Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Burgan Bank (Bonus) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Burgan Bank (Bonus) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Burgan Bank Kart Şifresi Alma

Burgan Bank müşterilerinin merak ettiği soruların cevaplarını bu makalemizden bulabilirsiniz. Keyifli okumalar.

Eğer sizlerde Burgan Bank müşterisi iseniz ve bankanın kredi kartını veya bankamatik kartlarını kullanıyorsanız unutmuş olduğunuz veya yeni aldığınız bu kartların şifresini nasıl alacağınızı buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Burgan Bank Kart Şifresi Alma

Burgan Bank Kredi Kartı Şifre Alma

Burgan Bankası Kredi kartı şifresi almak için SMS, Telefon bankacılığı ve İnternet şubesi hizmetlerini kullanarak kredi kartınızın yeni şifresini talep edebilirsiniz. Bunun için Burgan Bank bankamatik kart şifresi alma sırasında belirttiğimiz işlemleri uygulamanız durumunda kullanacağınız kredi kartınızın şifresini kolay yoldan alabilirsiniz.

Özellikle Burgan Bank kredi kartı şifresi alma yöntemleri arasında en çok tercih edilen işleminin telefon bankacılığı olduğunu ayrıca belirtmek istiyoruz. Bu yüzden de kredi kartınızın şifresini almak için en kolay yöntem bankanın telefon bankacılığı hizmetlerini arayarak kart şifrenizi almak olacaktır.

Burgan Bank Bankamatik Kartı Şifre Alma

Burgan Bankası kart şifresi almak için bankanın sizlere sunmuş olduğu 3 farklı yöntem bulunmaktadır. Burgan Bank bankamatik kart şifresini almak için bankanın SMS bankacılık numarası olan 8222’ye mesaj göndererek buradan kartınızın şifresini talep etme şansınız bulunmaktadır.

SMS yoluyla bankamatik kart şifrenizi almak için cep telefonlarınızın SMS bölümüne “ Kart Şifresi oluşturma “ yazarak 8222’ye gönderdiğiniz mesajdan sonra Burgan Bank sizlere bankamatik kartınız için yeni bir şifre gönderecek ve gönderilen bu şifreyi en yakın Burgan Bank ATM’sine giderek değiştirebilir veya bu şifreyi kullanarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Bunun dışında bankanın müşteri hizmetleri hattı olan ve müşterilerine 7/24 hizmet veren 0850 222 8 222 numaralı telefonu arayarak da bu konuda dilediğiniz zaman kart şifrenizi alabilirsiniz.

Burgan Bank internet şubesini de kullanarak kullanmakta olduğunuz Burgan Bank bankamatik kartınızın şifresini alabilir ve yeni şifrenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Burgan Bank Kart Şifremi Unuttum?

Burgan Bank kredi kartınızın veya Burgan Bank bankamatik kartınızın şifresini unutmanız durumunda bankanın SMS hizmetlerini, İnternet şubesi hizmetlerini veya 7/24 hizmet veren telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak kart şifrenizi oluşturma fırsatını bulabilirsiniz.

Oluşturmuş olduğunuz kart şifresini değiştirmek için yine Burgan Bank ATM’lerini veya bankanın internet şubesi hizmetleri olan online internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak kartınızın yeni şifresini alma fırsatını bulabilirsiniz.

ATM üzerinden şifre değiştirmek için sizlere verilen yeni şifre ile birlikte “Şifre değiştirme “ menüsü üzerinden kolayca yaparak yeni şifreniz ile Burgan Bank kredi kartınızı veya Burgan Bank bankamatik kartlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

SMS ile Kart Şifresi Oluşturma

Sistemde kayıtlı olan cep telefonunuzdan göndereceğiniz kısa mesaj (SMS) ile ATM kartı şifrenizi oluşturabilirsiniz.

SMS’in gönderileceği numara: 8222

Şifre oluşturma mesaj formatı :”SIFRE” boşluk “4 haneli şifre” boşluk “kartın son 4 rakamı”

Bankamız tarafından gönderilen SMS’lerden ücret alınmamaktadır. Sizin göndereceğiniz mesajlarda ise ilgili GSM şirketinin ücret tarifesi uygulanmaktadır. Cep telefonu numaranız bankamız sistemine kayıtlı değil ise Şubelerimizden güncelletebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.