Kredilog.com

Denizbank Kredi Yapılandırma 2018

Denizbank Kredi Yapılandırma

Kredi işlemleri hakkında değişiklik içeren yönetmelik ile birlikte bireysel kredi kullanan ve herhangi bir nedenle söz konusu kredisini yeniden taksitlendirmek isteyenler Denizbank kredi yapılandırma hizmetinden yararlanabilirler.

Banka tarafından taksitlendirme ihtiyacı olanlara sunulan bu hizmet, yapılandırma koşullarına uyan tüm müşteriler için geçerlidir. Özellikle yeni yapılandırma ile ödeme kolaylığı kazanmak isteyenler, Denizbank’ın sunduğu bu hizmetten faydalanabilirler.

Denizbank kredi ürünleri birçok tüketici tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak kredi kullanımı sonrasında bazı finansal problemlerin oluşmasıyla birlikte kredi geri ödemesinde aksamalar yaşanabiliyor.

Bunun sonuncunda da ödemeyen taksitler ya da gecikmeli olarak yapılan borç tutarları, kişilerin kredi notlarını olumsuz etkilediği için negatif kredi kayıtlarının oluşmasına yol açmaktadır. Bu nedenle benzer sorunları yaşamak istemeyen ve finansal yaşantılarını düzenli olarak sürdürmek isteyenler Denizbank kredi yapılandırma avantajlarını değerlendirerek, yeni bir ödeme planı talebinde bulunabilirler.

Denizbank Kredi Yapılandırma

Denizbank Kredi Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Denizbank müşterilerinin kredi yapılandırma işlemleriyle mevcut borçlarını taksitlendirerek, kişilerin belirlenmiş olan yeni faiz oranı ile ödeme yapmasını sağlamaktadır. Bunun için müşterilerin yapması gereken tek işlem Denizbank’a kredi yapılandırma başvurusunda bulunmaktır.

Başvurunun onay almasıyla birlikte söz konusu borç tutarınıza, anaparanın ve bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı ile diğer masrafların ilave edileceği unutmayınız. Denizbank kredi yapılandırma işlemlerinizin gerçekleşebilmesi için bir banka şubesine giderek ilgili departman yetkilisi ile görüşmeniz gereklidir. Talebinizi beyan ettikten sonra yapılandırma için banka müşterisi olarak uygun olup olmadığınız denetlenmektedir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Yapılandırma

Kredi borçlarınızı kapatmak ve yeni bir ödeme planı ile finansal problemlerinizi çözmek için Denizbank’ın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi borç transferi ürününden faydalanabilirsiniz. Bu ürünün avantajlı yönlerinden biri uygun faiz oranlarıyla sunulmasıdır.

Güncel ihtiyaç kredisi yapılandırma faiz oranları sizin için uygunsa, 0850 222 0 800 numaralı telefon bankacılığıyla ya da herhangi bir Denizbank şubesinden başvuru yapabilirsiniz. Mevcut borçlarınızın tek bankada ve düzenli ödemeler ile yapılmasını sağlayan bu kredi türü, 48 aya varan vadelerle kullandırılmaktadır.

Üstelik vade farklı olmaksızın sabit faiz oranlarıyla sunulması ve kefilsiz kullandırılması da Denizbank ihtiyaç kredisi yapılandırma işleminin özellikleri arasında yer almaktadır.

Denizbank Taşıt Kredisi Yapılandırma

Ödeyebileceğiniz düşündüğünüz için kullandığınız taşıt kredisini, belirli bir vade sonrasında ödeyememeye başladıysanız kredi notunuzun olumsuz etkilenmemesi için Denizbank taşıt kredisi yapılandırmasına başvurabilirsiniz. Banka, bu talebinizin ardından sabit faizli, esnek ya da eşit ödeme planıyla hazırladığı taşıt kredisi ürününü tarafınıza sözleşme olarak sunacaktır.

Vade ve oranları uygun bulmanız durumunda, yeni sözleşmeyi imzalayarak taşıt kredisi borçlarınızı yapılandırabilirsiniz. Denizbank taşıt kredisi için yapılan başvurulara genellikle 1 ila 3 iş günü içerisinde cevap verilebiliyor. Vade seçenekleri ise maksimum 48 ay olarak belirlenebilmektedir.

Denizbank Konut Kredisi Yapılandırma

Yürürlüğe giren yeni düzenlemelerle birlikte sadece ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi ürünlerinde değil, konut kredilerinde de kredinin yeniden yapılandırılması imkânı tanındı. Refinansman olarak da adlandırılan bu yapılandırma işlemi ile mevcut konut kredisi borçlarınızın yeniden taksitlendirilmesi için Denizbank’a müracaat edebilirsiniz.

Söz konusu başvuruyla var olan konut kredisi borçlarınızı vade ve faiz oranı gibi değişkenlerinden yararlanarak daha iyi koşullarda ödeme imkânı elde edebilirsiniz.

Denizbank 72 Ay Kredi Yapılandırma

Kredi borcunu ödemekte zorlanan bireyler, mevcut borçlarınızı 72 aya kadar taksitlendirebilmektir. Bu kredi ürününden yararlanmak isteyen borç sahipleri, herhangi bir Denizbank şubesine giderek fırsattan faydalanabilirler.

Ayrıca Bkz: 72 Ay Yapılandırma Nedir?

72 ay yapılandırmanın ön koşulları ise daha önce taksitlendirme yapılması halinde ödenmemiş bir borcun bulunmaması, bankanın belirleyeceği faiz oranlarının kabul edilmesi ve borç sahibinin şahsen başvuru yapmasıdır.

Özellikle bu kredi türünden yararlanması gereken tüketiciler; kredi taksit tutarınızı zorlukla ödeyen vatandaşlar ile piyasadaki faizlerin düşmesiyle birlikte bu fırsatı değerlendirerek kârlı duruma geçmek isteyen müşterilerdir.

Ayrıca Bkz: 72 Ay Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Denizbank Kredi Yapılandırma Yapmıyor

Yasal takibe düşmeden önce kredi ödeme sorununa çözüm bulmak isteyen pek çok tüketici Denizbank yapılandırma ürünü için başvuruda bulunmaktadır. Ancak tüketicinin daha kolay yönetmek ve ödemek amacıyla bulunduğu başvuruyu, bankanın kabul etmesi gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Bu nedenle Denizbank kredi yapılandırma yapmıyor şeklinde şikâyeti olan bireylerin, çeşitli sebepler ile başvurusunun reddedilmesi mümkündür. Özellikle başka bankalara olan borçlarınızı, yeni bir kredi vererek kabullenmek istemeyen finans kurumları kredi notunuzun düşük olması ya da yasal takibe düşmüş olmanız sebepleriyle başvurunuzu reddedebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.