Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Burgan Bank Kredi Başvuruları

Konut, taşıt ve ihtiyaçlarına yönelik her türlü kolaylığı bulabileceğiniz Burgan Bank kredi başvurularına dair tüm detayları sizler için araştırdık.

Burgan Bank Kredi Başvuruları

Burgan Bank

Ülkemizde hizmet veren özel bankalardan birisi olan Burgan Bank’ta konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi çeşitlerinden istediğinizi, uygun faiz oranları ile bulabiliyorsunuz. Burgan Bank kredi başvurularına dair her şeyi bu içeriğimizde bulacaksınız. Artık kiracı olmaktan sıkılarak kira öder gibi kendi evine sahip olmak isteyenler için veya yatırım amacıyla taksitli ev almak isteyenlere özel Burgan Bank konut kredisi kampanyası ile 120 aya varan vade seçenekleri ile ev kredisi alabilirsiniz. Burgan Bank araç kredisi ile de sıfır ve 2. el araç alımlarınız için 48 ay vadeli olarak araç kredine ulaşabilirsiniz. Eğitim, tatil, evlilik veya sağlık gibi ihtiyaçlarınıza yönelik olarak da Burgan Bank ihtiyaç kredisi çekerek 36 aya kadar vade imkanı ile ihtiyaçlarınızı taksitlendirebilirsiniz. Gelin ihtiyacınız olan kredilerin detaylarına şimdi beraber bakalım.

Burgan Bank Kredi Başvuruları

Burgan Bank’ta her türlü ihtiyacınıza yönelik krediyi, uygun faiz oranları ile bulmanız mümkün. Kredi faiz oranları ve ödeme planı ise şu 3 kriter baz alınarak her kişiye göre farklılık gösteriyor:

 1. Kişinin Daha Önceki Dönemlere Ait Kredi ve Kredi Kartı Ödeme Performansı
 2. Kişinin Burgan Bank ile çalışacağı ürün sayısı
 3. Kişinin Burgan Bank’ın yeni veya eski müşterisi olması

Bu kriterler dikkate alınarak bankanın standart faiz oranı üstünden, belirtilen kriterlere karşılık gelen ve piyasa koşullarına göre farklı oranlarda faiz indirimi yapılabiliyor. Biz de sizler için hazırladığımız bu yazımızda Burgan Bank kredi başvurusuna dair tüm detayları araştırdık. Gelin şimdi Burgan Bank konut kredisi, Burgan Bank taşıt kredisi ve Burgan Bank ihtiyaç kredisine vade seçenekleri ve faiz oranlarına dair detayları beraber inceleyelim.

Burgan Bank Konut Kredisi

Benim de artık bir evim olsun diyorsanız ya da geleceğe yönelik olarak yatırım amacıyla yeni bir ev almak istiyorsanız Burgan Bank konut kredisi tam size göre! Burgan Bank’ın konut kredi kampanyası ile 120 aya kadar vade seçenekleri ile aylık %2,00 faiz oranı Burgan Bank ev kredisi sizleri bekliyor. Burgan Bank’ın bu kampanyası dahilindeki vade ve faiz imkanı örnek olarak verilmiş olup, sizin kredi notunuza ve daha önce Burgan Bank müşterisi olup olmadığınıza göre de değişkenlik gösterir. Daha ayrıntılı bilgi için en yakın Burgan Bank şubesine ulaşabilirsiniz.

Örnek ödeme planı şu şekilde oluyor:

 • 100.000 TL: Burgan Bank’tan, ev almak için 100.000 TL kredi çektiğiniz zaman, 48 ay vadeli olarak ödeme yapmak isterseniz krediniz için %2,00 faiz uygulanacak olup aylık ödemeniz 3.260 TL oluyor.
 • 100.000 TL: Ev kredisi çekmek için Burgan Bank’ı kullanırsanız, 84 ay vade ile 100.000 TL kredi almak isterseniz aylık %2,00 faiz ödeyeceksiniz. Bu durumda aylık kredi taksitiniz ise 2.468 TL olacak.
 • 100.000 TL: Burgan Bank ev kredisi kullanarak yeni bir ev almak istediğinizde, 100.000 TL ve 120 ay vade seçeneğini kullanmak isterseniz, %2,00 faiz oranı ile aylık olarak 2.205 TL ödemeniz çıkıyor.

Burgan Bank Taşıt Kredisi

Burgan Bank taşıt kredisi ile araç satın almak isteyen kişiler, sıfır kilometre araç alımları için kredi verme oranı, satın almak istediğiniz aracın fatura bedelinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 100.000 TL’yi aşan fatura bedeli kısmı için ise %50 oranında kredi veriliyor. Burgan Bank araç kredisini 12 aydan 48 aya varan vade seçenekleri ve sıfır araçlar için %2,15, 2. el araçlar için ise %2,25 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Bunun yanında kredi kullanılarak satın alınacak olan araç üzerinde banka tarafından rehin tesis ediliyor ve banka, sizin adınıza olan rehinli aracın kasko sigortasını da yaptırıyor.

Burgan Bank araç kredisinde sıfır araçlar için örnek ödeme planı şu şekilde oluyor:

 • 30.000 TL: Taşıt kredisi çekmek için Burgan Bank’ı kullanırsanız, 36 ay vade ile 30.000 TL kredi almak isterseniz aylık %2,15 faiz ödeyeceksiniz. Bu durumda aylık kredi taksitiniz ise 1.289 TL olacak.
 • 30.000 TL: Burgan Bank taşıt kredisi kullanarak yeni bir araba almak istediğiniz zaman, 30.000 TL ve 48 ay vade seçeneğini kullanmak isterseniz, %2,15 faiz oranı ile aylık olarak 1.097 TL ödemeniz çıkıyor.

Burgan Bank araç kredisinde 2. el araçlar için örnek ödeme planı şu şekilde oluyor:

 • 30.000 TL: Burgan Bank’tan, araba almak için 30.000 TL kredi kullanmak istediğiniz zaman, 36 ay vade seçeneği ile ödeme yapmak isterseniz krediniz için %2,25 faiz uygulanacak olup aylık ödemeniz 1.313 TL oluyor.
 • 30.000 TL: Taşıt kredisi çekmek için Burgan Bank’ı kullanırsanız, 48 ay vade ile 30.000 TL kredi almak isterseniz aylık %2,25 faiz ödeyeceksiniz. Bu durumda aylık kredi taksitiniz ise 1.220 TL olacak.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank ihtiyaç kredisi ile her bütçeye uygun ödeme planı hazırlanarak, düşük masraflı kredi seçeneklerinden birisini tercih ederek hemen ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu imkanlardan yararlanmak için size en yakın Burgan Bank şubesine giderek, kullanmak istediğiniz vade seçeneği ve size özel faiz oranı ile taksit öder gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Burgan Bank’ın ihtiyaçlarınız için alabileceğiniz kredi ile eğitimden sağlığa, otomatik ödemelerden sigorta ödemelerinize kadar istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her alanda 36 aya kadar vade seçeneği ile %2,99 faiz oranları ile krediniz hemen hazır!

Burgan Bank ihtiyaç kredisi için örnek ödeme planı şu şekilde oluyor:

 • 10.000 TL: Burgan Bank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak istediğiniz zaman 10.000 TL ve 18 ay vade seçeneğini kullanmak isterseniz, %2,99 faiz oranı ile aylık olarak 764 TL ödemeniz çıkıyor.
 • 10.000 TL: Burgan Bank’tan, ihtiyaçlarınızı karşılamak için 10.000 TL kredi çektiğiniz zaman, 24 ay vadeli olarak ödeme yapmak isterseniz krediniz için %2,9 faiz uygulanacak olup aylık ödemeniz 628 TL oluyor.
 • 10.000 TL: İhtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla Burgan Bank’ı kullanırsanız, 48 ay vade ile 10.000 TL kredi almak isterseniz aylık %2,99 faiz ödeyeceksiniz. Bu durumda aylık kredi taksitiniz ise 499 TL oluyor.

Not: Buradaki vade seçenekleri ve faiz oranları örnek olarak verilmiş olup, Burgan Bank her zaman bu seçenekler ve oranlar üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Burgan Bank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Neler?

Burgan Bank kredi başvurusu için gerekli evraklar şunlar:

 1. TC kimlik kartınız ve fotokopisi ( nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport belgeleri de kabul görüyor),
 2. Kişiye ait gelir belgesi ve SGK dökümü,
 3. Maaşlı çalışanlar için son maaş bordrosunun fotokopisi,
 4. İş yerinizden alacağınız maaş yazısı,
 5. Şirket yetkililerinin imza sirküleri,
 6. Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi,
 7. Emekli olanlar için maaş cüzdanlarının fotokopisi,
 8. Eğer bir kira geliriniz varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi,
 9. Son 3 aya ait elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi fatura bilgileri.

Bu evraklar genellikle ev kredisi almak isteyen kişilerden istenmekle beraber, ihtiyaç ve taşıt krediniz için bu belgeler arasından bankanın talep etmeyeceği belgeler olabilir. Ancak her türlü duruma hazırlıklı olmanız için tamamını hazırlayarak banka şubesine giderek kredi başvurunuzu yapmanız işlerinizi daha da kolaylaştırıyor.

Ayrıca bakınız:

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu > TIKLAYIN

Hoş Geldin Faizi Veren Bankalar > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.