Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi

Hemen herkes ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanım yoluna başvuruyor. Kredi çekerken bankaların koymuş olduğu koşulları hepimiz az çok biliyoruz. Gelir belgesi, kefil veya üzerinizde taşınmaz olması gibi unsurlardan birine sahipsek kolayca kredi alabiliyoruz. Peki ya çalışmayan bir ev hanımı kredi çekmek istediğinde ne yapacak? Bunun cevabını ve çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankaları yazının devamında bulabilirsiniz.

Bankalar kullandırdıkları kredi ürünlerinin geri ödemesini alabilmek adına düzenli bir gelir görerek kendilerini garanti altına almak istemektedir. Bankalar zaman zaman yaptıkları kampanyalar ile birlikte müşteri potansiyelini arttırmak için gelir belgesi veya diğer koşullar aramaksızın kredi verebilmektedirler.

Bununla birlikte aktif olarak kredi kartı kullanıyorsanız veya geçmişte kullandıysanız bankalar arasında kullanılan Kredi Kayıt Bürosu sisteminde kayıtlı olan kredi puanınız da vardır. Kullandığınız kredi kartına ödemelerinizi düzenli yaptıysanız kredi puanınız yüksek olacağı için kredi alabilme ihtimaliniz de o kadar artacaktır. Aşağıda çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankaları ve aradıkları koşulları detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankaların Aradığı Koşullar

Siz çalışmıyor olsanız bile eşinizin gelir belgesi üzerinden kredi çekebilirsiniz. Eğer eşinizin maaş bordrosu varsa bankaların da size sunabileceği kredi imkanı olacaktır. Eğer üzerinizde ev, arsa gibi mülk bulunuyorsa tapu ile birlikte bankaya giderek kolayca kredi alabilirsiniz. Evinizin içerisinde kiracı oturuyor ise kira gelirinizi beyan ederek birçok bankadan kredi çekebilirsiniz. Kredi çekmek istediğiniz bankadaki hesabınızda yüksek miktarda paranız var ise yine kredi çekmeniz bir o kadar kolay olacaktır. Ayrıca başvurmadan önce yanınızda bir kefil gösterebilirseniz banka kredi ürününü kullandırmak için tereddüt etmeyecektir.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Aşağıda sıralı olarak bankalar verilmiştir. Bağlantıya tıklayarak başvuru yapabilir bu bankalar üzerinden kredinizi alabilirsiniz. Ayrıca Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar başlıklı yazımız çok işinize yarayacaktır. Burayı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti Bankası yapmış olduğu kampanyalar neticesinde %1,25’den başlayan faiz oranlarıyla kredi kullandırmaktadır. Başvurmak için tıklayın.

Finansbank 

3 ay ertelemeli kredi imkanı sunan Finansbank, %1,27 oranıyla ortalamanın altında kredi veriyor. Başvurmak için tıklayın.

Türkiye İş Bankası

%1,67 faiz oranıyla 36 aya varan vade imkanlarıyla Ev Hanımlarına Kredi veren İş Bankası’na başvurmak için tıklayın.

DenizBank

Kefilsiz, gelir belgesiz hızlı başvuru kabul eden DenizBank’a %1,75 faiz oranlarıyla kredi başvurusu yapmak için tıklayın.

Vakıfbank

36 aya varan taksit seçenekleriyle kredi veren Vakıfbank’a göstereceğiniz belgeye göre faiz oranlarını değiştirmektedir. Kredi başvurusu için tıklayın.

TEB

%1,69 Faiz oranıyla kredi imkanı tanıyan TEB bankası 36 ay taksit imkanı sunmaktadır. TEB Kredi Başvurusu için tıklayın.

ING Bank

Faiz oranlarını Kredi Skorunuza göre ayarlayan ING Bank %1,55’ten başlayan faiz oranı uygulamaktadır. ING Bank kredi başvurusu için tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.