Kredilog.com

Denizbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme 2018

Denizbank Kredi Kartı Limiti

Türkiye’de uzun süredir özellikle tarım işletmelerine verdiği destekle adından söz ettiren Denizbank; bunun yanında Bonus kredi kartlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi biliyor. Belli başlı pek çok kampanyası bulunan Deniz Bonus’ların, aynı zamanda kişilerin düzenli ödemesi sonucunda kişiye özel teklifler getirdiğini de bilmekteyiz.

Günümüzde düzenli ödeme ve kredi notunun iyi olması kaidesi ile Denizbank kredi kartı limiti yükseltme işlemi de çok kolay bir biçimde halledilebiliyor. Bu yazımızda, Denizbank kredi kartı limiti yükseltme hakkında tarafınıza detaylı bilgiler vermeye gayret edecek, hangi başvuru kanallarından limit arttırımı başvurusu yapabileceğinize kısaca değineceğiz; ancak limitinizi arttırmadan önce şüphesiz limitinizi öğrenmeniz daha önemli.

Denizbank Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükseltilir?

Denizbank’ın sunduğu kredi kartınızın limitini yükseltmek istiyorsanız, öncelikle asgari düzeyde değil, tam olarak sağlıklı bir şekilde en az 6 aydır ödeme yapabiliyor olmanız gerekmektedir. Bu şartı sağlıyorsanız ve kredi notunuzun da yeterince iyi olduğuna inanıyorsanız, aşağıdaki başvuru kanallarından kredi kartı limitinizi yükseltme talebi verebilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Telefon ile kredi kartı limiti yükseltme

Denizbank müşteri hizmetlerine 0850 222 0 800 numarasından bağlanarak, dilerseniz canlı operatörle görüşüp dilerseniz telesekreter üzerinden “kredi kartı” menüsüne girebilir, kredi kartı limit arttırma seçeneğini bularak bu onay tuşlar aracılığı ile verebilirsiniz.

İnternet şubesi ya da mobil uygulama ile kredi kartı limiti yükseltme

Denizbank.com.tr internet şubesi yahut Denizbank mobil uygulaması üzerinden de kullanıcı panelinize giriş yaparak “kredi kartı limit arttırma” seçeneğini bulabilir, bu seçeneğe onay vererek limit arttırım talebinizi bankaya gönderebilirsiniz.

Şubeler aracılığıyla kredi kartı limiti yükseltme

Herhangi bir Denizbank şubesinden de, kredi kartı limit arttırımı yapabileceğinizi belirtelim. Bir nüfus cüzdanı ile şubeye gitmeniz yeterli olacaktır.

Denizbank Kredi Kartı Limitimi Nasıl Öğrenebilirim?

Denizbank’ta bir kredi kartınız varsa ve düzenli olarak kullanıyorsanız, limitini yükseltmeden önce hali hazırdaki limitinizi öğrenmeniz, ekonomik halinizi hesap etmeniz açısından sağlıklı bir yoldur ve aşağıdaki kanallardan limit öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  • İnternet Şubesi / Mobil Uygulama: Denizbank internet şubesinden yahut Android ve iPhone mobil uygulamalarından kullanıcı panelinize girerek “kredi kartlarım” menüsünü bulabilir, kredi kartınızın limitini buradan rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
  • Telefon: 0850 222 0 800 hattında, Denizbank operatörleri size her saat destek vermek için hazır bulunuyorlar ve Denizbank kredi kartı limiti öğrenme işlemini buradan da gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Operatörden yahut telesekreter üzerinden kredi kartı işlemlerinize giriş yaparak, kart bilgilerinizi edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.