Kredilog.com

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2020

Borç Kapatma Kredisi

Her gün artan ihtiyaçlar nedeniyle gün geçtikçe daha da fazla borçlanıyoruz. Düzensiz kullanılan kredi kartları, çekilen kredilerin taksitleri yetişmeyince haliyle borçlar birikiyor ve içinden çıkılamaz hale geliyor. Bu gibi durumlar için yine bankaların vermiş olduğu Borç Kapatma Kredisi imdadımıza yetişiyor. Tek bir banka çatısı altında tüm borçlarınızı transfer ederek uygun faiz oranı ve taksitlerle ödeme imkanı sunuyor. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçlarınızın tamamını başka bir bankaya transfer ederek %1,17’den başlayan faiz oranlarıyla kolayca ödeyebilir, her ay belinizi büken borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Başvuru için Gerekli Evraklar

  • Kimlik Belgesi
  • Adres Teyit Belgesi (Kayıt sistemindeki adres güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş),
  • Gelir Belgesi (Ön onay alınamaması durumunda gerekir)
    • Ücretliler için; bordro veya kaşeli imzalı şirket yazısı (şirket yazısı alınıyorsa şirketin yetkili imza sirküleri)
    • Serbest meslek sahipleri için; sahibi ya da ortağı olunan firmaya ilişkin vergi levhası fotokopisi, ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, son 3 yıla ait Vergi Dairesi yada yeminli mali müşavirlik onaylı bilanço ve gelir tablosu, cari yıl mizanı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıt belgesi ya da faaliyet belgesi
    • Tapu fotokopileri, kira kontratları ve diğer gelir belgeleri (varsa)

borc kapatma kredisi veren bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Aşağıda Borç Transfer Kredisi için başvurabileceğiniz bankalar verilmiştir.

Garanti Bankası Borç Kapatma Kredisi

%1,25 faiz oranı Borç Transfer Kredisi veren Garanti Bankası, 36 aya varan vade imkanlarıyla mevcut müşterilerine veya başka bankadan borçlarını taşıyacak olanlara kolaylık sağlıyor. Gerekli koşulları karşıladıktan sonra dilerseniz 3 ay sonra ödemeye başlayabilir, ödeme planıyla ilgili değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için tıklayın.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Finansbank, Kredi ve kredi kartı borçlarınızı gerekli koşulları yerine getirmeniz durumunda aylık %1,23’ten başlayan faiz oranları ve uygun ödeme koşuluyla tek bankadan ödeme imkanı sağlamaktadır. Finansbank Borç Transfer Kredisi için tıklayın.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank, 18 aya varan vadelerle 20 bin TL’ye kadar eşit taksitli ödeme seçenekleriyle Borç Kapatma Kredisi vermektedir. Ödemeye ister hemen başlayın ister 3 ay sonra. Taksitlerinizi kendiniz ayarlayarak ödeyebileceğiniz kredinize başvurmak için tıklayın.

Akbank Borç Kapatma Kredisi

15.000 TL’ye kadar internet üzerinden Borç Transfer Kredisi’ne başvurmanıza olanak sağlayan Akbank, paranızın anında hesabınıza aktarılmasını sağlıyor. Akbank Borç Transfer Kredisi için tıklayın.

Odeabank Borç Kapatma Kredisi

Odeabank, artık borçlarınızı ayrı ayrı takip etmeden büyük küçük tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı %1.55 faiz oranlarıyla Odeabank’a transfer ederek kolayca ödemenize olanak sağlıyor. Hemen başvurmak için tıklayın.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Diğer bankalardaki Bireysel Kredi, Kredi Kartı, Kredili Mevduat Hesabı borçlarınızı Şekerbank Borç Transferi Kredisi ile kapatıp, sadece Şekerbank’a borçlanarak ödemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 3-36 ay arası vade imkanları ve 100,000 TL’ye kadar %1,48 faiz oranı sunuyor. Şekerbank Borç Transfer Kredisi için tıklayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.