Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Uzun yıllardır bankacılık sektörüne hizmet vermekte olan ve milyonlarca müşterisi olan Finansbank, her zaman gibi müşterine kredi çekimi konusunda son derece cazip teklifler sunmaktadır.. Piyasanın ortalamasında faiz uygulayan Finansbank, her türlü ihtiyacınız için aylık %1,39’dan başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullandırmak için sizleri bekliyor!

Peki QNB Finansbank’ın ihtiyaç kredisi başvurusu hakkında neler yapmamız gerektiğini beraber inceleyelim.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank kredi başvurularını 3 yolla almaktadır. İster SMS ile ister Web ile isterseniz de şubeye giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Fakat SMS ya da Web aracılığı ile yapacağınız ön başvurular sizleri büyük bir zahmetten kurtaracak ve sizlere çok daha kısa sürede bir kredi verilmesini sağlayacaktır.

Bu nedenle sizlere aşağıda açıklamış olduğumuz adımları izlemeniz sizin için hem daha yararlı olacak, hem de daha hızlı bir kredi almanız için vakitten kazandıracaktır. Onun haricinde Finansbank’a telefon ile kredi başvurusu yapamamaktasınız.

SMS İle Kredi Başvurusu

SMS ile kredi almak aslında kredi başvuruları arasında en kolay olan yöntemdir diyebiliriz. Sadece kredi başvuruları için özel bir hat ayırmış olan Finansbank, haftanın her günü başvurularınızı almakta ve 5 dakika içerisinde değerlendirmektedir.

Bunun için tek yapmanız gereken T.C Numaranızı 5030‘a kısa SMS olarak göndermenizdir. Sonrasında sizlere bir ön onay mesajı gelecektir. Bu ön onay mesajında sizlere belli bir limit tahsis edilecektir. Eğer bu miktardan daha fazlasını istiyorsanız, Gelirinizi 5030‘a kısa SMS olarak yeniden atmanız gerekecektir. (Örnek: 2500) Bu mesaj sonunda sizlere yeniden bir onay verilecek ve sizi şubeye gelmeniz için davet edeceklerdir.

Web İle Kredi Başvurusu

Krediniz için bir ön onay aldığınız zaman hemen sizlerden istenilen belgeleri hazırlamanız gerekmektedir. Gerekli belgeleri görmek için yazının devamını okuyabilirsiniz. Finansbank’a web ile kredi başvurusu yapmak isteyenler ise buraya tıklayabilir ve hemen kredi başvurularını online olarak internet üzerinden yaparak bir ön onay sahibi olabilirler. Böylece diğer işlemleri çok daha kısa sürecektir.

Başvuru için gerekli evraklar:

  • Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı veya noter tasdikli sureti),
  • Sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş),
  • Gelir Belgesi (Gelir belgesiz ön onay alınamaması durumunda gerekli)

Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Aşağıda 5 bin, 7,5 bin ve 10 bin lira için kredi faiz oranlarını ve vadeleri verilmiştir. Faiz oranları kredi notunuza göre değişmektedir. İyi bir kredi puanınız var ise daha uygun faiz oranları üzerinden kredi çekebilirsiniz. Bu tutarları inceleyerek çekmek istediğiniz kredi miktarına göre hesap yapabilirsiniz.

Kredi Tutarı Kredi Faiz Oranı (Aylık) Kredi Vadesi (Ay) Kredi Taksit Tutarı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti (BSMV Dahil) Toplam Geri Ödeme
15.000 TL 1,39% 36 557,58 TL % 0,5 20.072,71 TL
25.000 TL 1,39% 36 929,29 TL % 0,5 33.454,66 TL
50.000 TL 1,23% 36 1.858,59 TL % 0,5 66.909,16 TL

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’ın internet şubesi yahut mobil uygulamasından, bir Finansbank müşterisiyseniz rahatlıkla 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. “Başvurular” sekmesinden görüntüleyebileceğiniz kredi başvuruları kısmından, ilgili krediye “başvur” butonunu kullanarak işlemin tamamlanabilmesi mümkün.

Bilgi için TIKLAYIN!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.