Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Denizbank emekli bankacılığı ürünü ile maaş müşterilerine özel fırsatlar hazırlamaktadır. Denizbank emekli kredisi de bu fırsatlardan biri olup, maaşını kurumun bünyesinden alan bireylere sunulmaktadır. Yıllarca çalışarak, üretkenliği sayesinde emekliliğe hak kazanan kişiler avantajlı kredi paketlerinden ve ödeme koşullarından rahatlıkla yararlanabiliyorlar. Sizler de Denizbank emekli kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız bu yazımızdan memnun kalacaksınız.

Denizbank emeklilere Özel İhtiyaç kredisi başvurusu için öncelikle PTT şubelerinden alınan e-devlet şifresiyle, internet bankacılığıyla ya da nüfus cüzdanınız ile birlikte şubelere giderek maaş aktarımınızı gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Denizbank emeklilere Özel İhtiyaç kredisi, kurumun maaş müşterilerine özel hazırlanan bir pakettir. Bu paket kapsamında cazip faiz oranları ile belirlenen üst limite kadar kredi kullanabilirsiniz. Bir Sberbank Grubu kuruluşu olan banka, çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için nakit gereksinimi olan müşterilerine finans desteği vermektedir.

Denizbank emekli kredisi başvurusunda bulunacak kişilerin, kampanya kapsamındaki düşük faiz oranlarından yararlanabilmesi için emekli olması gerekmektedir.

Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Denizbank Emekli Kredisi Özellikleri

60.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızda Denizbank emekli kredisi özelliklerinden yararlanarak finansman bulabilirsiniz. Kredi başvurunuzun ardından müşteri siciliniz incelemeye alınmakta ve 48 aya kadar talep ettiğiniz vadede ve kredi miktarında herhangi bir uyumsuzluk görülmezse kredi kullandırılmaktadır.

Kurum, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, güncel faiz oranlarında değişikliğe gitme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir.

Denizbank Emekli Kredisi Hesaplama ve Faiz Oranları

Bankanın faiz oranları üzerinden ödeme tablosu oluşturabilmek için üç çeşit Denizbank emekli kredisi hesaplama işlemiyle örneklendirme yapabiliriz. Öncelikle 12 ay veya 24 ay vade ile 10.000 TL kredi başvurusunda bulunanlara yüzde 1.38 faiz oranı sunulmaktadır. Her iki başvuruda da müşteriden 50 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Bir yıl vadeli çekilen kredide aylık taksit tutarı 926 TL’ye, 24 ay vadeli çekilmek istenen finansmanda ise aylık taksit miktarı 508 TL’ye tekabül etmektedir.

Denizbank emekli kredisi faiz oranları 36 ay yada 48 ay vadelendirme başvurusunda bulunanlar için değişkenlik göstermektedir. Söz konusu vadelerde yüzde 1.54 faiz oranı üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Bu nedenle 3 yıl vadeli kredi başvurunuzda ödeme tablonuza aylık 383 TL, 4 yıl vadeli başvurunuzda ise 316 TL taksit tutarı yansıtılacaktır.

Son olarak banka borçlarınızı ve emekli maaşınızı Denizbank’a transfer ederseniz, sabit %1.18 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Aynı şekilde bu kredi paketinde de müşterinin hesabından 50 TL tahsis ücreti alınmakta ve 48 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır.

48 ay vadeli 10.000 TL borç transferi gerçekleştirdiğinizi düşünürsek, uygun faiz oranı sayesinde aylık 288.509 lira taksit ödeme imkânına kavuşabilirsiniz. Transfer işlemlerinde kredi üst limiti 65.000 TL olup, örnek hesaplamaya vergiler ve sigorta primi dâhil edilmemiştir. Ayrıca ilgili kampanya için son başvuru tarihinin 31 Aralık olduğunu unutmayınız.

Denizbank Emekli Kredisi Yaş Sınırı Kaç?

Denizbank maaş müşterisi olan tüm emeklilere 80 yaşına kadar kolaylık sağlamaktadır. Maaşınızı bu kurumun nezdinde açtırdığınız hesap aracılığıyla alıyorsanız, kredinin biteceği vadede en fazla 80 yaşında olmanız gereklidir. Denizbank emekli kredisi yaş sınırı (80) ile en yüksek kredi kullandırma yaş sınırı bulunan finans kurumları arasında yer almayı başarıyor.

Denizbank Emekli Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank emekli kredisi başvurusu için internet şube ve mobil şube uygun değildir. Bu nedenle internet üzerinden kredi talebinde bulunmanız mümkün değildir. Sadece kimlik belgeniz, gelir belgeniz ve son 3 aya dair resmi fatura örneği ya da yerleşim belgeniz ile şubelerden başvuru yapabilirsiniz.

Size en yakın banka şubesini öğrenmek için Denizbank web sitesi üzerinden sorgulama yapabilir ya da 444 0 800/0850 222 0 800 numaralarından birini arayarak bilgi alabilirsiniz…

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.