Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Kuruluş yılı 1961 senesine dayanan Anadolubank günümüzde de hızla yükselen bankalar arasında yer alıyor. Yerli ve yabancı birçok özel banka ile rekabet içerisinde bulunan Anadolubank, her geçen gün müşteri sayısını arttırırken kişiler de artık daha fazla kredi ve kredi katı seçeneklerini değerlendirmeye başlıyor. Bu doğrultuda her gün yüzlerce kişi bankaya kredi kartı başvurusunda bulunurken çoğu kişi bu başvuruları karşısında onay cevabını kısa süre içerisinde alabiliyor.

Bunun için farklı başvuru seçenekleri yer alırken banka içerisinde de kullanıcılara sunulan farklı kredi kartları yer alıyor. Kredi kartlarının farklı özellikleri inceleyen kişiler kendilerine en uygun kararı veriyorlar. Bizde Anadolubank kredi kartlarını sizler için araştırdık.

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

Anadolubank Kredi Kartları

Kişiler bankaya kredi kartı için başvuru yapmaya karar verdiklerinde hangi kredi kartı alacaklarını da seçmek zorunda oluyorlar. Bu aşamada banka kişilere 3 farklı kredi kartı sunuyor. Bu kredi kartlarının limit, yıllık ücret ve nakit avans gibi özelliklerini inceleyen kişiler de kısa süre içerisinde kendileri için en uygun kredi kartının hangisi olduğu konusunda karar veriyorlar

 • Anadolubank Classic Worldcard
 • Anadolubank Gold Worldcard
 • Anadolubank Platinium Worldcard

Genel olarak kişiler bu kartlar arasından seçimlerini yaparken kartların kullanım limitlerine bağlı kalıyorlar. Kısa aralıklarla değişen limitlere göre kişiler kararlarını veriyorlar.

Başvuru Kanalları

Kredi kartı için başvuru yapmak isteyen kişiler bu başvurularını genellikle internet sitelerinden gerçekleştiriyorlar. Bu başvurularında kişilerin kendi kişisel bilgilerini paylaşması ve sonrasında da hangi kartı seçeceklerine karar vermeleri yeterli oluyor. Bunun için kişiler Anadolubank resmi internet sitesine girdikten sonra üst kısımdan kredi kartı başvurusu seçeneğini seçiyor ve gerekli adımları atıyorlar.

Buna ek olarak kişiler isterlerse kendi şehirlerinde bulunan banka şubelerine giderek de kredi kartı başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Banka şubesi içerisinde müşteri temsilcileri ile görüşen kişiler kartların limitlerini belirlerken bunun için talep edilen belgeleri de hazır hale getiriyorlar. Bu aşamada kimlik belgesi fotokopisinin yanı sıra kişilerin gelirlerini belirten belgeleri de bankaya teslim etmesi talep ediliyor.

En Popüler Anadolubank Kredi Kartları

Banka tarafından sunulan 3 adet kredi kartının tamamı müşteriler tarafından oldukça fazla talep görüyor. Genel olarak gelirleri çok yüksek olmayan kişiler ya da öğrenciler en düşük limitli kredi kartlarına başvururken harcama düzeyleri biraz daha yüksek olan kişiler Gold seçeneğine yöneliyor. Limite ihtiyaç duyan ve harcamalarını daha rahat bir biçimde gerçekleştirmek isteyen kişiler ise genellikle Platinium kartları kullanıyor. Kartların başvurularının tamamı aynı yollarla yapıldığından başvuru kanalları kartların popülaritesini etkileyen bir etmen olmuyor. Genel olarak bankalarda yer alan görevli kişiler daha öncesinde yer alan tecrübelerine dayanarak kişiler için en uygun kartların hangisi olduğunu belirtiyorlar.

Anadolubank Classic Worldcard

 • Anadolubank kullanıcılarının sıklıkla başvurduğu kartlardan birisi olarak Classic Worldcard gösterilebilir. Limiti en fazla 1500 TL seviyesinde oluşturulan bu kart ile birlikte kişiler rahatlıkla taksitli alışverişlerini gerçekleştirebilirler.
 • Genel olarak limit çok yüksek olmadığından kişilerden talep edilen gelir düzeyi de yüksek değildir.
 • Birçok öğrenci çeşitli seviyedeki gelirleri ile birlikte bu karta başvuruda bulunurken genel olarak başvurular da onaylanıyor.
 • Bu aşamada çoğu zaman kişilerden gelir belgesi dahi talep edilmiyor.
 • Bu sebeple de kişiler internet üzerinden başvurularını rahatlıkla yapabiliyorlar. Kısa süre içerisinde kişilerin yaptıkları başvurular onaylanarak evlerine bu kartlar gönderiliyor.
 • Kartların yıllık ücreti 60 TL olurken ek kart çıkartmak isteyen kişilerin ek kart için de 30 TL vermesi gerekiyor.

Anadolubank Gold Worldcard

 • Classic Worldcard modelinin kullanıcılara sunduğu tüm avantajlar bu kart modelinde de bulunmaktadır.
 • Bu özelliklere ek olarak kişiler daha yüksek bir limit ile birlikte alışverişlerini gerçekleştirebilir.
 • Bu alışverişlerinde kişilere 1500 TL ile 3500 TL arasında değişen seviyelerde limitler sunulmaktadır.
 • Bu şartlara ek olarak kartın yıllık kullanım ücreti de daha fazladır. Her bankada olduğu gibi Anadolubank içerisinde de limit yükseldikçe kart bedeli de yükselmektedir. Bu aşamada kişiler her yıl 75 TL kart bedeli ödemek zorundadırlar. Eğer kişiler ek kart çıkartırlarsa bu kartlar için de 35 TL talep edilir.

Anadolubank Platinium Worldcard

 • Anadolubank’ın en lüks kredi kartı olarak gösterilmektedir.
 • Bu aşamada limit sorunu yaşamak istemeyen kişiler bu kartları tercih ederler.
 • En önemli özelliği olarak kredi kartının yurtdışında da kullanılabiliyor olması gösterilebilir. Bu doğrultuda kişiler yurtdışında da istedikleri gibi kartı kullanarak alışverişlerini gerçekleştirebilir ve ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
 • Kartın limitinde herhangi bir kısıtlama yokken kişiler limiti kendileri belirlemektedir. 3500 TL üzerinde olan limitlerde bu kartlar tercih edilir.
 • Kartın yıllık ücreti 85 TL olurken ek kartlar için talep edilen yıllık ücret 40 TL seviyesindedir.
 • Kredi kartı ekstralarına istedikleri her yönden ulaşabilen kullanıcılar ödemelerini internet bankacılığı, ATM’ler ya da banka şubelerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Kartın diğer tüm özellikleri ek açıklamalarda yer almaktadır.

Anadolubank Kredi Kartı Kampanyaları

Kredi kartlarında çok fazla kampanya oluşturmayan Anadolubank genel olarak Worldcard tarafından gelen kampanyaları kullanmaktadır. Bu doğrultuda kişiler alışverişlerini gerçekleştirirken bir yandan Worldpuan kazanırlar. Sonrasında bu puanlar ile kişiler rahatlıkla alışverişlerini gerçekleştirebilirler. Kart ile yapılan her 10 TL’lik alışveriş için kişiler 0,005 TL kazanırlar. Bu doğrultuda ay içerisinde 1000 TL bir harcama yapan kişiler 5 TL değerinde puan kazanacaklardır. Bu kampanyaya ek olarak Worldcard kullanıcıları rahatlıkla kartlarını taksit amacıyla kullanabilirler. Bunun için anlaşmalı firmalardan alışveriş yapan kişiler kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkânı elde edeceklerdir. Bu imkân doğrultusunda alışverişlerini çok avantajlı bir şekilde gerçekleştiren kişiler öderken de düzenli bir şekilde ödemelerini yaparlarsa uzun yıllar kartları sorunsuz bir şekilde kullanabilirler.

Bankaların Müşteri Hizmetleri için > TIKLAYIN

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.