Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Anadolubank (World) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Anadolubank (World) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Anadolubank Kart Şifresi Alma

Anadolubank’ın kullanmakta olduğunuz kart tiplerinin şifresini unutan veya ilk defa alacak olan müşterilerin merak ettikleri soruları buradan açıklamak istiyoruz. Keyifli okumalar dileriz.

Kredi kartı veya bankamatik kartlarınızın şifrenizi unuttuğunuz zaman yapmanız gereken adımları izleyerek sizlerde kartınızın şifresini alabilirsiniz.

Anadolubank Kart Şifresi Alma

Anadolubank Kredi Kartı Şifre Alma

Anadolubankası kredi kartı şifre alma işlemini gerçekleştirmek için 3 farklı yöntem bulunmaktadır. Bankanın en yakın şubesine giderek kredi kartı şifrenizi alabilirsiniz.

Bunun dışında Anadolubank kredi kartı şifresi almak için bankanın müşteri hizmetleri numarası olan telefon üzerinden müşteri danışmanları ile iletişime geçerek kredi kartı şifrenizi almak istediğinizi belirtmeniz durumunda müşteri hizmetleri sistemde kayıtlı olan cep telefonlarınıza SMS yoluyla yeni şifrenizi gönderecek ve kartınızın şifrenizi alma konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Anadolubankası şifre alma SMS yöntemi ise bulunmamaktadır. Zaten telefon hizmetleri bölümünden yapacağınız görüşmeden sonra cep telefonlarınıza SMS gönderecek olan banka kredi kartınızın yeni şifresini kullanmanızı sağlayacaktır.

Anadolubank Bankamatik Kartı Şifre Alma

Anadolubank resmi web sitesi üzerinden kart şifresi almak için bankanın online hizmetleri olan internet şubesine giriş yaparak buradan Anadolubank kart şifresi alabilirsiniz.

Ancak bunun için yine bir şifrenizin bulunması gerekmektedir. Eğer internet şubesine giriş şifresini de hatırlamıyorsanız yapmanız gereken Online hizmetler bölümünde bulunan şifremi unuttum kısmına giriş yaparak burada sizlerden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmak olacaktır.

Aynı zamanda Anadolubank bankamatik kart şifresi almak için bankanın en yakın ATM’sine giderek buradan da işlem yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bankanın müşteri hizmetleri danışma hattı olan 0850 222 55 50 numarayı arayarak bankamatik kart şifrenizi talep edebilirsiniz.

Müşteri danışmanları sizlere kısa süre içerisinde bilgi mesajı göndererek Anadolubank bankamatik kart şifrenizi almanızı sağlayacaktır.  7/24 hizmet veren telefon bankacılığı sayesinde dilediğiniz zaman şifrenize ulaşabilirsiniz.

Anadolubank Kart Şifremi Unuttum?

Anadolubank’ın kredi kartı veya bankamatik kartının şifresini unutmanız durumunda bankanın müşteri hizmetlerini veya online bankacılık hizmetlerini kullanarak şifrenizi talep edebilirsiniz.

Online hizmetler yani internet bankacılığı şubesine giriş yaparak “Şifremi unuttum” menüsü içerisinde almak istediğiniz kartınızın şifresini buradan temin edebilirsiniz. Burada sizlerden istenecek olan bilgileri doğru bir şekilde girerek kartınıza tanımlanacak olan yeni şifrenizi kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda Anadolubank kart şifresi almak için bankanın müşteri hizmetleri numarası olan ve 7/24 hizmet veren 0850 222 55 50 numaralı telefonu arayarak buradan da kredi kartınızın veya Anadolubank bankamatik kartınızın unutmuş olduğunuz yeni şifresini alabilirsiniz. Bu belirttiğimiz yöntemler dışında bankanın sizlere herhangi bir şekilde kart şifresi vermediğinin de altını özellikle çizmek istiyoruz.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.