Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

DenizBank Hesabı Nasıl Açılır?

DenizBank Hesabı Nasıl Açılır?

DenizBank Hesap Açma

Denizbank Hesabı açtırarak tüm ödemelerinizi kolayca yapabilir, nakit taşıma derdinden kurtulabilirsiniz. En yakın ATM üzerinden tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, para yatırıp para çekebilirsiniz. Tüm Fatura, Vergi, Havale, EFT gibi işlemlerinizi kolay bir şekilde yaparak hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. DenizBank’ın avantajlarından nasıl yararlanmaya başlayacaksınız beraber bakalım.

DenizBank Hesabı Nasıl Açılır?

DenizBank hesabı açtırmak için ilk yöntem olarak en yakın DenizBank Şubesi’ne giderek bireysel müşteri temsilcisi için sıra alabilirsiniz. Sıranız geldiğinde banka yetkilisine Kimliğinizi ve Adres Teyit Belgenizi vererek açtırmak istediğiniz hesap türünü belirtin. İşlemleri sürdüren banka yetkilisi imzalamanız için size Banka Hesap Sözleşmesi verecektir. Bankanın ve sizin haklarınızın yazdığı bu sözleşmeyi ister okuyarak ister okumadan imzalayıp iade etmelisiniz. İşlemler tamamlanınca hesabınıza aynı gün içinde size verilen hesap defteri ile para yatırıp para çekebilirsiniz.

Banka hesap kartınız ortalama 10 iş günü içerisinde iletmiş olduğunuz iş veya ev adresinize zarf ile birlikte gönderilecektir. Bu zarfı imzalayarak teslim aldıktan sonra içerisindeki bilgiler ile 4 haneli şifrenizi belirleyerek artık tüm ATM’ler üzerinden para çekip para gönderebilir veya bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İnternetten DenizBank Hesabı Nasıl Açılır?

İnternetten DenizBank hesabı açmak için yönlendireceğimiz resmi sitesine girerek online olarak kayıt olduktan sonra vadeli veya vadesiz bir Deniz Hesap açabilirsiniz. Ayrıca 444 0 800 DenizBank AçıkDeniz Telefon Bankacılığı aracılığıyla yeni bir hesap açabilir veya daha fazla bilgi alabilirsiniz.

DenizBank resmi internet sitesi üzerinden online hesap açmak için > TIKLAYIN

DenizBank Hesap Özellikleri

 • Deniz Hesap açılışında alt limit 1.000 TL/USD/EUR’ dur.
 • Hesabınızın açıldığı andan itibaren 30 gün boyunca avantajlı tanışma faizinden yararlanırsınız. Tanışma Süresi Faiz oranından her döviz cinsi için yalnız bir kere faydalanılabilirsiniz.
 • Tanışma faizinden yararlanabilmek için üst limit TL’de 100.000, USD ve EUR için 25.000’dir.
 • Tanışma faizi bitiminde bir ay boyunca sabit faiz oranından yararlanırsınız.
 • Dilediğiniz zaman Deniz Hesap’tan para çekebilir veya hesabınıza para yatırabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken herhangi bir faiz kaybı yaşamazsınız.
 • Hesap bakiyeniz sıfırlansa dahi Deniz Hesabınız kapanmaz, hesap kapama talimatı verilene kadar açık kalmaya devam eder. Ancak hesap bakiyeniz sıfır olarak 90 gün boyunca hareketsiz
 • kalırsa hesabınız otomatik olarak kapanır.
 • Deniz Hesap’tan diğer hesaplara EFT, havale ve virman işlemleri yapılabilir.
 • Deniz Hesap’a EFT ve havale yapılabilir.
 • Hesabınızdaki bakiye üst limitin üzerine çıkarsa, hesabınıza standart faiz oranından düşük olan limit aşımı faiz oranı uygulanır.
 • Vadeli mevduat hesaplarının 100.000 TL’si Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu güvencesi altındadır.

Denizbank Müşteri Hizmetlerine bağlanmak için > TIKLAYIN

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Ertan Ertug dedi ki:

  Deniz bank tekirdag subesinde hesap no acmak istiyorum
  ben su an almanyadayim Türkiyeden emekliyim emeklilik maasimi bu hesaba gelmesini istiyom
  bundan dolayi hesap acmak istiyorum