Kredilog.com | Devlet Destekleri | Hibeler | Destek Paketleri

Garanti 10 Bin TL Anında Kredi

Garanti BBVA 10 Bin TL anında kredi kampanyasını başlattı! Garanti Bankası, başvuru yapan tüm müşterilerinin hesaplarına 10 Bin TL anında kredi tutarını yatırıyor. Detayları içeriğimizde bulacaksınız.

Garanti 10 Bin TL Anında Kredi

Günümüzde kredi çekmek neredeyse zorunlu bir ihtiyaç haline geldi ve bankalar bu konuda çeşitli kolaylıklar sağlıyorlar. Garanti BBVA de bu konuyu ele alarak herkesin ihtiyaç kredisine yönelik yapılan başvurulara hızlı bir şekilde geri dönüş yapıyor ve anında onay veriyor! Onay alan kredi tutarınız anında hesabınıza yatırılıyor. Peki Garanti 10 Bin TL anında kredi başvurusu nasıl yapılır? Kredi başvurusu için gerekli belgeler nelerdir? Detayları sizler için araştırdık ve derledik.

Garanti BBVA, son zamanlarda başlattığı düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla beraber müşterilerinin ilk taksit ödemelerini 3 ay erteleme seçeneği ile birlikte, toplamda 36 ay vadeli olarak kredi çekme kolaylığı sunuyor. Garanti BBVA 10 Bin TL anında kredi kampanyası için başvuruda bulunan kişiler anında ödeme yapıyor. Garanti BBVA üzerinden 10 Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler, belirtilen koşulları da sağlayarak 36 aya varan vade seçenekleri ile bu krediye istedikleri her an kolaylıkla ulaşabilirler. Kredi kullanım koşullarına uygun olmaları halinde hızlı bir şekilde onay almanız mümkün.

Garanti 10 Bin TL Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası, yeni başlattığı kredi kullanma kampanyaları ile müşterilerine en uygun faizli ve cazip vade uzunluğu seçenekleri ile kredi sahibi olma imkanı sunuyor. Bireysel İhtiyaç Kredisi kampanyaları ile birlikte müşterilerinin kredi ilk taksit ödemeleri için de 3 aya varan ödeme erteleme seçeneği sunan Garanti Bankası, toplamda 36 ay vade süreli olarak kredi imkanına kavuşturuyor. 10 Bin TL bireysel ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler, en yakın Garanti Bankası şubesine müracaat ederek, Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak ya da cep telefonlarından gönderecekleri kısa mesaj atma aracılığıyla anında krediye başvuruda bulunuyor.

Garanti BBVA internet sitesi, bireysel ihtiyaç kredisi başvuru sayfasına girdikten sonra, aşağıdaki formda göründüğü gibi sizden istenen;

  1. TC Kimlik Numarası
  2. Doğum Tarihi (Gün / Ay / Yıl)
  3. Cep Telefonu Numarası

bilgilerinizi girdikten sonra kullanmak istediğiniz kredi bilgilerinizi doldurmanız isteniyor. Sonrasında ise bankanın sizden istediği diğer bilgileri dolduracaksınız. Ardından işlem onayı için sizi biraz bekletecek. Kısa bir süre içinde de işlem onayınızı almanız mümkün!

Garanti BBVA Kredi Başvuru Formu

Garanti BBVA Kredi Başvuru Formu

Garanti BBVA anında bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için > TIKLAYIN

Garanti BBVA üzerinden 10.000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşteriler, Garanti BBVA mobil bankacılığı üzerinden ya da Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri aracılığıyla başvurularını gerçekleştirme olanağına sahipler. Sizde anında, uygun faizli bireysel ihtiyaç kredisi için başvuru yapabilir ve hızlı bir şekilde onaylanan kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Garanti BBVA 10.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyasına katılım sağlamak isteyenler belirtilen koşullar dahilinde bu krediden anında yararlanıyor.

Garanti BBVA Kredi Başvurularını Anında Onaylıyor

Garanti BBVA bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler, cep telefonlarından kısa mesaj aracılığı ile Kredi boşluk T.C. Kimlik numarası yazarak 4425‘e kısa mesaj göndererek anında kredi başvurusu yapıyor. 10.000 TL ve üzerinde kredi değerlendirmesinde bulunacak olan banka, kredi onayı verilen vatandaşların en yakın Garanti BBVA şubesine giderek, gelir belgesi olmadan yalnızca TC kimlik numarası ile anında kredi fırsatı sunuluyor.

Garanti BBVA Kredi Başvuru Koşulları Neler?

Garanti BBVA, sunduğu kolay ihtiyaç kredisi için müşterilerden bazı koşulları yerine getirmelerini istiyor. Sizde Garanti BBVA 10.000 TL anında kredi kullanmak istiyorsanız banka kredi politikalarını sağlamanız gerekiyor. 10.000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız da banka kredi notunuzun en az 1.300 puan ve üzerinde olması gerekiyor. 36 ay vadeye kadar taksitlendirilebilen bu kredi de Garanti BBVA müşterilerine kredi fırsatı tanınırken diğer bankalardaki ödeme performansları da değerlendirilmeye alınır. Diğer bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı borcunuz mevcutsa ya da herhangi bir gecikme bulunuyorsa yaptığınız kredi başvurusu olumsuz sonuçlanabilir.

Bankanın 10.000 TL anında kredi için sizden talep ettiği belge yalnızca:

  • TC Kimlik Numarası

Siz de Garanti Bankasının sağladığı bu kredi kolaylığından sadece TC kimlik numaranız ile yararlanabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

10.000 TL Kredi Veren Diğer Bankalar için > TIKLAYIN

Akbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu yapmak için > TIKLAYIN

Yazımızı Oylayabilirsiniz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.