Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Denizbank Evlilik Kredisi Başvurusu

Denizbank Evlilik Kredisi Başvurusu

Denizbank Evlilik Kredisi

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte evlenmeyi düşünenler veya evlilik planı yapmış olanlar düğün yapabilmek için fırsat kollamaya başladı bile. Bu mevsimle iklim koşullarının iyi olması nedeniyle yüzlerce, binlerce çift düğün yapma peşinde olduğu için salon kiralamak, organizasyon şirketiyle anlaşmak hatta moda evlerinden gelinlik randevusu almak bile zor bile hale geliyor. Masraflar da aynı ölçüde artıyor.

Diğer yandan da tüm bu masrafları karşılayabilmek için çiftlere yüklü miktarda nakit gerekiyor. İşte tam da bu noktada Denizbank, düğün arifesinde olan kişilere evlilik finansmanı sunarak yardımcı olmaya çalışıyor. Denizbank evlilik kredisi ile ilgili finansman kullanım şartlarını ve başvuru yöntemlerini aşağıdaki konu başlıklarından inceleyebilirsiniz.

Denizbank Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

Yaz mevsimini kaçırmadan düğün yapmak isteyenler, bireysel ihtiyaç kredisi kullanımı ile tüm masraflarını kolayca karşılayabilirler. Denizbank evlilik kredisini alabilmek için diğer bireysel ihtiyaç kredilerinde de olduğu gibi öncelikle başvuru yapmak gereklidir. Uygun faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri için yapacağınız bu başvuru bankanın ilgili departmanı tarafından incelenir.

Denizbank evlilik kredisi kullanımına uygun bir kredi notunuz ve aylık geliriniz varsa kolaylıkla belirlediğiniz limitte finansman kullanabilirsiniz. Maksimum vade sayısı yasaya bağlı olarak 48 ay ile kısıtlandığı için 4 yıla kadar geri ödemeli evlilik kredisi kullanabilmeniz mümkündür.

Ayrıca bankanın bu kredi türü için belirlediği üst limit 55.000 TL’dir. Tüm ihtiyaçlarınız için başvurunuzun kabul edilmesi durumunda 55.000 TL’ye kadar nakit paraya sahip olabilir ve harcamalarınızı daha kolay yapabilirsiniz…

Denizbank Evlilik Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar

Kredinin onaylanması ve kişiye özel faiz oranı sunulması tamamen bankanın inisiyatifindedir. Örneğin Denizbank maaş müşterisi olan kişilere özel indirimli kredi imkânı sunulmaktadır. Bu nedenle Denizbank evlilik kredisi almak için gerekli şartlarında bankanın inisiyatifinde olduğunu ve kredinin kullanımında son kararı verme, ek belge talep etme, kefil isteme gibi haklarını saklı tuttuğunu unutmayınız.

Genel olarak bireysel ihtiyaç kredilerinin kullanımı için sigorta süresinin yetersiz olmaması, geçmişe dair ödenmemiş borcun bulunmaması, kredi notunuzun yüksek olması, yasal takip ya da idari takip altında olmamanız ve ödeme geçmişinizin düzenli olması gerekmektedir. Ayrıca bankanın evlilik kredisini kullanabilmeniz için güncel faiz oranlarını da kabul etmeniz şarttır.

Eğer bankanın yeni müşteriyseniz, faiz oranı olarak Denizbank’ın çalışma politikası gereğince yeni müşterilerine sunduğu bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları uygulanacaktır. Banka, Haziran ayı itibariyle evlilik kredisi için başvuruda bulunan yeni müşterilerine vadeye göre değişmekte olup yüzde 1,65 ile yüzde 1,78 arasında aylık faiz oranı sunmaktadır. Tüm ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi maksimum 48 ay yapılabilen vade sayısı arttıkça faiz oranı da artmaktadır.

Denizbank Evlilik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank evlilik kredisinde internet ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden online başvuru yapmak mümkün. Ancak bu kanallardan kullanılabilecek ihtiyaç kredisi maksimum miktarı 20 bin liradır. Ayrıca sadece Mobil Bankacılık ve İnternet şubesi müşterileri bu kanallar üzerinden onaylı kredi limitini kullanabiliyorlar.

Denizbank müşterisi olmak için en yakın şubeye başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet şubesi müşterisi olmak içinse bankanın resmi web sitesinde yer alan bölümü kullanabilirsiniz. Bu yöntemler haricinde Denizbank evlilik kredisi başvurusunu direkt olarak şubelerden şahsen müracaat yoluyla da yapabilirsiniz.

İnternet ve Mobil Bankacılık üzerinden finansman başvurusunda bulunacaklar, hem üst limite hem de başvuru saatlerine dikkat etmelidirler. Bankanın bu kanallar için ihtiyaç kredisi kullanım başvuru saatleri; resmi tatiller ve hafta sonu dahil tüm günler 09.00 / 21.00 saatleri arasındadır.

Başvuru için tıklayın.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.