Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Finansbank Hesabı Nasıl Açılır?

Finansbank Hesabı Nasıl Açılır?

Finansbank’tan Hesap Açmak

Sizin Finansbank hesabınız yok mu? Ülkemizde önemli bir yere sahip olan Finansbank üzerinden hesap açtırmaya yönelik önemli bilgiler öğrenebilir, bu bilgiler doğrultusunda en basit şekilde hesap açtırma işlemini tamamlayabilirsiniz. Günümüzde çok kolay hale gelen hesap açma işlemini bankalar aynı gün içerisinde gerçekleştirmekte ve müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Bugün bankalar sayesinde hayatın kolaylaştığını ve birçok işlemin hızlandığını söyleyebiliriz. Masraf ödemeden ücretsiz bir şekilde Finansbank hesabı açmak ve tüm bankacılık işlemlerinden faydalanmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Finansbank Hesabı Nasıl Açılır

Finansbank Hesap Özellikleri

  • Nakit veya çek taşıma derdiyle uğraşmadan tüm ödemelerinizi banka kartınızla kolayca yapabilir,
  • Tüm Finansbank ATM’lerinden 24 saat bankacılık işlemlerinizi yapabilir,
  • Telefon ve İnternet Şubesi’ni kullanarak hesaplarınızla ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilir
  • Otomatik ödeme talimatı vererek fatura takibiyle uğraşmadan tüm kurum ve özel hizmetlere ait faturalarınızın düzenli ödenmesini sağlayabilir,
  • EFT ve Havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank Hesabı Nasıl Açılır

Finansbank Hesap açma işlemini üç şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar;

şeklindedir. Bu yöntemleri inceleyebilir istediğiniz gibi hesap açabilirsiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığından Hesap Açmak

İnternet üzerinden hesap açmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak aşağıdaki örnek resimdeki gibi formu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Burada sizden istenen bilgiler;

  • Ad, Soyad, T.C. Kimlik numarası, Cep Telefonu
  • Başvurmak istediğiniz ürün (Biriktiren Hesap, Kumbaram Hesap, Çekici Hesap, Maaşlı Hesap, Altın Hesap, Altın Biriktiren Hesap, Çift Sarılı Hesap, Çekimli Vadeli Hesap, Dönüşümlü Mevduat Hesap, Vadeli Mevduat, Vadesiz Mevduat, Kiralık Kasa)
  • Şehir

Şeklindedir. Ürün olarak “Vadesiz Mevduat“ı seçmemiz gerekiyor.

finansbank internet üzerinden hesap açmak

Tüm bilgileri doldurduktan sonra Gönder butonuna tıklayarak size en yakın Finansbank şubesi tarafından aranarak bilgi alabileceksiniz. Başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

Finansbank Telefon Bankacılığından Hesap Açmak

Telefon bankacılığı üzerinden hesap açtırmak için 0850 222 09 00‘ı tuşlayarak ürünler hakkında bilgi almak için menüden gerekli tuşlamaları yaptıktan sonra bireysel müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekiyor. Bağlandıktan sonra Finansbank vadesiz mevduat hesabı açtırmak istediğinizi belirtin ve gerekli işlemlerin başlamasını sağlayın.

Finansbank Şubelerinden Hesap Açmak

Hesap açmak için her bankanın uygulamış olduğu belli şartları yerine getirdikten sonra basit bir şekilde hesap açabilirsiniz. Bu şartlar; 18 yaşını doldurmuş olmak, T.C. Vatandaşı olmak ve yanınızda kimlik fotokopisi bulundurmak şeklindedir. Başvuru evraklarını ve geri kalan prosedürleri Finansbank düzenlemektedir. Bölgenizde bulunan Finansbank şubesine giderek bireysel müşteri temsilcisi için sıra almanız gerekiyor. Sıranız geldiğinde kimlik fotokopisi ile birlikte banka yetkilisine Finansbank hesabı açmak istiyorum şeklinde talebinizi belirtin. Banka yetkilisinin size vereceği formu doldurarak gösterdiği alanları imzalayın. İşlemleri tamamladıktan sonra aynı gün içerisinde banka hesabınızın açılacağını Finansbank yetkilisi size iletecektir. Banka hesap kartınız ortalama 1 hafta içerisinde size posta dağıtım personeli ile ulaştırılacaktır. Bu süre zarfında gişelerden hesabınıza para yatırıp para çekebilirsiniz.

Finansbank Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar?

Finansbank bu masrafı vermiş olduğu bankacılık hizmetlerine ilişkin hesabınızdan tahsil etmektedir. Hesap işletim ücreti olarak 38,25 TL almaktadır. Bu ücret 3 ayda bir olmak kaydıyla banka tarafından tahsil etmektedir. Müşteriler tarafından imzalanmış olan BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ’nin Genel Hükümler’de uygulamaya dair bilgilendirme yer almaktadır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.