Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

En Avantajlı Kredi Kartı Önerileri

En Avantajlı Kredi Kartı Önerileri

Kredi Kartları

Günümüz bankacılık ürünlerinin en popüleri olan kredi kartı hemen herkesin cebinde bulunuyor. Kredi kartları, artık kolay bir şekilde, internetten yahut müşteri hizmetleri yoluyla başvurabildiği ve aynı zamanda kolayca herkese verilebilen bir ürün haline geldi. Elbette, kişinin meslek grubuna ve ünvanlarına göre limitler değişirken, günümüzde akıllı kullanıldığı vakit kredi kartı ürünlerinin oldukça avantajlı alışverişlere sebep olabildiğini görebiliriz. Bugünkü yazımızda, sizler için en avantajlı kredi kartı önerilerini sunarken; yazıda pek çok meslek grubundan insanı hedef almaya gayret ettik. Dolayısıyla, bazı kartlar sadece bazı kesimler için seçildi diyebiliriz.

En Avantajlı Kredi Kartı Önerileri

En Avantajlı Kredi Kartı Önerileri

Garanti Flexi

Hem özel ve şık bir tasarımı bulunan, hem de her meslek grubuna ziyadesiyle uyum sağlayan; Garanti Bankası’nın en popüler kredi kartlarından Flexi; kampanyaları ile şüphesiz kullananları alışverişlerinde olabildiğince rahatlatmayı hedefleyen bir ürün. Ev tekstili, e-ticaret siteleri, giyim, kozmetik gibi pek çok sektörde; pek çok firma ile anlaşması bulunan Flexi, bununla birlikte dinamik bir ekip tarafından geliştirildiği için her dönem farklı kampanyalar ile sahneye çıkabiliyor. Bonus markası altında verilen Flexi’yi ayrıca dilediğiniz gibi, kendinizce tasarlayabilmeniz de mümkün. Araç sahiplerine, motorlu taşıtlar vergisinde 3 taksit; Teknosa mağazalarındaki alışverişlerinize 6 taksit; otomatik fatura ödeme talimatlarınıza ise 50 Liraya varan bonus gibi pek çok ayrıcalıklı kampanyası ile Flexi kredi kartına flexi.com.tr üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri > TIKLAYIN

İş’te Üniversiteli

Öğrenciler için biçilmiş kaftan bir kredi kartı ürünü olarak sahneye çıkan ve en avantajlı kredi kartları arasında şüphesiz öğrenciler için yer alan; bu kesim tarafından da çoğunlukla tercih edilen ürün olarak İş’te Üniversiteli’nin kampanyalarını muhtemelen takip edemez hale gelebilirsiniz zira çok fazlalar. Maximum kart markası altında verilen İş’te Üniversiteli; kültürel yönünüzü zenginleştirecek pek çok İş Bankası kültür sanat organizasyonunda sizlere ücretsiz yer sağlarken; bunun yanında ilk seanslarda da Cinemaximum sinemalarında büyük bir indirim tahsis ediyor. Ek olarak, bir yıllık müzekart özelliği ile de İş’te Üniversiteli’nin gerçek bir üniversiteliye oldukça faydalı geleceğini belirtmek gerek. Üniversite öğrencileri, İş’te Üniversiteli kredi kartı ürününe isteuniversiteli.com.tr adresinden başvurabilirler.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri > TIKLAYIN

Halkcard

Aidatsız kredi kartı konusunda, Halkcard da kazandırdığı fazla puanlarla avantajlı olarak belirtilebilir. Ayrıcalıklar bu Paraf’ta! Sloganı ile sunulan Paraf kredi kartı ürünlerinin aidatsız çeşidi Halkcard ile Parafpara kazanmaya, tıpkı Paraf kredi kartlarında olduğu gibi devam ediyor ancak hiçbir şekilde aidat ödemiyorsunuz. Yalnızca, belli başlı kampanyalara katılamadığınız Halkcard ile aynı zamanda taksitli işlemler de yapamamanız biraz üzücü ancak her şeye rağmen diğer kartlara nazaran daha çok kredi kartı puanı kazandıran Halkcard; avantajlı olarak belirtilebilir. Halkcard’a parafcard.com.tr üzerinden “Ücretsiz Kredi Kartı” seçeneğiyle başvurabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası > TIKLAYIN

Akbank Axess Kredi Kartı

Tüm dünyada kullanılan ve evrensel bir yönü bulunan Axess kartların en bilineni; şüphesiz Akbank tarafından tahsis edileni. Axess kredi kartı ile binlerce anlaşmalı mağazadan alışveriş yapıp, Chip para kazanırken aynı zamanda bu Chip paraları anlaşmalı pek çok yerde harcayabiliyorsunuz. Kredi kartı puanı harcama konusunda şüphesiz en geniş anlaşmalı mağaza portföyüne sahip bankaların başında gelen Akbank; Axess kartınızla tarafınıza pek çok kampanya ve teklifi de avantajlı biçimlerde sunabiliyor. Kaldı ki, dönem dönem nakit ihtiyaçlarınızı diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranları ile geniş vadelerde giderebilmeniz de yine Axess’in en önemli avantajlarından. Akbank.com.tr üzerinden Axess kredi kartına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri > TIKLAYIN

ING Pegasus Plus Kart

ING Pegasus Plus Kart, ING’nin kredi kartı portföyündeki en beğenilen ürünlerinden bir tanesi. En avantajlı kredi kartları konusunda Pegasus Plus Kart ürününü almamızın sebebi ise hiç şüphesiz Pegasus ile yapılan ortaklık anlaşması çerçevesinde kredi kartı puanı yönünden size bu kartın oldukça fazla kazandırması. Çok uçan, seyahat eden biriyseniz ve genelde tercihiniz Pegasus Havayolları’ndan yanaysa, ING Pegasus Plus Kart uçuşlarınızda sizlere büyük tasarrufları rahatlıkla sağlayabilecek bir ürün. Ayrıca, sadece uçuşlarınızdan değil her alışverişinizden uçuş puanı kazanabildiğinizi de belirtmemiz gerek. ING Pegasus Plus kart ürününe ingbank.com.tr adresinden başvurabilirsiniz.

ING Bank Müşteri Hizmetleri Numarası > TIKLAYIN

Finansbank Fix Card

Aidatsız kredi kartları konusunda, Finansbank’ın güncel ürünlerinden Fix Card da değerlendirilebilecek avantajlı ürünler arasında yerini alıyor. Fixcard.com.tr üzerinden başvuru yapabileceğiniz ve hem banka kartı, hem kredi kartı olarak kullanabileceğiniz bir ürün olarak Fix Card’a herhangi bir biçimde aidat ödemezken; anında kredi, ücretsiz taksitli nakit avans, ekstre taksitlendirme ve daha pek çok özelliği rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Sadece bu özellikler bile aidatsız bir karta göre hayli iyi görülebilir ancak Fix Card özelliklerinin yanında özel kampanyaları ile de “özel” bir kart olduğunu kanıtlıyor. IKEA’da dokuz taksit seçeneği örneğin bunlardan biri olarak belirtilebilir.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası > TIKLAYIN

Hangisini Almalıyım?

Yukarıda tarafınıza pek çok kredi kartı önerisi sunduk ve bunlardan hangisini tercih edeceğiniz tamamen size bağlı bir durum. Öğrenciyseniz, en avantajlı kredi kartı olarak İş’te Üniversiteli ürününü tercih edebilir ya da aidatsız bir kredi kartı kullanmak istiyorsanız; Paraf ücretsiz kredi kartı ürünü olan Halk Card’dan yahut Finansbank Fix Card’dan yararlanabilirsiniz. Şüphesiz ihtiyaçlarınıza göre değişim gösterecek bu seçiminizde önerimiz yukarıdaki kredi kartlarını birbirleri ile karşılaştırırken hangi meslek gruplarına dair olduklarını da dikkate almanız. Sonrasında seçiminizi dilediğinizce yapıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.