Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Askeri Personele Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Vatanımızın savunması için çalışan askeri personele faizsiz kredi veren bankaların kampanyalarını sizler için araştırdık.

Askeri Personele Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Askere Faizsiz Kredi

Ülkemizin en önemli ve en değerli kurumlarından birisi olan Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde askerlik vazifesinde görevli olarak çalışan askeri personellere bir anlamda destek olmak amacıyla başlatılan kampanyalar ile askere faizsiz kredi veren bankalar duyurulmaya başlandı. Askeri personele faizsiz kredi veren bankalardan istediğinize gidere, askeri kimlik kartınızı gösterdikten sonra, kullanabileceğiniz kredi imkanları açısında farklı alternatifler sunuluyor. Askeri personele kredi veren bankalar arasından, bazı kampanyalar sayesinde faizsiz kredi kullanma imkanına kavuşurken bazı kredi türlerinde de cazip oranları ile düşük faizli kredi kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Akbank Faizsiz 5000 TL Kredi > TIKLAYIN

Askere faizsiz kredi veren bankalar genel olarak katılım bankaları olmakla birlikte diğer pek çok kamu ve özel bankalar tarafından da düşük faizli kredi kullanma imkanı sağlanıyor. Ayrıca pek çok bankadan kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredileri için de 36 aya varan uygun vade seçenekleri sunuluyor. Daha önce OYAK Bank tarafından Türk Silahlı Kuvvetleri personeline sağlanan düşük faizli kredi kampanyalarının yanında, günümüzde de pek çok banka tarafından faizsiz ya da düşük faizli kredi imkanları veriliyor. Askeri personele düşük faizli kredi veren bankalar şunlardır:

 • Ziraat Bankası
 • Halkbank
 • VakıfBank
 • OYAK Bank
 • Garanti Bankası
 • Akbank
 • TEB
 • İş Bankası
 • HSBC Bank

Askeri Personele Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Yukarıda saydığımız bankalardan uygun faiz oranları ile kredi kullanabilecek olan Türk Silahlı Kuvvetleri personelleri, aşağıda sayacağımız 4 katılım bankası aracılığı ile de faizsiz kredi kullanabilirler. Burada sayacağımız bankalara başvuru yaparak faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyen subay, astsubay, uzman erbaş, jandarma, piyade, sivil memur ve diğer birimlerde çalışan Türk Silahlı Kuvvetleri personelleri, kullanmak istedikleri konut kredilerinden geçerli sıfır faizli kredi imkanından yararlanabilirler. Askere faizsiz kredi veren bankalar şunlardır:

 • Ziraat Katılım Bankası
 • Vakıf Katılım Bankası
 • Türkiye Finans Katılım Bankası
 • Albaraka Türk Katılım Bankası

Ülkemizde katılım bankacılı alanında hizmet veren yukarıdaki 4 bankaya giderek, askeri personele faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak istediğinizi ileterek, ev satın almak için kullanmak istediğiniz konut kredilerinde sıfır faiz avantajından yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Askere Faizsiz Kredi

Bir kamu bankası olan Ziraat Katılım Bankası, çiftçiler için verdiği destekler gibi Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu askeri personeller için de kredi imkanları sağlamaya başladı. OYAK üyesi olan askeri personellere özel olarak başlatılan kampanya ile Ziraat Bankası askere faizsiz kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Sıfır konut alımı yapmak isteyen, tayin nedeniyle şehir değişikliği yapan askerler, kredi kullanmak ihtiyaç duydukları anda akıllara gelen ilk bankalardan birisi olan Ziraat Katılım şubelerinden birisine giderek, askeri kimlik kartları ile faizsiz kredi imkanından yararlanmak istediklerini iletebilirler.

Aktif Bank Faizsiz Kredi ( 1000 TL %0 Faiz ) > TIKLAYIN

Konut kredisi danışmanları ile yapacakları görüşmeler ile kendileri için en uygun ve en doğru kredi olanakları ile uygun şartlar sağlandığı zaman faizsiz kredi de kullanabilirler. Ayrıca sadece konut kredisinde değil, nakit paraya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda da uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi de kullanabilirsiniz. Bu kredi kampanyası kapsamında yararlanabileceğiniz imkanlar şunlar:

 • 120 aya varan vade seçenekleri ile konut kredisi çekebilirsiniz.
 • Satın almak istediğiniz sıfır evlerin ödeme tutarının %75’i oranında kredi kullanabilirsiniz.
 • Sadece OYAK üyesi olan askeri personellerin yararlanabileceği bu kredi imkanında herhangi bir dosya masrafı da ödemiyorsunuz.

Vakıfbank Askeri Personele Faizsiz Kredi

Vakıfbank askere faizsiz kredi kampanyası ile OYAK üyesi olan askeri personellere özel olarak sunulan sıfır faizli kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ancak dediğimiz gibi bu imkandan yararlanabilmek için OYAK üyesi olma şartı aranıyor. OYAK üyesi askerler için yapılan bu kampanya kapsamında yararlanabileceğiniz imkanlar ise şunlar:

 • Kampanyadan sadece OYAK üyesi askerler yararlanabilir.
 • Kredi kullanmaya başladıktan sonra, 6 ay süre ile kredi taksitlerinizi erteleyebilirsiniz.
 • 120 aya varan vade seçeneklerini kullanabilirsiniz.
 • Kampanya dahilinde kullanmak istediğiniz kredi, sadece 0 (sıfır) evler için geçerlidir. 2. el konut alımları maalesef kampanya dışında kalıyor.

OYAK Konut Ön Biriktirim Fonu

Türk Silahlı Kuvvetleri personellerinin üye olabildiği OYAK kuruluşu, silahlı kuvvetler personelleri için özel bir konut fonu imkanı sunuyor. Burada açacağınız OYAK hesabı ile her ay düzenli olarak maaşınızdan belli bir tutar kesilerek fona aktarılıyor ve bu fon içerisinde değerlendirilerek OYAK tarafından da üzerine ekleme yapılıyor. Her yıl belirli oranda yapılan ekstra katkılar sayesinden ekstra ödeme alarak birikiminizi artırabilirsiniz.

CarrefourSA Faizsiz Kredi ( 40000 TL %0 Faiz ) > TIKLAYIN

Bu projeye ek olarak OYAK tarafından, ev satın almak isteyen askerler için yeni bir konut projesi oluşturularak ev almak isteyen askeri personellere kolaylıklar sağlanıyor. Bu kampanya kapsamında verilecek olan konutlar, öncelikli olarak şehit ailelerinden başlanmak üzere diğer askeri personellere veriliyor. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için sağlamanız gereken en önemli şart ise en az 10 yıl boyunca OYAK üyesi olarak kalmış olmanız gerekiyor.

İş Bankası OYAK Üyelerine Özel Kredi

İş Bankası’nın sadece OYAK üyesi olan askeri personeller için hazırladığı cazip kampanyalar ile:

 • OYAK ödemelerinizi yaptığınız zaman hesap işletim ücreti ödemenize gerek kalmıyor ve İş Bankası kredi kartı kullanımınız için de ek bir yıllık aidat ücreti ödemezsiniz.
 • İş Bankası internet şubesinden, mobil uygulama üzerinden veya çağrı merkezini kullanarak istediğiniz zaman ücretsiz olarak havale ve EFT yapabilirsiniz.
 • İş Bankası kredilerinden, düşük faiz oranlı ile yararlanabilir ve istediğiniz krediye anında ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Faizsiz Kredi Veren Bankalar > TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.