Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Garanti BBVA Gelir Belgesiz Kredi

Garanti BBVA Gelir Belgesiz Kredi

Garanti BBVA Gelir Belgesiz Kredi

Bütçenize uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi başvurusu için Garanti BBVA sizlere hızlı bir hizmet sağlar.

Garanti BBVA internet bankacılığı veya mobil aracılığıyla Garanti BBVA Gelir Belgesiz Kredi başvurusu yapabilir, daha önce yarım kalan başvurunuzu tamamlayabilir ve şubeye gitmenize gerek kalmadan çektiğiniz kredi tutarına göre hesabınıza aktarılan parayı kullanabilirsiniz. 15.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar çekebileceğiniz kredi tutarlarının faiz oranlarını ve kredi ödeme tutarlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Başvurunuzu gerçekleştirmek için Garanti BBVA internet bankacılığına girdikten sonra  sırasıyla “Başvur- Kredi – İhtiyaç Kredisi” seçeneklerini işaretlemeniz gerekli. Garanti BBVA mobil üzerinden yapacağınız başvurularda ise sırasıyla “Bankacılık işlemleri – Başvurular – Kredi Başvurusu” adımlarını izleyebilirsiniz. Telefon aracılığıyla başvuru yapmak isterseniz de, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi veya 444 0 335 Garanti BBVA Anında Kredi Hattı’nı arayarak başvurabilirsiniz. Bunlarla birlikte dilerseniz size en yakın Garanti BBVA şubesini ziyaret edebilir ya da Garanti BBVA ATMlerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Başvurunuz esnasında nüfus cüzdanınızın yanında bulunması yeterli, ancak bazı durumlarda banka sizden gelir belgenizi de talep etme hakkına sahip. Eğer Garanti BBVA müşterisi iseniz ve maaş hesabınız buradaysa, gelir belgenizi beyan etmenize gerek yok. Banka, kredi başvurunuz sırasında sizlerden çalışma şartlarınıza göre farklı belgeler talep edebilir. Örneğin emekli iseniz emekli olduğunuzu gösteren bir belge talep edebilir veya işyeri sahibi iseniz vergi levhanızı göstermenizi isteyebilir. Kredi başvurunuzun sonucunu Garanti BBVA internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak öğrenebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Garanti Bankası’nın sizlere kolaylık sağladığı adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.