya internet şube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Akbank Kredi detayları için > TIKLAYIN

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi

Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla CEPTETEB uygulaması üzerinden veya T.C kimlik numaranızı 4466’ya SMS atıp başvurularınızı yapabilirsiniz. Kredi üst limiti 50.000TL olup 36 ay vade ve %1,59’dan başlayan faiz oranlarından yararlanarak kredinizi kullanabilirsiniz.

CEPTETEB Kredi detayları için > TIKLAYIN

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Müşterileri için birçok kolaylık sağlayan Denizbank acil nakit ihtiyaçlarınızı finanse edebilmeniz için size en hızlı ve en kolay şekilde üstelik kredi imkanları sunmaya devam ediyor. Sadece MobilDeniz kullanıcılarına özel sunduğu kefilsiz ve gelir belgesi olmadan kredi imkanından yararlanmak için uygulama üzerinden başvurmanız yeterlidir. Kredi üst limiti 30.000TL olup 36 aya varan vade seçenekleri ve müşterilere özel kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Türkiye İş Bankası tarafından müşterilerine sunulan Anında Kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Size özel kredi faiz oranlarından yararlanarak ve 3 ay geri ödemesiz şekilde kredinizi çekebilirsiniz. İşCep, internet bankacılığı yada ATM üzerinden anında krediye 7/24 başvuru da bulunabilirsiniz. Başvuru için;

 • İş > Krediler > Kredi Başvurusu Yap > Anında Kredi veya Başvurular > Krediler > Anında Kredi
 • İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Kredi veya Başvuru-Ürünler > Anında Kredi
 • Bankamatik > Diğer İşlemler > Başvurular > Anında Kredi

Vakıfbank Gelir Belgesiz Kredi

Vakıfbank tarafından sunulan Vakıfbank Anında Kredi’yi kullanabilmek için Vakıfbank müşterisi olmanız yeterlidir. Mobil bankacılık yada internet bankacılığı aracılığı ile şubeye gitmeye gerek kalmadan başvurabileceğiniz krediyi 36 aya varan vade ve %1,64 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Kredi üst limiti 75.000TL olup vade min. 3 ay olacak şekilde kullanıma sunulmuştur.

Yapı Kredi Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan Yapı Kredi Anında Kredi’ye Yapı Kredi Mobil yada bireysel internet şubesi üzerinden başvurabilirsiniz. Kredi üst limiti 200.000TL olup %2,09 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri ile krediyi kullanabilirsiniz. Kredinizin onaylanma durumunda SMS ile bilgilendirilirsiniz. Her müşterinin ön onaylı kredi limiti farklı olup, bu limit dahilinde kredi miktarınızı belirleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Ziraat Bankası tarafından sunulan Ziraat Bankası Dijital Kredi’ye ziraat mobil yada internet bankacılığı üzerinden başvurabilirsiniz. Kredi üst limiti 30.000TL olup, gelir belgesi sunmadan 36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi

QNB Finansbank tarafından sunulan Türkiye’deki ilk dijital banka olma özelliğini taşıyan Enpara müşterilerine tek yık ile gelir belgesiz anında kredi vermeye devam ediyor. 3 ay ertelemeli olarak kullanacağınız kredinin üst limiti 75.000TL olup %1,71 den başlayan faiz oranları ile 36 aya varan vade seçenekleri ile krediyi kullanabilirsiniz. Başvuru sırasında herhangi bir belge, kefil yada teminat istenmemektedir.

Enpara.com Kredi detayları için > TIKLAYIN

Fibabanka Gelir Belgesiz Kredi

Bankacılık sektöründe her geçen gün daha aktif bir şekilde faaliyetlerine devam eden Fibabanka, sadece müşterilerine özel imkanlarla belgesiz ve kefilsiz kredi vermeye devam ediyor. Kredi üst limiti 100.000TL olup vade 12ay-36ay olacak şekilde belirlenmiştir. Faiz oranı 12 ay için %1,75 olup 12 aydan fazlası için %1,59 ile %1,77 arasında değişiklik göstermektedir. Herhangi bir belge göstermenize gerek olmadan kullanabileceğiniz kredi hakkında detaylı bilgi almak için 444 88 88 arayabilirsiniz.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank’ta, gelir belgesi olmadan, tüm şubelerden yada internet üzerinden form doldurarak kolayca krediye başvurabilirsiniz. Ayrıca Odeabank müşterisi iseniz mobil şubeden de başvuru yapabilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz şubeye gitmeden ücretsiz kart sahibi olabilir, PTTmatik aracılığı ile para yatırma-çekme işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik Odeabank’ta para transfer ücreti yoktur.

Odeabank Kredi detayları için > TIKLAYIN

ING Gelir Belgesiz Kredi

Cazip faiz oranları ile kredi vermeye devam eden ING’den, gelir belgesi olmadan, kredi imkanından yararlanmak için mobil uygulama yada internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Banka müşterileri için %1,54, yeni müşteri olacaklar için %1,35 kredi faiz oranı uygulayan ING’den 36 aya varan vade ve 50.000TL kredi üst limiti ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

INGBank Kredi detayları için > TIKLAYIN

Aktifbank Gelir Belgesiz Kredi

Kefil yada herhangi bir belge istemeden Nkolay dijital bankacılık aracılığı ile kredi imkanı sunan Aktifbank, müşterisi olun yada olmayın sizlere kredi veriyor. Kredi üst limiti 40.000TL olup 36 aya varan vade seçenekleri mevcuttur. Kredi faiz oranları %1,79 ile %2,79 arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca maaş müşterisi olduğunuzda daha uygun avantajlardan ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Başvuru sonucunuzu SMS ile öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.