Kredilog.com

Citibank Kredi Başvurusu 2018

Citibank İhtiyaç Kredisi

Belki de ülkemizde en düşük faiz oranı ile kredi vermekte olan bankalarından birisi olan Citibank, büyük şehirlerin tamamında şubeler açıyor ve kendini daha çok göstermeye başlıyor. Daha çok kişinin tercih etmesinin nedenleri arasında düşük faiz oranı ve kaliteli hizmet gibi birçok neden bulunmaktadır. Citibank Kredi Başvurusunda bulunmak için yazının devamını okuyabilir, aşağıdaki adımları inceleyebilirsiniz. Kolay bir şekilde başvuru kabul eden Citibank, aynı zamanda belgeleri kapınıza kadar gönderebilmektedir. Diğer bankalara oranla daha farklı bir çalışma prensibine sahip olan Citibank, müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Citibank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Citibank üzerinden bir kredi çekimi yapmak istiyorsanız telefon ve internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun haricinde diğer bankalar gibi Citibank’da çeşitli şekilde kredi başvuruları almaktadır. Aşağıda yerinizden kalkmadan başvurabileceğiniz tüm seçenekleri detaylı olarak anlattık. Dilerseniz direkt olarak Citibank’ın şubesine gidebilir ve orada yüz yüze görüşerek bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Gitmeden önce yanınızda götürmeniz gereken evrakları bilmenizde yarar var:

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi (sürücü belgesi geçerli değildir),
  • Son maaş bordronuz (resmi bordronuz yoksa, kaşeli ve imzalı maaş yazısı yanında imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi gönderilmelidir)

şeklindedir. Başvuru Formu ve Sözleşmenizi bankadan temin edebilirsiniz. Citibank şubelerine gittiğinizde Bireysel Müşteri Temsilcisi için sıra alıp sıra size geldiğinde Kredi Başvurusu yapmak istediğinizi banka yetkilisine iletebilirsiniz. Yazının devamında diğer başvuru yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

citibank kredi basvurusu

SMS İle Kredi Başvurusu

SMS ile Citibank Kredi Başvurusunda bulunmak çok kolay hale gelmiştir. Bunun için tek yapmanız gereken cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girip E yazıp 2484‘e SMS göndererek ön onay almayı beklemek. Ardından Citibank sizinle detaylı iletişime geçerek tüm belgeleri kapınıza kadar gönderecektir. Kredi başvurunuzun 1 günde onaylanabilmesi için eksiksiz bilgi ve evrakla başvuru yapılması gerekmektedir. Gün içinde saat 16:30’dan sonra gelen başvurular 1 sonraki iş günü sabah gelmiş kabul edilecektir. Kampanya dönemlerinde yoğunluk nedeniyle başvuruların değerlendirilmesi 1 günden uzun sürebilir.

Ayrıca Bakınız: SMS ile Kredi Veren Bankalar

Telefon İle Kredi Başvurusu

Telefon ile kredi başvurusunda bulunmak isteyenler Citibank’ın 0216 524 74 75 numaralı kredi hattını hafta içi her gün mesai saatlerinde arayabilir ve kredi başvurularını yapabilirler. Üstelik Citibank, eğer temiz bir sicile sahipseniz size 1 gün içerisinde kredi imkânı sunmaktadır. Krediniz için telefonda ön onay aldıktan sonra şubeye gitmeli veya belgeleri adresinize istemelisiniz. Diğer işlemler de tamamlandıktan sonra ise paranız 1 iş günü içerisinde istediğiniz hesabınıza yatırılacaktır.

İnternet İle Kredi Başvurusu

Citibank yine her zaman olduğu gibi kendi ayrıcalığını bir kez daha ortaya koymuştur. İnternet üzerinden yapılan başvurularda Citibank, faiz oranlarında indirime gitmektedir. Yani eğer internet üzerinden başvuru yapacak olursanız, kredi faiziniz % 0,50 daha ucuzlamaktadır. Bu nedenle Citibank’a kredi başvurusunda bulunurken internet aracını kullanmanız çok daha yararlı olacaktır. Citibank’a web ile kredi başvurusunda bulunmak isteyenler ise buraya tıklayarak işlemlerini gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda çalışan/çalışmayan herkese kredi vermekte olan Citibank sizlerden burada yer alan belgelerin hepsini istemektedir. Buradaki belgeleri de incelemeniz kredi almanız için sizlere daha yardımcı olacaktır.

ETİKETLER: ,
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.