Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Garanti Bankası (Bonus) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası (Bonus) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Bonus Kredi Kartı Şifre Alma

Garanti Bankası’nın müşterilerine pek çok kredi kartı seçeneği sunar. Sunmuş olduğu kredi kartı ürünlerinden en çok tercih edileni Bonuscard’tır. Bonuscard kullanan kişiler bazen şifrelerini unutabilmekte veya 3 defa yanlış girerek kredi kartı şifrelerini bloke edebilmektedirler. Bu gibi durumlarda garanti bankası kredi kartı şifre alma ihtiyacı doğmaktadır.

Kredilog.com olarak bu yazımızda Garanti Bankası kredi kartı şifresi nasıl alınır sorusuna yanıt vermeye çalışacağız. Siz de vakit kaybetmeden Bonuscard şifrenizi alabilmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca bkzGaranti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Garanti Bankası kredi kartı şifre alma işlemini 4 farklı yolla yapabilmektesiniz. Bunlar; BonusFlaş, SMS, Alo Garanti ve Garanti İnternet Şubesi’dir. Bonuscard şifrenizi nasıl alacağınızı aşağıdaki başlıklardan öğrenebilirsiniz. Bonuscard şifre alma yöntemlerinden birini seçebilirsiniz.

BonusFlaş ile Kredi Kartı Şifre Alma

Bonus kredi kartı şifrenizi unuttuysanız ya da bloke ettiyseniz Garanti Bankası BonusFlaş uygulamasını indirip “Yeni Kart Şifresi Al” kısmına tıklayarak garanti bankası kredi kartı şifrenizi kolayca alabilirsiniz. Eğer telefonunuzda BonusFlaş uygulaması yok ise Android ve Apple cihazlar için kullanıma sunulan uygulamayı telefonunuza yüklemelisiniz.

SMS ile Kredi Kartı Şifre Alma

Garanti Bankası kredi kartı şifrenizi alabilmek için kullanabileceğiniz bir diğer yol olan sms ile bonuscard şifresi alma yöntemi en hızlı yöntemlerden birisidir.

Bonuscard şifrenizi alabilmek için cep telefonunuzun sms bölümünden SIFRE yazıp, bonuscard’ınızın son 6 hanesini, anne kızlık soyadınızın ilk 2 harfini ve kredi kartınızın güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında boşluk bırakarak 3340’a göndermelisiniz.

Alo Garanti ile Kredi Kartı Şifre Alma

Eğer cep telefonunuz akıllı değil ise BonusFlaş uygulamasını ve internet şubesini kullanamayabilirsiniz. Hal böyle olunca bonuscard şifresi alabilmek için 2 yolunuz kalıyor. Bunlardan biri yukarıda anlatmış olduğumuz sms ile bonuscard şifresi alma yöntemidir.

Diğeri ise Alo Garanti ile kredi kartı şifre alma olarak tanımlayabiliriz. Alo Garanti ile kredi kartı şifrenizi almak için 444 0 333 nolu Alo Garanti’yi aradığınızda sesli yanıt sistemine “Kart şifresi almak istiyorum” demeniz yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından sesli yanıt sistemi sizi kredi kartı şifre alabilmeniz için gerekli menüye yönlendirecektir.

Garanti İnternet Şubesi ile Kredi Kartı Şifre Alma

Garanti bankası kredi kartı şifrenizi bilgisayardan almak istiyorsanız Garanti internet şubesine giriş yapabilirsiniz. Garanti internet şubesinden kredi kartı şifresini almak için öncelikle Garanti İnternet Şube’sine giriş yapın, ardından kartlar sekmesine, sonra kart şifre işlemlerine tıklayınız. Bu bölümden kredi kartı şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Ayrıca Bkz: Garanti Bankası İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.