Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Bedava Kredi Kartı Numaraları

Bedava Kredi Kartı Numaraları

Bedava kredi kartı numaraları, sahte kredi kartı oluşturma; Gelişen teknoloji ve değişen dünya ihtiyaçları ile kredi kartı kullanımı giderek yaygınlaştı ve hemen hepimiz, cebimizde en az 1 tane kredi kartı taşıyoruz. Durum böyle olunca da bir çok internet sitesine üye olmak için de ilk önce kredi kartı bilgilerimiz isteniyor.

Bedava Kredi Kartı Numaraları Ne İşe Yarar?

İnternet üzerinde oluşturduğunuz e-ticaret sitesine veya online ödeme sistemi entegre ettiğiniz bir yapının çalışıp çalışmadığını denemek için bedava kredi kartı numaralarına veya sahte kredi kartı oluşturmaya ihtiyaç duyuyoruz. İnternet üzerinden hizmet sağlayan pek çok şirket tarafından deneme amaçlı kullanılan sahte kredi kartı numaraları ile birçok kişi, online platformların deneme sürümünü kullanabilmek için denemeler de yapıyor.

Asıl amacı e-ödeme sistemlerinin denenmesi amacıyla kullanıma sunulan bedava kredi kartı numaraları ile kendi sistemlerinizin ödeme alıp almadığını deneme şansına sahip oluyorsunuz. Ancak dediğimiz gibi sahte kredi kartı numaralarını kullanarak online üyelik yapmak isteyen kişi sayısı da hiç azımsanacak gibi değil. Ancak eğer siz de bu şekilde bedava kredi kartı numaralarını araştırarak bir yere ücretsiz üye olarak deneme sürümünden yararlanmak istiyorsanız, internet üzerinde free credit card generator adında hizmet veren bir sürü site bulabilirsiniz. Bu sitelerin bir çoğu maalesef işe yaramıyor; sadece umut veriyor.

Dünyanın en büyük kripto para platformlarından birisi olan Coinbase Video İzleyerek Para Kazan – Bedava Kripto Kazan
hakkında detaylı bir yazı hazırladık! Eğer konu hakkında bilgi almak için link üzerinden yazımızı ziyaret edebilirsin.

Bedava Kredi Kartı Numarası Almak İçin Ne Yapmam Lazım?

Online üyelik platformlarının ücretsiz sürümlerinden yararlanmak isterken kredi kartı numaranızı verdiğiniz zaman çoğunluklu, ücretsiz deneme sürümünün bittiğini unutuyoruz ve üyeliğimizi iptal etmiyoruz. Bu sebeple de aslında farkında olmadan hesabımızda bu ücret kesilmeye başlıyor ve fark etmiyoruz bile. Bu durumu yaşamamak ve hiçbir ücret ödememek adına çoğu zaman da sahte kredi kartı numaralarını kullanarak üye olmak istiyoruz.

Bu şekilde gerçek kart bilgilerimizi kullanmadan, Netflix, YouTube Premium, Amazon Prime ve Exxen gibi bir çok online platform üzerinden üyelik oluşturarak deneme sürümünden faydalanmak için hemen bedava kredi kartı numaralarını üyelik aşamasında yazıyor ve deniyoruz. Bu şekilde, sahte kredi kartı numaraları ile ücretsiz üyelik oluşturarak ve online platformların deneme sürümlerinden faydalanmanız mümkün olabilir.

Acil nakit ihtiyaçlarınızda aklınızda ve istediğiniz zaman da anında yanınızda olacak Akbank Faizsiz 5000 TL Kredi ve Vakıfbank Faizsiz Kredi ( 5000 TL Faizsiz Kredi ) çekmek isterseniz, yazılarımızı ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsin!

Bedava Kredi Kartı Numaraları Oluşturmak İstiyorum

İnternet üzerinde, yukarıda bahsettiğimi gibi deneme hesabı kullanmak ya da online ödeme kurulumunuzu test etmek için kullanabileceğiniz pek çok sahte kredi kartı numaraları oluşturan veya oluşturduğunu söyleyen site bulabilirsiniz. Ancak bu sitelerin bir çoğu çöp olmakla birlikte hiçbir işe yaramıyor. Aşağıdaki adımları doğru uyguladığınız zaman bedava kredi kartı numaraları oluşturabilirsin! Unutma, bu şekilde oluşturduğunuz sahte kredi kartı numaralarını sadece deneme yapmak için kullanmalısın!

Sahte kredi kartı oluşturmak için takip etmen gereken adımlar ise şu şekilde ilerliyor:

Google üzerinden arama yaparak, fake kredi kartı numaraları oluşturma hizmeti veren internet sitelerinden birisini ziyaret edin. Bunun için Fossbytes Fake Credit Card Maker programını kullanmayı da deneyebilirsin. Sitelere girmeden önce, eğer yorumlar kısmı var ise bu yorumları okuyarak gerçekten işe yarar olup olmadığını kontrol et.

İstediğiniz doğrultuda bir site bulduktan sonra siteyi açın ve site üzerindeki bedava kredi kartı numaraları oluşturma işlemine başlamak için sana sunulan seçenekler arasından, e-ödeme sistemi için deneme yapmak istediğin kart çeşidini ( Visa, Master Card, American Express, TROY vb. ) seç.

Bundan sonra, kredi kartına özel bilgileri değiştirmek için karta ait son kullanma tarihini kendi isteğiniz doğrultusunda ay ve yıl olarak belirleyebilirsiniz. İsterseniz de burayı hiç ellemeyerek direk olarak sitenin otomatik seçimine de bırakabilirsin.

Son kullanma tarihinden sonra ise karta ait diğer bir özellik olan ve genellikle kredi/bank kartlarının arka kısmında yazan güvenlik kodunu, yani diğer kullanılan adı ile CVV veya CVC numarasını seçebilir ya da sitenin otomatik atamasına bırakabilirsiniz.

Bu bilgileri tamamladıktan sonra ise “Oluştur” ya da “Generate Credit Card” diyerek sahte kredi kartı numarası oluşturma işlemini tamamlayın. Tüm bu adımlar tamamlandıktan sonra ise bedava kredi kartı numarası artık kullanıma hazır! İstediğiniz gibi ödeme denemesi yaparak sisteminizin çalışıp çalışmadığını test edebilirsin.

Fibabanka ile CarrefourSA’nın yaptığı ikili anlaşma sayesinde, market alışverişlerine geçerli olmak üzere CarrefourSA Faizsiz Kredi ( 40000 TL %0 Faiz ) kullanabilirsin. Tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsin.

Bedava Kredi Kartı Oluşturma Araçları

Free credit card generator veya Türkçe kullanımı ile bedava kredi kartı numarası oluşturma siteleri ile dünya üzerinden bulunan ödeme araçları arasındaki American Express, Diners Club International, Visa, Mastercard, Maestro, JCB ve Discover gibi pek çok farklı türde kredi kartı markasının kart numaralarını ücretsiz ve oldukça kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Online ödeme platformunuzu test etmek ya da e-ticaret sitenizin işleyişini görmek gibi pek çok farklı amaç ile kullanabileceğiniz bedava kredi kartı numaralarını oluştururken de birkaç noktaya dikkat etmemiz gerekiyor.

İnternet üzerinde oluşturduğumuz pek çok sahte kredi kartı numarası araçlarının içerisinde tabii ki bakiye bulunmuyor. Fake credit card number ya da sahte kredi kartı numarası oluştururken bir de kart numaralarının neyi temsil ettiğine dikkat etmeliyiz. Aksi takdirde boşuna bedava kredi kartı numarası oluşturarak hiçbir işe yaramadığını görebiliriz. Çünkü ödeme sistemi uyumlu olmuyor.

Kredi kartı numaralarına örnek verecek olursak:

4xxx xx şeklinde başlayan kartlar Visa kartlarıdır ve alışverişlerin için kullanabilirsin.

51xx xx veya 55xx xx şeklinde başlayan kartlar Mastercard kart numarasıdır ve yine alışverişlerde kullanabilirsin.

6011xx, 644x xx veya 65xx xx şeklide başlayan kartlar da Discover kartlara aittir ve alışveriş yapmaya elverişlidir.

34xx xx veya 37xx xx şeklinde başlayan kartlar da Amex kartların numaralarını ifade etmekle birlikte alışveriş yapmak için kullanılabilir.

Bu numaralar dışında kalan numaralar havayolu şirketleri, seyahat ve eğlence sektörü kartları, telekomünikasyon veya ulusal tanımlamalar için kullanılmakla birlikte ödeme sitemlerinde kullanılamaz. Bu nedenle diğer kart numaralarını oluşturduysanız bir yenisi oluşturmanız gerekiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.