Kredilog.com

Enpara.com ile Fatura Nasıl Ödenir?

Enpara.com İle Fatura Ödeme

Son yıllarda kullanımı artan şubesiz bankacılık sayesinde tüketiciler banka şubelerine gitmeden bir çok işini online olarak halledebilmektedirler. Şubesiz bankacılık hizmeti veren Enpara.com, internet bankacılığından bir çok işlemi ücretsiz olarak müşterilerinin kullanımına sunmuştur. Bu işlemlerin içinde; kredi ödeme, kredi kartı borcu ödeme, fatura ödeme, döviz alım satımı, kredi kullanımı gibi bir çok hizmet vermektedir. Enpara.com’un hizmetleri hakkında bilgi almak için bu sayfaya bakabilirsiniz.

Şubesiz bankacılık sistemlerini kullanan tüketiciler faturalarını da sistemden ödeme kolaylığını bulmaktadır. Enpara’nın da internet bankacılığından ve mobil uygulamalarından fatura ödeme hizmeti bulunmaktadır. Siz de faturalarınızı enpara internet şubesi veya mobil uygulamasından yaparak vakit kazanabilirsiniz. Faturanızı internetten ödeyebileceğiniz gibi abone numarasını En Hızlı işlemlerinize ekleyerek bir dahaki fatura döneminde abone numaralarına ihtiyaç kalmadan faturanızı anında ödeyebilirsiniz.

Enpara.com ile Fatura Nasıl Ödenir?

enpara ile fatura nasıl ödenir

Enpara’dan fatura ödemek isteyen kişilerin kullanabileceği 2 yol bulunmaktadır. Bunlardan birisi Enpara internet bankacılığı, diğeri ise Enpara mobil uygulamasıdır. Makalenin devamında iki seçenekten de faturanızı nasıl ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Enpara.com İnternet Şubesinden Fatura Nasıl Ödenir?

  1. Öncelikle buradan Enpara.com İnternet Bankacılığı’na giriş yapıyoruz.
  2. Açılan internet bankacılığı sayfasından TRANSFER/ÖDEME’nin altında Fatura kısmına tıklıyoruz.
  3. Gelen ekrandan Fatura tipini seçiyoruz ve ardından Kurum’u seçiyoruz.
  4. Ardından hizmet numarası veya müşteri numarası sorulan bir kutucuk açılacak. Buraya gerekli bilgileri girerek fatuda ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara.com Mobil Uygulamadan Fatura Nasıl Ödenir?

  1. Öncelikle telefonunuzdan Enpara mobil uygulamasını açınız. Eğer telefonunuzda enpara mobil uygulaması yüklü değilse android için buradan, apple için buradan uygulamayı telefonunuza indirin.
  2. Açılan ekranın sol üst köşesinde bulunan üç çizgili butona tıklıyoruz.
  3. Açılan menüden Ödemeler’i seçiyoruz ve ardından Fatura’ya tıklıyoruz.
  4. Gelen ekrandan ödemek istediğiniz fatura tipini seçiyoruz ve ardından Kurum’u seçiyoruz.
  5. Kurumu seçtikten sonraki ekranda müşteri numaranızı veya hizmet numaranızı girmeniz istenecektir. Buraya gerekli bilgileri girdikten sonra fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara.com ile faturalarınızı daha hızlı ödeyebilmek için abone bilgilerinizi En Hızlı’ya ekleyin

Faturalarınızı bir sonraki dönemlerinde daha hızlı ödeyebilmek için(tekrar tekrar abone ve hizmet bilgilerini girmemek için) faturalarınızı öderken seçeneklerde çıkan En Hızlı’ya ekle seçeneğini seçerek faturanızı En Hızlı işlemlerinize ekleyebilirsiniz. Böylece bir daha ki dönemde faturanızı En Hızlı işlemlerinizden hızlı bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Enpara.com ile Hangi Kurumların Faturalarını Ödeyebilirim?

Fatura cinsi olarak cep telefonu, telekomünikasyon, televizyon(Digiturk, Türksat vb.), doğalgaz, elektrik ve su faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Kurumların tam listesini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Enpara.com ile Fatura Ödeme Ücreti Ne Kadar?

Enpara’dan yapacağınız fatura ödemelerinden herhangi bir ücret veya komisyon alınmamaktadır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.