Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Günümüzde her banka kredi ürünlerini genişletmeye çalışırken aynı zamanda her meslek grubuna uygun kredi ürünleri sunmaya da devam etmeye gayret ediyor. Bunlardan bir tanesi de ihtiyaç sahiplerine, dosya masrafsız ve neredeyse sıfır faizsiz olarak sunulan krediler. Genelde, küçük meblağlarda verilen bu kredileri dilediğiniz zaman, şubeye dahi gitmeden alma ihtimaliniz, bazı bankalarca mevcut.

Bugünkü yazımızda, sizler için en avantajlı dosya masrafsız kredi veren bankaları sunacak ve aynı zamanda faiz oranlarına da değinmeye çalışacağız. Sizin de hızlı bir şekilde paraya ihtiyacınız varsa ancak dosya masrafı ödemek istemiyorsanız; aşağıdaki kredilerden herhangi birine kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası Dijital Kredi

Türkiye’nin en köklü bankalarından Garanti Bankası’nın sunduğu son ürünlerden biri olan dosya masrafsız dijital kredi, parasını hızlı bir biçimde alıp kullanmak ve aynı zamanda herhangi bir masraf ödemek istemeyenler için biçilmiş kaftan. 50 Bin TL’ye kadar sunulan bu kredide, herhangi bir ek masraf çıkarılmazken faiz oranı 1,14’ten başlıyor. Bakıldığında hem dosya masrafının bulunmaması hem de kısa sürede alınabilecek olmasıyla Garanti Bankası dijital kredi ürününün hayli avantajlı olduğu görülebilir.

Başvuru

Garanti Bankası dijital kredi ürününe başvurabilmek için öncelikle bir Garanti Bankası hesabınızın yahut kredi kartı ürününüzün bulunması gerekiyor. Garanti mobil uygulama yahut internet bankacılığı üzerinden, “başvurular” menüsüne girerek direkt “ihtiyaç kredisi” seçeneğine tıklayabilir ve gerekli formu doldurarak paranıza dakikalar içerisinde erişebilirsiniz. Genelde çok kısa sürede cevaplanan bu kredi başvuruları; cevaplanmaması durumunda kredi başvuru takip sistemi üzerinden de takip edilebiliyor.

N Kolay Kredi

Aktif Bank adlı bir kuruluşun sunduğu N Kolay Kredi; başlangıçta bir internet sayfası olarak karşımıza çıksa da, aslında güvenilir bir kuruluşun sağladığı ürün olduğundan herhangi bir tehdit içermiyor. N Kolay Kredi sayesinde, 3 adımda herhangi bir şubeye gitmeden dosya masrafsız kredi alabilir, hafta sonunda dahi paranızı / kredinizi anında hesabınıza çekebilirsiniz. Aktif Bank ismi başta güvenilmez gibi gelse de; web sitesi incelendiğinde rahatlıkla bankanın Türkiye çapında çalışmalarını sürdürdüğü görülebiliyor. 2000 TL’ye kadar verilebilen kredide sabit faiz oranı %1,79 olarak belirlenmiş. Vade ise faiz farkı olmaksızın 48’e kadar genişletilebiliyor.

Başvuru

N Kolay Kredi ürününe, nkolaykredi.com.tr adresinden üç adımlı bir form aracılığı ile başvuru yapabiliyor ve paranızı dakikalar içerisinde hesabınıza alabiliyorsunuz. Bunun dışındaysa herhangi bir başvuru yolu mevcut değil ancak detaylı bilgi için 0850 724 30 50 numaralı Aktif Bank çağrı merkezi aranabilir.

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi

Tüketicinin ve özellikle pek çok meslek grubunun yanında olan Ziraat Bankası da dosya masrafsız kredi sunabiliyor. Masrafsız tüketici kredisi adıyla sunduğu ürününde banka komisyonsuz kredisi bağlamında aynı zamanda faiz oranlarını da minimize etmeye gayret etmiş. Kesintisiz olarak alabileceğiniz kredinizde, %1,26’dan başlayan faiz oranları mevcut ve bu oran diğer bankalara nazaran oldukça iyi sayılabilir.

Başvuru

Ziraat Bankası masrafsız tüketici kredisi ürününe, ancak Ziraat Bankası şubelerinden başvurabilmenizin mümkün olduğu belirtilmiş ancak gerekli belgeleri ve tutarınız bağlamında hesaplamaları yapabilmek için ziraat.com.tr adresini ziyaret edebilir veya aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank, yurtdışındaki yatırımcılara satıldıktan sonra yeni ismiyle QNB Finansbank; dosya masrafsız kredi konusunda da adımlarını “dosya masrafsız ihtiyaç kredisi” ile atıyor. Beklemeden, masraf ödemeden ve yüksek faizlerle boğulmadan alabileceğiniz bu kredi, 36 aya kadar taksite bölünebilirken aynı zamanda %1,65 faiz oranı ile sunulmuş. Siz de Finansbank dosya masrafsız ihtiyaç kredisini özellikle bir QNB Finansbank müşterisi iseniz kullanmak isteyebilirsiniz.

Başvuru

T.C. Kimlik numaranızı 5030’a SMS yöntemiyle göndererek dosya masrafsız ihtiyaç kredisine başvurabilir; bunun dışında QNB Finansbank şubelerinden de yine bu krediye başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuruda gerekli belgeler olarak bir kimlik, bir de gelir belgesinin yeterli olacağı belirtiliyor.

Yapı Kredi Masrafsız Kredi

Bireysel ihtiyaç kredisi minvalinde, belli bir limite kadar tarafınıza dosya masrafsız kredi tahsis eden Yapı Kredi, özellikle bir müşterisiyseniz size epey kolaylık sağlayabiliyor. Herhangi bir masraf olmaksızın aynı zamanda düşük faiz oranları ile sunulmaya çalışılmış bu krediye çok kolay bir şekilde de başvurabilmeniz mümkün oluyor. Avantajlı krediler kapsamında değerlendirilebilecek bu masrafsız krediyi bir Yapı Kredi müşterisi değilseniz, büyük ihtimalle birtakım belgeler ile alabiliyorsunuz.

Başvuru

Yapı Kredi’den bireysel ihtiyaç kredisi ürününü alabilmek için, yapikredi.com.tr adresinden “başvuru merkezi” sayfasını kullanarak direkt başvuru yapabiliyorsunuz. Burada, önemli etmen bireysel bir hesabınızın bulunması yahut bulunmaması. Eğer bir Yapı Kredi müşterisiyseniz direkt internet bankacılığı üzerinden de başvuru yapabiliyorken; Yapı Kredi müşterisi olmayanlar için bir form belirtilmiş ve bunu doldurmanız isteniyor. Ardından kredi talebiniz alınıyor ve 5 dakika içerisinde cep telefonunuza SMS olarak başvuru sonucunuz iletiliyor.

Başvuru için; Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.