Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Coinbase Video İzleyerek Para Kazan – Bedava Kripto Kazan

Coinbase Video İzleyerek Para Kazan – Bedava Kripto Kazan

Coinbase video izleyerek para kazan – Bedava kripto kazan; Dünyanın en büyük kripto para platformlarından birisi olan Coinbase video izleyerek para kazanmanız için detaylı bir yazı hazırladık! Ancak bu adımlara geçmeden önce kısaca Coinbase borsasından bahsetmek istiyorum. Coinbase borsası, dünyanın en büyük hacimli kripto para borsaları arasında yer alıyor.

Coinbase Borsası

Bu kripto para borsası, daha çok yeni yeni piyasaya girmek isteyen ve adını duyurmaya çalışan kripto paralara da şans tanıyor. Kripto para yatırımı yapmak isteyen hem bireysel kullanıcıların hem de kurumsal şirketlerin yer aldığı bu borsa, çok çeşitli hem büyük coinleri hem de alt coinleri içerisinde barındırıyor. Coinbase borsasının en önemli özelliklerinden birisi de direk olarak kredi ya da banka kartınız ile para yatırma işlemi yapabilmeniz oluyor. Hatta otomatik ödeme talimatı da vererek aylık olarak düzenli coin alımı da yapabilirsiniz.

Ethereum ( ETH ) Nedir? Ethereum Geleceği Nedir? 2022 Sonu Tahminleri Nelerdir?

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda, bu kripto para borsasının bir özelliği olan Coinbase öğren kazan ile nasıl ücretsiz bir şekilde, video izleyerek para kazanabileceğinizi anlatıyoruz. Anlatım kısmı yazılı olduğu ve bir çok farklı başlığı bir arada verdiğimiz için biraz uzun gibi gelse de tüm detayları sizinle paylaşarak kimsenin bu fırsatı kaçırmamasını ve bedava kripto kazanmasını istiyoruz. Konu hakkında hiçbir fikriniz olmasa dahi, anlatacağımız adımları takip ettikten sonra bedava kripto kazanabileceksiniz.

Coinbase Video İzleyerek Para Kazan Nasıl İşliyor?

Coinbase, daha öncesinde başka ülkeler için açtığı Coinbase öğren kazan uygulamasını artık Türkiye’de de kullanıma sunarak, bizlerin sadece video izleyerek 3$ – 5$ – 10$ gibi çeşitli ödüller kazanmamıza imkan sağladı.

Bu uygulama ise şu şekilde işliyor: Çeşitli kripto para birimleri, kendilerinin reklamını yapmak ve yatırımcı çekmek amacı ile kripto paraları “white paper” dediğimiz kuruluş amacı ve izleyeceği politikayı anlatan birkaç dakikalık videolar hazırlıyor. Bu videoları da size aktararak ilk önce reklamlarını yapıyorlar. Sonrasında ise bu videolarla ilgili birkaç tane soru soruyorlar. Soruya doğru yanıt verdiğiniz zaman, verilecek olan ödülü kazanabiliyorsunuz. Ancak hiç merak etmeyin, soruya yanlış yanıt verseniz dahi doğru yanıtı bulana kadar tekrar cevaplama hakkınız oluyor. Yani rastgele şıkları işaretleyerek bile ödülü alabilirsiniz.

Metaverse Nedir? Metaverse Coin nedir? En İyi 10 Metaverse Coin Projesi Hangisi?CarrefourSA Faizsiz Kredi ( 40000 TL %0 Faiz )

Şu an sadece birkaç kripto para birimi ile başlayan uygulamaya diğer para birimlerinin de ilgisinin artması ile zamanla daha pek çok kripto para biriminin de bu uygulamaya katılacağı ve platformun giderek büyüyeceği belirtiliyor. Coinbase, hem kripto paralar ilgili temel bilgileri öğrenirken bir taraftan da kazanç sağlayabilmemize olarak verdiği Coinbase Earn ile çok farklı bir dünya açıyor. Tabii ki burada kazanacağımız 3$ – 5$ -10$ gibi rakamlar onlar için küçük meblağlar olsa da kur farkından dolayı ülkemizde neredeyse hiçbir şey yapmadan bu kadar kolay video izleyerek para kazanabileceğimiz güzel bir uygulama oluyor. Şimdi de Coinbase ile bedava kripto kazanmak için ne yapmamız gerekiyor beraber bakalım.

Bedava Kripto Kazanmak İçin Ne Yapmalıyız?

Coinbase ile bedava kripto kazanmak için şu adımları takip etmeniz gerekiyor:

 1. Eğer bir Coinbase hesabınız yok ise buradaki linke tıklayarak hesap oluşturma sayfasına gidin. Hesap oluşturmak için sizden istenen bütün bilgileri girin ve onaylayarak hesabınızı oluşturun. Ayrıca link üzerinden girerek kayıt olduğunuz takdirde, yapacağınız 100$’lık kripto para alım-satım işlemi için ekstra 10$’da bonus kazanıyorsunuz.
 2. Bilgisayar üzerinden bu hesabınıza giriş yaparsanız, ana sayfa üzerinde görünen “Öğrenin ve kazanın” menüsüne tıklayın. İsterseniz de Coinbase’in mobil uygulamasını telefonunuza indirerek giriş yapabilirsiniz. Mobil uygulamaya girerseniz de ana sayfayı biraz aşağı kaydırdıktan sonra çıkacak olan “Kripto kazanmanın yollarını keşfedin – Kazanmaya başlayın” adımına tıklayın.
 3. Sonrasına açılacak olan sayfa üzerinde, bedava kripto para kazanabileceğiniz coin çeşitlerini ve her birinin verdiği ödülleri göreceksiniz. Burada, her bir coin, kendi içeriğine özgü olarak farklı tutarlarda ödüller veriyor. Verilen ödül ise doğrudan Dolar olarak değil, o tutarın eşdeğerinde coin cinsinden veriliyor.
 4. Burada kazanmak istediğiniz coinin üzerine tıklayın. Ardından sizden kimlik doğrulaması yapmanızı istiyor. Burada da her coin borsasında olduğu gibi kimliğinizin, ehliyetinizin ya da pasaportunuzun önlü arkalı fotoğrafı ile bu kimliğin size ait olduğunu kanıtlamak için bir selfie çekilmenizi istiyor. Bu fotoğrafları da yükleyerek gönderin. Kimlik doğrulama işlem kimi zaman 1 saat, kimi zaman da 48 saati bulabiliyor. Bu da tamamen yoğunluğa göre değişiyor. Şunu da belirtmemiz gerekiyor ki eski kimlik kartı veya eski ehliyetiniz ile işlem yapmak istediğiniz zaman kabul edilmeyebilir. Bu nedenle yeni kimlik kartınızı veya pasaportunuzu kullanarak işlem yapabilirsiniz.
 5. Kimlik doğrulamanızın tamamlanıp tamamlanmadığını öğrenmek için ara ara uygulamaya girip kontrol edebilirsiniz. Kimlik doğrulamanız tamamlandıktan sonra, yukarıdaki gibi öğren kazan başlığı altına gittiğiniz zaman, karşınıza videolar açılıyor. Videonun tamamını izledikten sonra ise 1 soruluk bir test geliyor. Bu testte, daha önce de anlattığımız gibi ister bilerek isterseniz bilmeyerek cevap vererek doğru yanıtı bulun. Soruyu doğru yanıtladıktan sonra ise kazandığınız ödül $ cinsinden söyleniyor. Bu şekilde tüm videoları tamamlayın.
 6. Videoları tamamladıktan sonra ise 1-2 dakika içerisinde ödülünüz hesabınıza tanımlanmış oluyor. Toplam kazancınızı da menü üzerindeki “Varlıklar” bölümüne gittiğiniz zaman, kazandığınız kripto paraları görebileceksiniz.

Metaverse Arazisi Nasıl Alınır? Metaverse Arazi Fiyatları Nedir?

Bedava Kripto Kazandıktan Sonra Paramı Nasıl Çekeceğim?

Coinbase video izleyerek para kazandıktan sonra isterseniz kazandığınız kripto paraları uzun vadeli olarak bekleterek, hemen paraları çekmek yerine bu coinlerin değeri yükseldikçe kazancınızı da artırabilirsiniz.

Şunu belirtmemiz gerekiyor ki bu paraları çekmeniz için daha önce bir Binance Türkiye hesabınızın olması gerekiyor. Bu hatırlatmayı yaptıktan sonra ise yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra hesabınıza yatırılan bedava kripto paraları nasıl çekeceğinizi adım adım inceleyelim:

 1. Yine ana ekrandaki menü üzerinden “Takas” kısmına gidin. Mobil uygulamadan giriş yapıyorsanız, ekranın alt-orta kısmında bulunan iki yönlü ok işaretine basın.
 2. Burada, web sürümünde ekranın sağ kısmında; mobil uygulamada ise ok işaretine bastıktan sonra çok menü üzerinden “Dönüştürme” butonuna tıklayın.
 3. Ardından, “Gönderen” kısmına hesabınızda olan kripto parayı; “Alıcı” kısmına ise “Stellar Lumens” kısa ismi ile “XLM” coinini seçin. Bu coini seçmemizin sebebi ise para transferi sırasında en az komisyon kesen kripto para olması ve aynı zamanda da Binance Türkiye’de de işlem görerek hızlı bir şekilde para çekmenize olanak sağlamasıdır.
 4. Sonrasında ise dönüştürmek istediğiniz tutarı (isterseniz “Tümünü dönüştür” butonuna da basabilirsiniz) girin ve onaylayın.
 5. Bu şekilde tüm kripto paralarınızı XLM’ye dönüştürdükten sonra ise yine Takas menüsü üzerinden “Gönder” seçeneğine tıklayın. Hesabınızda var olan XLM’yi seçin ve ardından ne kadarını göndermek istediğinizi yazın (isterseniz “Tümünü gönder” butonuna da tıklayabilirsiniz).
 6. Bu işlemin ardından ise Binance Türkiye hesabınıza girerek “Cüzdan >> Yatırma” adımlarını takip ederek, kripto paralar arasından XLM’ye tıklayın.
 7. Açılacak olan “Ağ seç” kısmından “Stellar Lumens” ağını seçin.
 8. Açılacak olan ekran üzerindeki “Cüzdan adresi”nde yazan kodların tamamını kopyalayarak Coinbase’de açık olan ekrandaki “Alıcı” kısmına; yine Binance Türkiye üzerinde görünen “XLMMEMO” kısmında yazan kodu da Coinbase ekranındaki “XLMMEMO” kısmına yazın.
 9. Gönderme işlemini onaylayın.

Kısa bir süre sonra para gönderme işleminiz tamamlanıyor ve kazandığınız kripto paraların tamamını XLM’ye dönüştürerek Binance Türkiye hesabınıza atabiliyorsunuz. Bundan sonra ise Binance Türkiye’den XLM’lerinizi TRY’ye (Türk Lirası) bozdurarak banka hesabınıza havalesini yapabilirsiniz.

Bir konuyu tekrar hatırlatmak istiyoruz ki eğer Coinbase üzerinden 100$’lık bir kripto para alım satımı yaparak ekstra 10$ bonus kazanmak istiyorsanız, buradaki linke tıklayarak Coinbase hesabınızı oluşturmanız gerekiyor. Ardından ise bu ödülü de dönüştürerek daha fazla ödül kazanabilirsiniz.

Coinbase video izleyerek kripto kazanma konusu ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa veya bedava kripto kazanmayla ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız konu altına yorum yaparak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Buradaki bilgiler yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir. Sadece bilgilendirme amaçlıdır!


Ayrıca bakınız:

İstanbulKart Faizsiz Kredi ( %0 Faiz 12 Ay Vade )

Aktif Bank Faizsiz Kredi ( 1000 TL %0 Faiz )

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.