Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi

CEBTETEB ihtiyaç kredisi, bireysel kredi ihtiyacınız olduğunda tek tıkla kolaylıkla ulaşabileceğiniz tüketici kredisidir. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi ile 1.000-100.000 TL aralığındaki tutarlarda kredi çekebilir ve 3-60 ay arası vadelerle eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Bu krediye 18-70yaş aralığında herkes başvurabilir. Üstelik kefil, teminat ya da gelir belgesi göstermenize de gerek yok!

CEPTETEB ihtiyaç kredisine https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-ihtiyac-kredisi sayfasında bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak ve başvuru formunda yer alan gerekli bilgileri doldurarak tek tıkla başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuru için TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmanıza da gerek yok. Web sitesi üzerinden doldurduğunuz bilgilerle yapmış olduğunuz kredi başvurunuz onaylandıktan sonra, ziyaret için uygun olduğunuz yer ve zamanda CEPTETEB müşteri danışmanları sizi ziyaret edecek ve kredi işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. Eğer TEB veya CEPTETEB müşterisi iseniz; internet şubesi veya mobil şubeden CEPTETEB ihtiyaç kredisine hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığında istediğiniz anda istediğiniz yerden kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi başvurularınız, başvuru formunu tamamladığınız anda sonuçlandırılır ve 3 dakika içinde telefonunuza onay durumu gönderilir. Ancak başvurunuz alındıktan sonra, değerlendirme sürecinde ek belge talep edilmesi durumunda belgenizin bankaya ulaşmasını takiben ilk iş günü içerisinde sonuçlanır.

CEPTETEB ihtiyaç kredisinin ödeme kolaylığı sunan avantajları, başvuru yapan kişinin Findeks Kredi Notu’na göre farklılıklar gösterir. Çekmek istediğiniz tutara ve vadeye göre faiz oranları değişmektedir. CEPTETEB ihtiyaç kredisi ile kolayca kredi çekebilirsiniz. Faiz oranlarını ve kredi hesaplama detayları için TIKLAYABİLİRSİNİZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.