Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Anadolubank Kredi Başvurusu

Anadolubank Kredi Başvurusu

Anadolubank İhtiyaç Kredisi

Evlilikten tatile, beyaz eşyadan çocuklarınızın eğitimine birçok gider için zaman zaman kredilere ihtiyaç duyuyoruz. Anadolubank da günümüzde çok fazla bilinen bankalardan birisi değildir. Çok bilinen bankalardan biri olmaması bankanın kötü olduğunu göstermemektedir. Gayet cazip kredi fırsatları sunmaktadır.

Birçok konuda iyi olduğu gibi Anadolubank aynı zamanda bireysel ihtiyaç kredisi konusunda da son derece yardımcıdır. Düşük faiz oranları ve uzun vade seçeneği ile Anadolubank’tan 120 aya kadar vadeli kredi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Anadolubank Kredi Çekmek için Gerekli Belgeler

  • Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi
  • Gelir Belgesi (Maaş Bordrosu veya net maaş tutarını gösteren onaylı belge/Özel işyeri çalışanları için işyerine ait imza sirküleri gerekmektedir)
    • Arsa veya Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler için Tapu Aslı ve Fotokopisi
    • Emekli Maaşı Beyan Edenler için Hesap Cüzdanı

Anadolubank Kredi Başvurusu

Anadolubank Kredi Çekmek için Gerekli Koşullar

  • Gerçek kişilere Kredi Hayat Sigortası kredi vadesi ve tutarı ile uyumlu yaptırılır.
  • Kefil Alınır.
  • Gerek görülen durumlarda son 3 ay içerisinde düzenlenmiş ikametgah senedi (Nüfus Müdürlükleri tarafından düzenlenmiş) ya da ikametgah adresini gösteren fatura istenebilir.
  • 18 yaşını doldurmuş ve aylık belgelenebilen geliri olan herkes bu kredi türü için başvuruda bulunabilir.

Anadolubank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolubank’ta diğer bankalar gibi telefon, SMS ve web ile kredi başvurusunda bulunamıyorsunuz. Yani ön onay almıyor direkt olan bankaya giderek kredi başvurusunda bulunuyorsunuz.

Gerekli olan belgeleri yukarıda yazmıştık. Bankaya kredi başvurusu için gitmeden önce bu belgeleri hazırlayabilirsiniz. Böylece kredi başvurunuzun onaylanması daha mümkün olacaktır. Hem daha kısa sürede işlerinizi halledecek hem de eksik belge yüzünden kredinizin geri çevrilmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Anadolubank’ın 0 850 222 55 50 numaralı çağrı merkezini arayarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. İsterseniz yine aynı şekilde krediniz için gerekli belgeleri birde buradan onaylatabilirsiniz.

Bu sayede bankaya gittiğinizde kredinizi almanız daha kolay ve daha hızlı bir şekilde olacaktır. Hem zamandan kazanmak hem de işlemlerinizi erken bitirerek hızlıca parayı almak için sizlere faydası dokunacaktır. Birçok kişinin acil ihtiyaç kredisi ihtiyacı olduğu gibi eksik evrak yüzünden kredilerinin çekiminde sıkıntı ve sorunlar yaşanmaktadır. Bunların yaşanmaması için yukarıda vermiş olduğumuz telefon numarasını arayabilirsiniz.

Anadolubank Kredi faiz oranları %1,99 olarak hesaplanmıştır. 1-36 ay arası vade ile geri ödeme yapılabilmektedir.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.