Kredilog.com

Amerika’da Şubesi Olan Türk Bankaları

Amerika’da Bulunan Türk Bankaları

2

Amerika’da Türk bankası olma ihtimalini epey az görenler, şüphesiz biraz yanılıyorlar. Her yabancı ülkede olduğu gibi, iştiraklerini geniş yerlere yaymak isteyen pek çok Türk bankaları da yabancı ülkelere yayılmak isteyebiliyor ve bu minvalde çalışmalar yapabiliyorlar. Özellikle Almanya’da bulunan Türk bankalarına bakıldığında, Almanya’daki bankalarla yarışabilmesi dahi mümkün olabiliyor. Bugünkü yazımızda, Amerika’da şubesi olan Türk bankaları hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Amerika, ekonomik tutumları sert ve prosedürleri sıkı bir ülke olduğundan, Türk bankası olarak sadece iki kuruluşu burada görebilmekteyiz.

3

Amerika’da Şubesi Olan Türk Bankaları

Ziraat Bankası New York Şubesi

New York içerisinde bir Ziraat Bankası olduğu doğru. Amerika’da şubesi olan Türk bankaları içerisinde, belki de ilk açılan bankalardan bir tanesi olan Ziraat; yerini almış ve Ziraat Bankası’ndan dilediğiniz işlemi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bakıldığında, Ziraat Bankası Amerika, New York şubesinin adresi 122 East 42nd Street Suite:310 New York NY 10168 USA olarak görülüyor.

Vakıfbank New York Şubesi

Amerika’da bulunan Türk bankaları içerisinde sayabileceğimiz bir diğer banka ise; Vakıfbank. Gerek kredi ürünleri gerek müşteri hizmetleri sayesinde son yıllarda adından sıkça söz ettiren kuruluşa, New York şubesi aracılığı ile her Türk rahatlıkla ulaşıp işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Adresi 23rd Floor, 680 Fifth Avenue New York,NY 10019 olan Vakıfbank New York şubesine ayrıca +1 212 621 9400 numarasından da rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

4
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.