Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti

Garanti Bankası müşterisiyseniz muhtemelen en çok kullandığınız bankacılık ürünü kredi kartınızdır. Bu nedenle nakit para kullanmadan daha çok işlemi kartınızla yapabilmek için limit yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. Böylelikle taksitle satın almak istediğiniz ürünler için kartınızda daha fazla limit bulundurabilirsiniz. Bu limite ulaşmak ise çok kolay!

Özellikle bilinçli tüketiciler için kredi kartı limitinin yüksek bir meblağda olması avantajdır. Garanti Bankası kredi kartı limitini yükseltmeye karar verenler için en kolay yöntemleri ve kullanılabilecek bankacılık kanallarını açıkladık.

Eğer Bonus kredi kartınız yoksa hemen “Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu” başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Garanti Bankası müşterilerinin kart limitini arttırmada kullanabilmeleri için birçok seçenek sunuyor. Limit öğrenme konusunda da olduğu gibi bunlardan en kolayı SMS kanalını kullanmaktır. Cep telefonu numaranızdan 3340 ‘a sms atmanız halinde hızlı bir şekilde limitinizi arttırabilirsiniz.

Kısa mesajla kredi kartı limiti yükseltme

Mesaj içeriği ise istenilen limit, kartınızın son 6 rakamı ve aylık net gelirinizden oluşmalıdır. Örneğin; ARTIR 3000 453710 5000 şeklinde bir mesaj oluşturarak, 0532 752 33 40 numarasına sms göndererek Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme talebinde bulunabilirsiniz..

İnternet şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

İkinci yöntem bankanın internet şubesini kullanmaktır. Bunun için giriş bilgileriniz ile sisteme giriş yaparak, kredi kartları bölümünde yer alan Limit Artırım adımını kullanmalısınız. Bu şekilde limitini arttırmak istediğiniz kart için kolaylıkla talepte bulunabilirsiniz.

ATM’lerden kredi kartı limiti yükseltme

Garanti Bankası kredi kartı limit yükseltmek ATM’den işlem yapmakla da mümkün. Bankamatiğe kartınız ile birlikte gidiniz. Şifrenizi girdikten sonra limit işlemleri menüsünü takip ederek, talep ettiğiniz limitte başvuru yapabilirsiniz.

Banka şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Bankanın şubesinden de Bonus kart limit arttırma isteğinde bulunabilirsiniz. Ancak şubede bekleyerek vakit kaybetmek istemeyenler için son alternatif olan Bonus Flaş uygulamasını öneriyoruz. Bu başvuru kanalı kullanabilmek için uygulamayı indirmeniz gereklidir.

Garanti Bankası limit arttırma konusunda yaptığınız başvurunun sonucunu gelen ekstrenizde görebilirsiniz. Ancak beklemeden sonucu öğrenmek istiyorsanız, 444 0 333 Alo Garanti’yi arayabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Limitimi Nasıl Öğrenebilirim?

Bonus Card, Miles&Smiles, Flexi Card, Money Card, ve American Express Card’lardan herhangi birini kullanıyor ve ne kadar limiti olduğunu bilmiyorsanız bunu öğrenmenin birkaç yolu var. Ancak en kolay yöntem Anında Bilgi Servisini kullanmaktır. Bunun için “bilgi” yazarak, kart numaranızın son 4 hanesini eklediğiniz SMS’i 3340 bilgi servis numarasına yollamanız yeterli olacaktır.

Bir diğer seçenek bankanın müşteri hizmetlerini arayarak, temsilciden kart limitinizi öğrenmektir. Garanti Bankası kredi kartı limitinizi öğrenmek için şubeleri ya da internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Son alternatif olarak bankanın mobil uygulamasını kullanarak, kredi kartlarınızı bölümüne ulaşabilir ve hangi kartınızın ne kadar limiti olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.