Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Burgan Bank Kredi Başvurusu

Burgan Bank Kredi Başvurusu

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin fazla bilinmeyen bankalarından biri olan ancak; yaptığı hizmetlerle de birçok kişinin gönlünü fethetmiş olan Burgan Bank, müşterilerine her zaman cazip kredi imkânları sunmaktadır. Düşük faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânı sunmakta olan Burgan Bank, eğer temiz bir sicile sahipseniz sizleri çok fazla uğraştırmadan hemen kredi verebilmektedir. Bu nedenle eğer temiz bir sicile sahip iseniz, çok fazla vakit kaybetmeden Burgan Bank’a başvuruda bulunabilir ve başvurunuzun sonucuna göre yüksek meblağlarda kredi çekebilirsiniz. Peki Burgan Bank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Burgan Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusunda bulunmak isteyenler Burgan Bank şubelerini ya da internet sitelerini ziyaret ederek kredi başvurusunda bulunabilirler. Diğer kanallar olan telefon ve sms ile kredi başvurusu maalesef alınmamaktadır. Bu nedenle Burgan Bank’a sadece web ile kredi başvurusun da bulunabilirsiniz. Onun haricinde yapmanız gereken bir diğer işlem, şubesine giderek orada görüşmek ve kredi başvurunuzu orada yapmaktır. Kredi hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler 0850 222 8 222 numaralı hattı arayabilir ya da aşağıda vermiş olduğumuz internetten veya şubeden kredi adımlarını izleyerek kredi başvurusunda bulunabilirler.

Burgan Bank Kredi Basvurusu

Şubeden Kredi Başvurusu

Yanınızda aşağıdaki belgeler ile en yakın Burgan Bank Şubesine gitmeniz gerekmektedir.

  • Kimlik Belgesi (TC kimlik numarası bulunan Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi ya da Pasaport)
  • Başvuru sahibi adına, son 3 aya ait bir adet doğalgaz, elektrik, telefon ya da su faturası
  • Gelir Belgesi

Daha sonra bireysel müşteri temsilcisi için sıra almanız gerekiyor. Sıranız geldiğinde ise banka yetkilisine çekmek istediğiniz kredi miktarını belirtin. Gerekli işlemleri sağladıktan sonra krediniz onaylanınca banka yetkilisi sizden bir takım kredi evraklarını imzalamanızı isteyecektir. Daha sonra gün içinde veya ertesi gün kredinizi kullanabilirsiniz.

 İnternet İle Kredi Başvurusu

İnternet üzerinden kredi başvurusunda bulunmak diğer yöntemlere göre çok daha kolay ve kısa sürmektedir. Bu nedenle de birçok kişi tarafından tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir. Aşağıda Burgan Bank Kredi Başvuru formu örneğinde görüldüğü gibi sizden istenen bilgiler; TC Kimlik Numarası, Kredi Tutarı, Kredi Vadesi, Cep Telefonu, E-Posta ve Çalışmak İstediğiniz Şube şeklindedir. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz doldurduktan sonra Gönder butonuna tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

burgan bank kredi basvuru formu

Buraya tıklayarak Burgan Bank’ın sitesine ulaşabilir ve formu doldurarak bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Özellikleri

  • Burgan Bank, borcuna sadık müşterilerini ödüllendiriyor.
  • Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi’nin size özel sunduğu indirimli faiz oranları ile herkese aynı faiz oranı uygulanmaz.
  • Değerinizi Bilen İhtiyaç Kredisi için uygulanacak faiz oranları müşterilerimizin KKB skoruna göre değişiklik gösterir.

Platin Kredi
KKB skoru 1.350 ve üzeri olan müşteriler 2,60’den başlayan faiz oranından faydalanabilirler.

Altın Kredi
KKB skoru 1.250 – 1.350 olan müşteriler 2,78’den başlayan faiz oranından faydalanabilirler.

Gümüş Kredi
KKB skoru 1.110 – 1.250 olan müşteriler 2,99 faiz oranından faydalanabilirler.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.