Kredilog.com

Denizbank İnternet Şifresi Nasıl Alınır?

Denizbank İnternet Şifresi

İnternet bankacılığı,

  • Uzun kuyruklarda beklemeden fatura ödeyebilmenizi sağlar.
  • 7/24 aktif şekilde hizmetinizde bulunur.
  • İnternet ve uygun cihazla her daim çalışır.
  • Hem zaman tasarrufu hem de ülke ekonomisine katkı sağlar.

İnternet bankacılığının oldukça geniş olan etki alanı, onu doğru kullanabilmeyle başlar. Herkesin bildiği gibi doğru kullanıldığında çok büyük bir nimete dönüşen internet, bankacılık sektörü için dahi ayrı avantajlar sunar.

denizbank internet sifresi nasıl alınır

Denizbank İnternet Şifresi Alma

İnternet bankacılığını kullanabilmek için evvela internet şifresi almanız gerekir. İnternet şifresi, hem müşteri hizmetleri hem de bankanın internet sitesi ile alınabilir; fakat telefonda uzun süre beklemeden birkaç dakika içerisinde internet şifrenizi bankanın sitesine girerek temin edebilirsiniz.

Denizbank internet sitesinde yer alan şifre alma bölümü, sizden birtakım sorulara gerekli cevapları vermenizi ister. Verilecek olan cevaplar, sistemde kayıtlı olan bilgileriniz ile örtüşürse internet şifresi alabilirsiniz; aksi takdirde size herhangi bir şifre verilmez. Tabi bunun için bankaya ait olan hesap kartını yanınızda bulundurun ve cep telefonunuzu da uzakta tutmayın çünkü ikisini de ihtiyacınız olacak. İnternet Bankacılığı Şifresi almak için yönlendireceğimiz bağlantıya tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız.

Denizbank şifre alma ekranı

Burada Banka/Kredi kartı numarası, kart şifresi ve kart vade bilgilerinizi girdikten sonra DEVAM butonuna basın.

Bir sonraki adımda sistemde kayıtlı cep telefonunuza ‘SMS Doğrulama’ mesajı gönderilecektir. Bu doğrulama mesajındaki şifreyi karşınızda çıkan ekrana girerek yeni şifre belirleme ekranına geçiş yapabilirsiniz.

Şifre alabilmek için ziyaret etmedeniz gereken adres: https://acikdeniz.denizbank.com/UnregisteredUser/NewUserRegistration_NonFlash.aspx?lang=TR

Denizbank İnternet Şifremi Unuttum

İnternet şifresini unuttuysanız, tıpkı şifre alma işlemindeki gibi aynı yöntemleri kullanarak birkaç dakika içerisinde mevcut durumu değiştirebilirsiniz. Unutulan şifre, Denizbank üzerinden farklı yapıda tekrar ayarlanabilir; ama bunun için sisteme giriş yapmanız gerekir. Sisteme giriş yapmaktan kasıt: internetinizi kullanarak bazı bağıntıları açmaktır.
Unutulan internet şifresi yüzünden doğan sorunu gidermek için yukarıdaki bağlantıya tıklayarak aynı adımları uygulayabilirsiniz.

Denizbank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Şifre değişikliği, ya sistem ya da kişi tarafından gerçekleştirilir. İnternet bankacılığı, güvenliği maksimum seviyeye çekmek adına dönemsel olarak şifre değişikliğine gider. Oldukça makul olan düzenleme, bazı şartlarda kişi tarafından dahi yapılabilir.

Şifre değiştirmek adına cep telefonu ve kimlik, banka bilgilerinizi ulaşabileceğiniz bir yerde bulundurun; zira sisteme giriş yaptıktan sonra şifre değişikliği için onlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Şifre değişikliği, sisteme giriş yaparak başlar; sistem içerisine mevcut şifreniz ile girer, sonra da şifrenizi değiştirirsiniz. Aşağıda yönlendireceğimiz bağlantıya tıkladığınız zaman karşılaşacağınız ekran görüntüsü verilmiştir.

Denizbank İnternet Bankacılığı Giriş Ekranı

Bu sayfaya geldiğinizde mevcut bilgilerinizle giriş yaparak hesap ayarlarınızdan şifrenizi kolayca değiştirebilirsiniz.

Şifre değiştirmek için ziyaret etmeniz gereken adres: https://acikdeniz.denizbank.com/login.aspx?lang=TR

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.