Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Bodo ile Keyifli Anılar Biriktir

Bodo ile Keyifli Anılar Biriktir

En son ne zaman keyifli ve dolu dolu bir gün geçirdiniz? Eğer bu uzun zaman önce ise kendi keyfine öncelik veren insanlardan olmayabilirsiniz. Belki ailenizin, çocuklarınızın ya da kardeşlerinizin daha mutlu yaşaması sizin için önce geliyor olabilir ya da işe, eğitim ve başarıya kendinizi çok kaptırmış olabilirsiniz. Dış etkenlerden dolayı da kendinize vakit ayıramıyor olabilirsiniz. Ancak size özel zamanlarınızda artık kaliteli vakit geçirme hediyesi verilebileceğini söylemeliyiz! Üzerinde ‘’bodo’’ yazılı rengarenk bir paket aldığınızda yakında, sizi en çok mutlu edecek bir deneyim yaşayacağınızdan, emin olabilirsiniz. bodo ne mi? bodo size hayallerinizi yaşama, hayatı yeniden tanıma, mutluluğu yakalama, sosyalleşme, değişme, gelişme ve şaşırma imkanı sunan, dönemin en sıra dışı hediye mağazası! bodo deneyim hediyeleri ile tecrübe kazanırken keyifli anılar biriktireceksiniz bodo.com ve bunları dilediğiniz herkesle paylaşabileceksiniz . Anı olarak saklanabileceğini düşündüğünüz hediyeler de vardır elbette ancak yaşanılan mutluluğun yerini hiç bir şey tutmaz. O eşyayı yıllar sonra elinize aldığınızda da size yalnızca hissettirip hatırlattıkları mutlu edecektir.

 

Keyifli sürprizler hediye edin!

Çok beğenerek aldığınız kıyafetin dolabınızda durması değil, o kıyafetle katılacağınız randevularda hissedeceğiniz özgüven sizi mutlu eder. Bizler yaşadıklarımızdan ibaretiz bu yüzden ne kadar kendimize dolu dolu yaşama fırsatı sunarsak o kadar tatmin oluruz. İşte bodo deneyim hediyesi konsepti ile sevdiklerinize de bu özel hisleri tattırmanıza yardımcı oluyor. Hatta bodo.com dan önünüzde duran uzun yıllarda, ara sıra gerçekleştirebileceğiniz deneyimlerin bir listesini bile oluşturabilirsiniz. Bunca birbirinden farklı alandan deneyimi tek platformda görmek, öğrenmek, incelemek ve her detayını orijinal çekimlerle araştırmak ancak bodo’da mümkün olabilirdi. Mutlaka ilgi duyduğunuz belli başlı alanlar vardır ya da belki de henüz sizin bile bilmediğiniz ancak gördüğünüzde aşık olacağınız etkinlikler. bodo’ya gelin ve ilginizi çeken tüm deneyimleri inceleyip kendinize bir liste oluşturun. Fırsat buldukça ve imkanınız olduğu takdirde kendinize bu listeden bir hediye alın ve kendinizi ödüllendirin. Hem hoş bir paketle kendinizi mutlu edin hem de ufkunuzu genişleten deneyimlerle yeniden doğun. bodo’da fiyatların, kurumların verdiği fiyatla aynı olması da içinize su serpecektir.

 

Keyifli sürpriz ve hediyeler

Simülatörlerle ilgili herhangi bir geçmişiniz yoksa ilk tecrübeler bodo’dan: ‘’Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’, ‘’İki Kişi için Sanal Gerçeklikte Kaçış Oyunu’’. Sıkıcı AVM gezileri yerine aileyi gerçek eğlencelerle tanıştırmak isterseniz: ‘’Aile için İllüzyon Müzesi Ziyareti’’, ‘’Aile için Trambolin Parkı’’, ‘’Aile için Hafta Sonu SPA Tatili’’. Keyif kelimesi geçer de masaj olmaz mı? ‘’Geleneksel Kese & Köpük Masajı’’, ‘’İki Kişi için Asya Yakasında Deep Tissue Asya Masajı’’. Biraz heyecana ne dersiniz? ‘’Kendi Aracınız ile Ekstrem Sürüş Deneyimi’’. Onlarla her şey çok daha farklı, ‘’Arkadaş Grubu için Sinema Keyfi’’. bodo ile içinizdeki ışığın parladığını hissedin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.