Devlet Destekleri | Hibeler | Bankalar

Anadolubank İnternet Şifresi Nasıl Alınır?

Anadolubank İnternet Şifresi Nasıl Alınır?

Anadolubank İnternet Şifresi

İnternet bankacılığı, hem biz kullanıcılar hem de bankaların işlerini her geçen gün kolaylaştırıyor. Anadolubank internet şifresi, size internet bankacılığının kapılarını açar ve hiçbir ücret ödemeden birçok işlemi yapmanın keyfini yaşarsınız. Birkaç yıl önce devrim olarak çıkan internet bankacılığı, bugün kolay kullanım imkanları ile gittikçe hayatımızın içine girmeye başladı. Aslına bakılırsa teknolojinin kanımızda akmaya başladığı şu günlerde çok da farklısı düşünülemezdi. Şu an için internet bankacılığından uzak dursanız dahi yakın gelecekte bu durum imkansızlaşacak ve internet bankacılığını kullanmaya başlayacaksınız. Öyleyse en güzeli onu şimdiden kullanmak, onun imkanlarından kolay bir şekilde yararlanabilmek.

Anadolubank İnternet Şifresi Nasıl Alınır?

Anadolubank İnternet Şifresi Alma

İnternet şifresi alarak internet bankacılığına ilk adımı atabilirsiniz. Bu noktada kafanızın karşımasına hiç gerek yok; çünkü yapılacak çalışma, okuma yazma bilen herkes için rahatlıkla halledilebilir düzeyde duruyor.

Anadolubank internet şifresi alma sayfası, sizin için gerekli yönlendirmeler ile doludur. Tabi internet şifresi almadan önce internet şube kullanımını aktif hale getirmeniz gerekir; neyse ki Anadolubank, onu da düşünmüş ve rahatlıkla halledilebilir hale getirmiş.

İnternet şifresi alabilmek için ziyaret edeceğiniz adres > TIKLAYIN

Bu bağlantıya tıkladığınızda şöyle bir ekran ile karşılaşacaksınız;

anadolubank şifremi unuttum ekranı

Açılan sayfada “Parolamı unuttum” bağlantısına tıklamanız gerekiyor. Ardından kart bilgilerinizi girmeniz gereken şöyle bir sayfa açılacak;

anadolubank kart bilgileri ekranı

Burada Banka ve Kredi Kartı şeklinde iki seçenek bulunmaktadır. Seçtiğiniz kartın kalan hanelerini ve son kullanma tarihini girerek Devam butonuna tıklayın şifre alma ekranına ulaşabilirsiniz..

Anadolubank İnternet Şifremi Unuttum

İnternet şifresini unutmanıza rağmen onu tekrar alabilir ve internet bankacılığından aynı şekilde yararlanabilirsiniz. İnternet şifresinin unutulmasıyla beraber şifre bloke olma durumu da sıkça yaşanır.

Hem şifre unutma hem bloke olma durumlarına karşı yapacağınız işlemler, aynı ekran sayfasında beraber bulunur.

Bu noktada ziyaret edeceğiniz adres > TIKLAYIN

Adresi ziyaret ettiğiniz zaman yukarıda vermiş olduğumuz ekran görüntüsündeki gibi ‘’ Parolamı unuttum/ bloke ettim’’ imgesi karşınıza çıkar. Karşınıza çıkan o imgeye tıklayarak dilediğiniz işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Değiştirilir?

İnternet şifresini değiştirebilmek adına evvela sisteme girmeniz, sonra da ayarlarınızı tekrar düzenlemeniz gerekir. Sisteme giriş yapmadan sistemdeki şifreyi değiştirmek, mümkün olmaz; tabi müşteri hizmetlerini arayarak da bunu gerçekleştirebilirsiniz. Yani sisteme girmeden şifreyi değiştirmenin tek yolu: müşteri hizmetlerini aramaktır.

Müşteri hizmetlerini aramadan şifre değiştirecekseniz interneti kullanmanız ve sisteme girmeniz zorunluluk taşır. Sisteme giriş yapabilmek adına ziyaret etmeniz gereken adres yukarıda vermiş olduğumuz bağlantılar ile aynıdır. Herhangi birine tıklayarak kolayca internet şubesi giriş ekranına ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.