Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Burgan Bank İnternet Şifresi Nasıl Alınır?

Burgan Bank İnternet Şifresi Nasıl Alınır?

Burgan Bank İnternet Şifresi

İnternet bankacılığı,

  • Birbirinden farklı bankacılık işlemlerini, 7 gün 24 saat rahatlıkla yapabilmenizi sağlar.
  • Size zamandan tasarruf imkanı verirken ülke ekonomisine katkıda bulunur.
  • Hem bilgisayar hem de akıllı cihazlar ile yapılabilir.
  • Sayesinde vergi ödeyebilmek için uzun kuyruklara girmenize gerek kalmak.

Bu nedenle kullanıcıların internet bankacılığına olan ilgisi giderek artıyor. Oldukça avantajlı yanları olan internet bankacılığı, yalnızca internet ve uygun cihaz ile gerçekleştirilebilir. Tabi bunun öncesinde internet bankacılığı adına hesap açmalı, yapacağınız işlemleri oradan yönetmelisiniz. Aksi takdirde internet bankacılığından yararlanabilmeniz olası olmaz.

İnternet bankacılığına ilk adımı atabilmek için hesabınızın bulunduğu bankadan internet şifresi almanız gerekir. Alacağınız şifre ile başladığınız internet bankacılığını, rahatlıkla hayatınızın her noktasına taşıyabilirsiniz.

Burgan Bank İnternet Şifresi Nasıl Alınır?

Burgan Bank İnternet Şifresi Alma

Burgan Bank, internet bankacılığına önem veren ve müşterilerini buna teşvik eden bankaların arasında bulunur. Şifre alma çalışması, birkaç dakika içerisinde gerçekleşirken cep telefonu ile hesap bilgileriniz yapılacak işlemler adına gereklidir.

Şifre alacağınız hesabın bilgileri size sorulurken sizden doğru cevaplar beklenir; fakat cep telefonunuz yanınızda yoksa size gönderilen doğrulama kodunu giremezsiniz ve böylece şifre alma işlemi başarısız olur. Söylenenlerin özeti: şifre almak için hem banka hem kimlik bilgilerinizi yanınızda tutarak cep telefonunuzu önünüze koyun!

Şifre alabilmek adına ziyaret edeceğiniz adres > TIKLAYIN

Bu bağlantıya tıkladığınızda karşılaşacağınız sayfa şu şekildedir;

Burgan bank internet bankacılığı şifre alma ekranı

Burada sizden Kart Numarası, Kart Şifresi ve Doğum Tarihiniz istenmektedir. Sağ tarafta gördüğünüz klavyeyi kullanmanız güvenliğiniz açısından önemlidir. Bilgileri doğru girip adımları takip ettikten sonra şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Burgan Bank İnternet Şifremi Unuttum

Şifre unutma ya da şifreyi bloke etme durumu, sıkça karşılanan durumlar arasında yer alır. Böyle bir olay, oldukça rahat şekilde çözülebilir; fakat bunun öncesinde birtakım işlemleri gerçekleştirmek zorunda olduğunuzu bilmelisiniz.

Normal şartlar altında mevcut hesabınızla oturum açmak için girdiğiniz alan, şifre unutma durumunda dahi işinize yarar. Unutulan şifreyi, oraya tekrar girerek değiştirebilir ve böylece hesabınızı tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Unutulan şifreyi değiştirmek adına ziyaret edeceğiniz adres > TIKLAYIN

Bağlantıya tıkladığınızda açılacak sayfa şu şekildedir;

Burgan bank internet bankacılığı şifre al ekranı

Burada “Şifre Al” butonuna tıklayarak unutulan şifre yerine yenisi kolayca alınabilir.

Burgan Bank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Şifre değiştirme işlemini yapabilmek adına mevcut şifrenizle ve bilgilerinizle sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme giriş yapmak istemezseniz müşteri hizmetlerini arayarak da bu durumu halledebilmeniz mümkün; fakat telefonda beklemek yerine interneti kullanmak çok daha pratik olacaktır.

Şifre değiştirmek adına ziyaret edeceğiniz adres yukarıdaki bağlantı ile aynıdır. Tıkladıktan sonra yine aynı işlemleri uygulayarak şifrenizi kolayca değiştirebilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.