Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Garanti Bankası Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti Bankası Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti Bankası Altın Hesabı

Garanti Bankası altın hesabı vadesiz, vadeli ve birikimli altın hesabı olmak üzere üç şekilde açılabilmektedir. Vadesiz altın hesabı altın bazından güvenli bir şekilde altın alım-satım işlemi sunan altın depolama hesabıdır. Altın hesabınıza altın alırken TL veya dolar üzerinden alım gerçekleştirebilir, istediğiniz zaman geri bozdurma işlemini yapabilirsiniz.

garanti bankası altın hesabı açma, garanti bankası altın hesabı nasıl açılır

Vadesiz Altın Hesabı

Birikimlerinizi altın olarak değerlendirip güvenli olarak bir hesapta biriktirmek isterseniz Garanti Bankası üzerinden vadesiz altın hesabı açtırabilirsiniz. Altın alım ve satım işlemlerinde vadesiz olarak TL veya dolar biçiminden altın alıp güvenle biriktirebilir, günün her saatinde internet üzerinden, ATMlerden, müşteri hizmetlerinden veya şubelerden ulaşabilirsiniz.

Vadeli Altın Hesabı

Garanti Bankası vadeli altın hesabı ile hem altınınızı biriktirip yatırabilir, hem de altınlarınıza vade ile daha fazla değer biçebilirsiniz. Altınlarınızın herhangi bir çalınmaya karşı korkmadan hesabınızda olduğundan daha fazla kazançlı çıkarsınız.

Birikimli Altın Hesabı

Birikimli altın hesabınız ile güvenli olarak altın birikimi yapabilirsiniz. Ayrıca Altın Hesabınıza TL veya Dolar biçiminden herhangi bir Garanti kredi kartınız yardımıyla otomatik ödemeye bağlayabilir, her ay düzenli biçimde altın biriktirebilirsiniz.

Garanti Bankası Altın Hesabının Avantajları Nelerdir?

  • Garanti altın hesabı ile güvenli bir şekilde altın alabilir, gramajının az olması, eski tarihli olması veya düşük ayarlı olması gibi herhangi bir olayla karşılaşmazsınız. Ayrıca herhangi bir elden alımlarda gerçekleşen işçilik parası da ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Evde duran altınlar gibi herhangi bir çalınma riski olmadan, güvenle hesabınızda altın birikimi yapabilirsiniz.
  • Vadesiz altın hesabı açtırdığınız takdirde herhangi bir hesap işletim ücreti tahsil edilmeyecektir.
  • En az 1 gram altına kadar altın alım-satım imkanına sahipsiniz.
  • Vadesiz altın hesabı açtırmak isterseniz şubelerimiz haricinde her gün her saat internet üzerinden, müşteri hizmetlerinden veya garanti ATMlerinden ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti Bankası üzerinden vadesiz, vadeli veya birikimli altın hesabı açmak için Garanti’nin internet sitesi üzerinden Hesaplar menüsünden Hesap açılışları adımlarını takip ederek açabilir veya Garanti müşteri hizmetleri 444 0 333 numaralı telefon hattından yardım alabilirsiniz.

Garanti Bankası Altın Hesabı Yorumları

Garanti Bankası, Altın hesabı olarak en çok tercih edilen bankalardan biridir. Sunmuş olduğu altın hesapları ile TL veya Dolar cinsinden altın alım ve satım işlemlerinizi hızlı, güveniliri bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Garanti Bankası’nın altın hesabının avantajları ise herhangi bir hesap işlem ücreti almamakla beraber, otomatik ödeme yardımıyla her ay belli miktarda paranızı altına yatırabiliyorsunuz.

Ayrıca kuyumculardan almış olduğunuzda karşılaştığınız ayarı düşük, eski tarihli veya gramajı az altın gibi problemlerle de karşılaşmak zorunda kalmıyorsunuz. Birçok kullanıcı altın hesabı olarak Garanti Bankası’nı tercih etmekte ve herhangi bir problemle karşılaşmamaktadır.

Eğer sizde bir altın hesabı açarak uzun vadede kazanç istiyorsanız Garanti Bankası’nın altın hesaplarından birini tercih ederek güvenli bir şekilde altın yatırımı yapabilir, istediğini zaman anında satabilirsiniz.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri için > TIKLAYIN!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.