Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Dünya Göz Hastanesi SGK Muayene Ücreti Ne Kadar?

Dünya Göz Hastanesi SGK Muayene Ücreti Ne Kadar?

Dünya Göz Hastanesi SGK muayene ücreti ne kadar; Son zamanlarda genellikle göz problemleri ile karşılaşan kişilerin ilk aradıkları konulardan birisi Dünya Göz Hastanesi muayene ücreti oluyor ve araştırılıyor.

Dünya Göz Hastanesi SGK Muayene Ücreti Ne Kadar?

Göz hastalıkları konusunda hem özel hem de devlet hastaneleri üzerinde araştırma yapan kişilerin akıllarına ilk gelen hastanelerin başında Dünya Göz Hastanesi geliyor. Özel hastanelerin muayene ücretleri ve tedavi süreci genellikle devlet hastanelerinden biraz daha pahalı olduğu için de Dünya Göz Hastanesinde muayene olmaya gitmeden önce pek çok kişi, öncelikli olarak Dünyagöz fiyatları hakkında araştırma yapıyor.

Bu hastane, hem devlet hastanelerine göre hem de diğer özel hastanelere göre daha donanımlı, daha kapsamlı ve en iyi hizmet veren hastane olarak görülüyor. Ancak bu sebepten dolayı da Dünya Göz SGK muayene ücreti diğer göz hastanelerine göre biraz daha yüksek olabiliyor. Ayrıca, hem uygulanacak olan tedavi yöntemleri hem de gideceğiniz şehrin fiyat politikasına göre ücretler farklılık gösterebilir. Bu doğrultuda, size Dünya Göz muayene ücreti 2022 hakkında araştırma yaparak sizinle paylaşıyoruz. Yazımız içeriğinde;

 • Dünya Göz Hastanesi muayene ücreti ne kadar?
 • Dünya Göz SGK ile anlaşması var mı?
 • Dünya Göz Hastanesi hangi şehirlerde var?
 • Şehirlere göre Dünya Göz Hastanesi muayene ücretleri ne kadar?

Dünya Göz Hastanesi Muayene Ücreti Ne Kadar?

Dünya Göz SGK muayene ücretleri, hastanenin anlaşmalı olduğu kurumlar tarafından belirleniyor. Bu nedenden dolayı da Dünya Göz Hastanesi muayene ücretleri ve Lazerle Göz Çizdirmenin Fiyatı sizin SGK kapsamında olup olmadığınıza göre değişir. Dünya Göz muayene ücreti SGK şu konulara bağlıdır:

 • SGK ile anlaması olan Dünyagöz muayene ücretleri, hem SGK’lı çalışanlar hem de emekli olan kişiler için indirimli olarak uygulanıyor.
 • Dünya Göz Hastanesi fiyatları 2022 hakkında net bir fiyat mümkün olmamakla beraber sizin gideceğiniz hastanenin bulunduğu şehre ve şubesine göre farklılık gösterir.
 • Ayrıca sizi muayene edecek olan doktorun uzmanlık seviyesi, hastalığınızın türü ve buna göre muayene edilecek branşa göre de Dünya Göz Hastanesi muayene ücretleri değişiyor.
 • Bununla beraber, muayene sonrasında uygulanacak olan tedavi yöntemi, tedavi sürecinin daha da başarılı olması için sizden istenen test ücretleri ve eğer ameliyat kararı verirseniz de bu ameliyat ücreti, tamamen duruma göre bu ücretlerin toplam fiyatına göre değişir. Size özel indirim de isteyebilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi Fiyatları 2022

Daha önce bahsettiğimiz gibi sizin bulunduğunuz İl’e ve şubeye göre farklı fiyat tarifeleri uygulanabiliyor. Şunu ekstra belirtebiliriz ki İstanbul dışındaki diğer illerde bulunan şubeler, Dünya Göz Hastanesi İstanbul muayene ücretine göre biraz daha uygun olabiliyor. İstanbul’daki Dünya Göz şubelerinin fiyat tarifesi biraz daha yüksek olabilir. Ayrıca İl içerisindeki semtlere göre de fiyat tarifesi farklı olarak uygulanabilir. Bir örnek vermemiz gerekirse de Dünyagöz Altunizade muayene ücreti ile Ümraniye Dünya Göz Hastanesi muayene ücreti farklılık gösterebilir.

Dolayısı ile Dünya Göz Hastanesi muayene ücretleri, farklı kriterlerden meydana gelerek şube özelinde belirlendiği için net bir fiyat vermemiz mümkün olmuyor. Ayrıca muayene sonrası uygulanacak olan tedavi sürecini de göz önünde bulundurarak size toplam bir fiyat veriliyor bu fiyat üzerinden ekstra indirimler ve kişiye özel indirimler uygulanabilir.

Bu nedenle Dünya Göz Hastanesinden randevu almadan önce, hastanenin iletişim numarasını arayarak daha detaylı bir bilgi almanız daha iyi olacaktır. Bu sayede sürpriz bir ücretle karşılaşmadan bütçenize uygun hastane şubesini bulabilir, bazı bankalardan da ihtiyacınıza yönelik olarak Faizsiz Kredi çekebilir ve bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Bu konuda eklememiz gereken bir konu da şu oluyor ki Dünya Göz muayene ücretinin kesinlikle hastane tarafından faturalandırılması yapılıyor ve bu işlem de Sağlık Bakanlığı ile Maliye Bakanlığı tarafından belirlenen kurallar ve özel hastanelere yönelik olarak oluşturulmuş olan yönetmelik baz alınarak belirleniyor.  Peki Dünya Göz emeklilere özel indirimi var mı ve böyle bir indirim uygulanıyor mu?

Dünya Göz Hastanesi Emekli Muayene Ücreti Ne Kadar?

“İyi görmek herkesin hakkı!” sloganı ile faaliyetlerini sürdüren Dünya Göz Hastanesi muayene ücretlerinde kişiler özel olarak çeşitli indirimler ve bazı durumlarda cazip kampanyalar sunuluyor. Bu doğrultuda hareket eden Dünya Göz Hastanesi’nde muayene olmak isteyen emeklilere özel olarak “Emekliye Ücretsiz Göz Muayenesi” imkanı sağlanıyor.

Emekli kişiler, göz hastalıklarına dair olarak olmak istedikleri göz muayenesi için Dünya Göz Hastanesinin size en yakın herhangi bir Dünya Göz şubesine giderek, emeklilere ücretsiz göz muayenesi imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca, muayene sonrasında tedavi sürecinizi de bu hastanede devam ettirmek isterseniz, hastanenin yine emeklilere özel olarak hazırladığı “Dünya Göz Sağlık Planı”na dahil olarak çeşitli indirimlerden ve avantajlı fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Dünya Göz Hastanesi ücretsiz göz muayenesi olmak isteyen emeklilerin şu şartları sağlamaları gerekiyor:

 • 55 yaş üstü ve SGK emeklisi olmalı,
 • Hafta içi günlerde ve emekliler için ücretsiz göz muayenesi saatlerinde hastaneye gitmeli ve
 • Göz muayenesi için doktor seçimi yapmamalı, sistem tarafından otomatik olarak belirlenen doktora muayene olmalısınız.

Dünya Göz Hastanesi Hangi Şehirlerde Var?

Dünya Göz Hastanesinin bulunduğu şehirler şunlar: Ankara, Antalya, Samsun, İzmir, Konya, Adana, Tekirdağ, Bursa, Gaziantep, Sakarya ve İzmit gibi ülkemizin her bölgesinde ve başta büyükşehirler olmak üzere pek çok şehrimizde göz tedavisi süreci için hizmet veriyor. Gelin şimdi de Dünya Göz Hastanesi şehirlere göre muayene ücretlerinin ne kadar olduğuna bakalım:

Ankara Dünya Göz Hastanesi Muayene Ücreti

Ankara’da bulunan Dünya Göz Hastanesi şubeleri Keçiören, Tunus Caddesi ve Sincan olmak üzere toplamda 3 tane olmakla birlikte her bir şubesinde de oldukça kapsamlı ve son teknoloji ile göz tedavisi uyguluyor. Ankara Dünya Göz Hastanesi muayene ücreti ise buradaki şubelere göre farklılık gösteriyor. Ancak şunu eklememiz gerekiyor ki SGK’lı hastalar, Dünya Göz SGK anlaşması ile %30’luk fark ödeyebilirsiniz. Sincan Dünya Göz muayene ücreti ve Keçiören Dünya Göz Hastanesi muayene ücreti hakkında, hastaneye gitmeden önce şubeyi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Dünya Göz Hastanesi Muayene Ücreti

İstanbul’da, Etiler, Ataköy, Altunizade, Bağcılar, Beylikdüzü, Feneryolu, Pendik ve Sultanbeyli ilçelerinde Dünya Göz Hastanesi şubelerine ulaşabilirsiniz. Dünya Göz Bağcılar muayene ücreti, Ümraniye Dünya Göz Hastanesi muayene ücreti ve diğer şubelerin fiyat tarifeleri farklılık gösterebilir. Ancak daha önce de söylediğimiz gibi emeklilere, SGK’lı çalışanlara ve anlaşmalı kurumlar ile Dünya Göz Hastanesine gelen kişiler için sağlanan kampanyalardan yararlanmak için şube ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Dünya Göz Hastanesi Muayene Ücreti

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde ziyaret edebileceğiniz ve muayene olabileceğiniz Dünya Göz Hastanesi, sizler için en iyi ve en hızlı muayene sürecini; ardından da tedavi süreciniz için en doğru adımları uygulamak için hizmet veriyor. Dursa Dünya Göz Hastanesi muayene ücreti hakkında bilgi almak için şubenin telefon numarası üzerinden bilgi alabileceğiniz gibi randevu alarak hastaneye gittikten sonra da danışma masasına başvuru yaparak bilgi alabilirsiniz.

Samsun Dünya Göz Hastanesi Muayene Ücreti

Samsun Dünya Göz muayene ücretleri, diğer illere göre farklılık gösteriyor. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için Samsun İlkadım’da bulunan Dünya Göz Hastanesi şubesi telefon numarası üzerinden veya bizzat şubeyi ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca, birebir görüşme sırasında size özel indirimlerden de yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Bu illerin dışında bulunan, Çorlu Dünya Göz Hastanesi muayene ücreti, Gaziantep Dünya Göz Hastanesi muayene ücreti, Adana Dünya Göz Hastanesi muayene ücreti ve Dünya Göz Konya muayene ücreti gibi bilgi almak için Dünya Göz Hastanesi resmi sitesini bu link üzerinden ziyaret ederek, bu şubelerin iletişim numarasını alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.